Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Bogota: program i wyniki

Dla aż jedenastu z 32 uczestniczek turnieju WTA Tour w Bogocie językiem ojczystym jest hiszpański. Najwyżej rozstawiona została Julia Görges, notowana w rankingu na 34. pozycji reprezentantka Niemiec.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

XIX Copa BBVA Colsanitas, Bogota (Kolumbia)
WTA Tour International, kort ziemny, pula nagród 220 tys. $

finał:

niedziela, 20 lutego

Lourdes Domínguez (Hiszpania, 7) - Mathilde Johansson (Francja) 2:6, 6:3, 6:2

półfinał:

sobota, 19 lutego

Lourdes Domínguez (Hiszpania, 7) - Petra Martić (Chorwacja) walkower
Mathilde Johansson (Francja) - Carla Suárez (Hiszpania, 5) 6:2, 2:6, 6:0

ćwierćfinał:

piątek, 18 lutego

Carla Suárez (Hiszpania, 5) - Xinyun Han (Chiny) 6:4, 6:3
Lourdes Domínguez (Hiszpania, 7) - Beatriz García (Hiszpania, Q) 6:4, 6:3
Petra Martić (Chorwacja) - Laura Pous (Hiszpania) 7:6(4), 6:3
Mathilde Johansson (Francja) - Catalina Castaño (Kolumbia, WC) 6:3, 7:6(5)

II runda (1/8 finału):

piątek, 18 lutego

Beatriz García (Hiszpania, Q) - Corinna Dentoni (Włochy, Q) 3:6, 6:3, 6:4

czwartek, 17 lutego

Xinyun Han (Chiny) - Julia Görges (Niemcy, 1) 5:7, 6:3, 7:6(4)
Petra Martić (Chorwacja) - Polona Hercog (Słowenia, 2) 6:2, 6:3
Lourdes Domínguez (Hiszpania, 7) - Eva Birnerová (Czechy) 6:2, 6:2
Laura Pous (Hiszpania) - Nina Bratczikowa (Rosja) 3:6, 6:2, 6:1

środa, 16 lutego

Carla Suárez (Hiszpania, 5) - Patricia Mayr-Achleitner (Austria) 1:6, 6:4, 6:2
Catalina Castaño (Kolumbia, WC) - Sharon Fichman (Kanada, Q) 4:6, 7:5, 6:2
Mathilde Johansson (Francja) - Yvonne Meusburger (Austria) 6:4, 6:0

I runda:

środa, 16 lutego

Beatriz García (Hiszpania, Q) - Arantxa Parra (Hiszpania, 4) 7:5, 3:6, 6:4

wtorek, 15 lutego

Julia Görges (Niemcy, 1) - Olivia Sanchez (Francja) 7:6(5), 2:6, 7:5
Polona Hercog (Słowenia, 2) - Pauline Parmentier (Francja) 6:7(2), 7:6(10), 6:2
Carla Suárez (Hiszpania, 5) - Maša Zec Peškirič (Słowenia) 6:3, 6:2
Nina Bratczikowa (Rosja) - Edina Gallovits-Hall (Rumunia, 6) 5:7, 6:4, 6:3
Lourdes Domínguez (Hiszpania, 7) - Mandy Minella (Luksemburg) 6:1, 6:4
Xinyun Han (Chiny) - Mariana Duque (Kolumbia) 6:1, 3:6, 6:1
Petra Martić (Chorwacja) - Zuzana Ondrášková (Czechy) 7:5, 6:1
Laura Pous (Hiszpania) - Silvia Soler (Hiszpania, WC) 6:1, 7:5
Eva Birnerová (Czechy) - Bianca Botto (Peru, Q) 6:1, 0:1 i krecz
Sharon Fichman (Kanada, Q) - Leticia Costas (Hiszpania, WC) 6:1, 6:2
Corinna Dentoni (Włochy, Q) - Petra Cetkovská (Czechy) 6:2, 2:6, 6:3
Yvonne Meusburger (Austria) - Aleksandra Panowa (Rosja)

poniedziałek, 14 lutego

Mathilde Johansson (Francja) - Simona Halep (Rumunia, 3) 7:6(5), 7:5
Catalina Castaño (Kolumbia, WC) - Anabel Medina (Hiszpania, 8) 7:6(5), 2:6, 7:6(5)
Patricia Mayr-Achleitner (Austria) - Marija Korytcewa (Ukraina) 6:2, 7:6(4)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×