Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

HMP: program i wyniki

Dawid Olejniczak i Paula Kania to numery jeden i najwięksi faworyci odbywających się na kortach Szczecińskiego Centrum Tenisowego turnieju o halowe mistrzostwo Polski. Tytułu wśród mężczyzn broni Błażej Koniusz. Przed rokiem najlepsza wśród kobiet była Joanna Sakowicz-Kostecka.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

Halowe mistrzostwa Polski, Szczecin
Szczecińskie Centrum Tenisowe, kort twardy (Rebound Ace)

MĘŻCZYŹNI

finał:

niedziela, 20 lutego

Błażej Koniusz (Chorzowskie TT, 3) - Piotr Gadomski (AZS Poznań, 4) 6:3, 6:2

półfinał:

sobota, 19 lutego

Piotr Gadomski (AZS Poznań, 4) - Dawid Olejniczak (Mera Warszawa, 1) 4:6, 7:6(1), 6:4
Błażej Koniusz (Chorzowskie TT, 3) - Andrzej Kapaś (AZS Poznań, 2) 6:4, 6:4

ćwierćfinał:

piątek, 18 lutego

Dawid Olejniczak (Mera Warszawa, 1) - Marek Pokrywka (KKT Wrocław, 8) 3:6, 6:3, 6:3
Andrzej Kapaś (AZS Poznań, 2) - Mateusz Moj (Górnik Bytom, 5) 6:3, 6:4
Błażej Koniusz (Chorzowskie TT, 3) - Rafał Gozdur (Promasters Szczecin, 6) 7:6(6), 7:6(4)
Piotr Gadomski (AZS Poznań, 4) - Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom, 7) 7:5, 6:3

II runda (1/8 finału):

czwartek, 17 lutego

Piotr Gadomski (AZS Poznań, 4) - Robert Godlewski (Grunwald Poznań, Q) 6:4, 6:3
Mateusz Moj (Górnik Bytom, 5) - Marcin Domaszewicz (MUKS Legionowo, Q) 6:3, 6:4
Rafał Gozdur (Promasters Szczecin, 6) - Andrzej Mach (Matchpoint Wrocław) 6:1, 7:5
Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom, 7) - Kacper Mularczyk (Złotoryjskie TT, WC) 7:6(7), 6:4
Marek Pokrywka (KKT Wrocław, 8) - Paweł Ciaś (Sopocki KT, WC) 6:2, 7:6(4)

środa, 16 lutego

Dawid Olejniczak (Mera Warszawa, 1) - Jakub Jastrzębski (Chorzowskie TT) 6:4, 6:4
Andrzej Kapaś (AZS Poznań, 2) - Jakub Piter (Grunwald Poznań, Q) 6:2, 7:6(3)
Błażej Koniusz (Chorzowskie TT, 3) - Hubert Gąsiorek (AZS Poznań) 6:2, 6:0

I runda:

wtorek, 15 lutego

Dawid Olejniczak (Mera Warszawa, 1) - Antoni Orliński (Deski Warszawa, LL) 6:3, 6:2
Andrzej Kapaś (AZS Poznań, 2) - Maciej Rajski (Sinnet Warszawa, Q) 6:1, 6:3
Błażej Koniusz (Chorzowskie TT, 3) - Maciej Wójcik (KT Rudawa, Q) 6:4, 6:1
Piotr Gadomski (AZS Poznań, 4) - Krzysztof Bartosiewicz (Legia Warszawa) 7:5, 7:5
Mateusz Moj (Górnik Bytom, 5) - Piotr Barański (GKT Nafta Zielona Góra, WC) 7:6(5), 6:3
Rafał Gozdur (Promasters Szczecin, 6) - Patryk Janik (Górnik Bytom) 6:7(2), 6:3, 6:0
Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom, 7) - Adam Majchrowicz (Centrum Bydgoszcz, Q) 6:1, 6:7(13), 7:5
Marek Pokrywka (KKT Wrocław, 8) - Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa) 6:2, 6:2
Jakub Jastrzębski (Chorzowskie TT) - Mateusz Konieczny (As Bełchatów) 6:3, 6:3
Paweł Ciaś (Sopocki KT, WC) - Sebastian Chyliński (Centrum Bydgoszcz, Q) 7:5, 6:0
Robert Godlewski (Grunwald Poznań, Q) - Tomasz Olfans (Legia Warszawa) 7:5, 6:4
Kacper Mularczyk (Złotoryjskie TT, WC) - Mateusz Kubach (Sopocki KT, Q) 6:4, 6:2
Andrzej Mach (Matchpoint Wrocław) - Marcel Stach (Victoria Częstochowa) 6:0, 1:0 i krecz
Hubert Gąsiorek (AZS Poznań) - Arkadiusz Górny (niestowarzyszony) 6:4, 6:1
Marcin Domaszewicz (MUKS Legionowo, Q) - Roy Brandys (Legia Warszawa) 6:2, 6:1
Jakub Piter (Grunwald Poznań, Q) - Arkadiusz Kocyła (Promasters Szczecin, WC) 6:2, 6:3

KOBIETY

finał:

niedziela, 20 lutego

Natalia Kołat (Masters Szczecin) - Paula Kania (Chorzowskie TT, 1) 6:1, 7:6(2)

półfinał:

sobota, 19 lutego

Paula Kania (Chorzowskie TT, 1) - Marcelina Cichoń (Mera Warszawa) 4:6, 6:0, 6:0
Natalia Kołat (Masters Szczecin) - Karolina Kosińska (DeSki Warszawa, 2) 4:1 i krecz

ćwierćfinał:

piątek, 18 lutego

Paula Kania (Chorzowskie TT, 1) - Sylwia Mikołajczuk (AZS Poznań, 5) 6:0, 2:6, 6:2
Karolina Kosińska (DeSki Warszawa, 2) - Weronika Domagała (Return Radom, 6) 3:6, 6:3, 7:6(5)
Marcelina Cichoń (Mera Warszawa) - Olga Brózda (AZS Poznań, 3) 6:3 i krecz
Natalia Kołat (Masters Szczecin) - Katarzyna Kaleta (Pabianicki KT, 4) 6:0, 6:0

II runda (1/8 finału):

czwartek, 17 lutego

Paula Kania (Chorzowskie TT, 1) - Kinga Rynkiewicz (niestowarzyszona) 6:1, 6:2
Karolina Kosińska (DeSki Warszawa, 2) - Sylwia Zagórska (AZS Poznań) 3:6, 6:3, 7:6(5)
Olga Brózda (AZS Poznań, 3) - Karolina Lisiecka (Kędzierzyński KT) 6:4, 6:2
Katarzyna Kaleta (Pabianicki KT, 4) - Iga Odrzywołek (Chorzowskie TT) 6:0, 7:5
Sylwia Mikołajczuk (AZS Poznań, 5) - Magdalena Sekrecka (Mera Warszawa) 2:6, 6:3, 6:2
Weronika Domagała (Return Radom, 6) - Angelika Sobiecka (Warszawianka) 6:1, 6:2
Natalia Kołat (Masters Szczecin) - Liliana Araucz (Warszawianka) 6:0, 6:0
Marcelina Cichoń (Mera Warszawa) - Anna Niemiec (Radość 90 Warszawa) 6:2, 6:3

I runda:

środa, 16 lutego

Weronika Domagała (Return Radom, 6) - Natalia Kozel (Promasters Szczecin) 6:2, 6:2
Natalia Kołat (Masters Szczecin) - Aleksandra Rosolska (Warszawianka, 7) 6:2, 5:7, 6:1
Marcelina Cichoń (Mera Warszawa) - Marta Lewandowska (Stanley Białystok, 8) 6:3, 6:1
Kinga Rynkiewicz (niestowarzyszona) - Weronika Kurka (Promasters Szczecin) 6:7(6), 7:5, 7:5
Magdalena Sekrecka (Mera Warszawa) - Adrianna Rosik (Masters Szczecin) 7:6(7), 3:2 i krecz
Karolina Lisiecka (Kędzierzyński KT) - Patrycja Malowana (Mera Warszawa) 6:2, 6:1
Anna Niemiec (Radość 90 Warszawa) - Justyna Król (Mostostal Zabrze) 6:3, 6:4
Liliana Araucz (Warszawianka) - Urszula Fijołek (Masters Szczecin) 6:3, 7:6(9), 6:3
Iga Odrzywołek (Chorzowskie TT) - Julia Siwert (AZS Bydgoszcz) 6:2, 6:3
Angelika Sobiecka (Warszawianka) - Małgorzata Kornek (Grunwald Poznań) 7:5, 5:7, 6:3
Sylwia Zagórska (AZS Poznań) - Joanna Pęcak (Sopocki KT) 6:1, 6:0

Paula Kania (Chorzowskie TT, 1); Karolina Kosińska (DeSki Warszawa, 2); Olga Brózda (AZS Poznań, 3); Katarzyna Kaleta (Pabianicki KT, 4) i Sylwia Mikołajczuk (AZS Poznań, 5) mają wolny los

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×