Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

HMP do 21 lat: program i wyniki

Dwaj tenisiści Górnika Bytom, Mateusz Moj i Patryk Janik, są najwyżej rozstawieni w halowych młodzieżowych mistrzostwach Polski na dywanowej nawierzchni kortów klubu Centrum w Bydgoszczy. Ledwie 25 nazwisk znalazło się w drabince kobiet: faworytkami są Katarzyna Kaleta i Sylwia Mikołajczak.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

Halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski, Bydgoszcz
Centrum, kort dywanowy (Big T)

MĘŻCZYŹNI

finał:

niedziela, 6 marca

Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa, 3) - Sebastian Chyliński (Centrum Bydgoszcz, WC) 6:4, 6:4

półfinał:

sobota, 5 marca

Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa, 3) - Mateusz Moj (Górnik Bytom, 1) 6:3, 6:1
Sebastian Chyliński (Centrum Bydgoszcz, WC) - Grzegorz Szałas (Górnik Łęczna, 6) 2:6, 6:3, 7:5

ćwierćfinał:

piątek, 4 marca

Mateusz Moj (Górnik Bytom, 1) - Luis Dończyk (Grunwald Poznań, Q) 6:7(4), 6:4, 7:5
Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa, 3) - Marcin Hołowiński (Górnik Łęczna, 8) 6:3, 6:0
Grzegorz Szałas (Górnik Łęczna, 6) - Filip Gresk (Warszawianka, Q) 7:5, 6:3
Sebastian Chyliński (Centrum Bydgoszcz, WC) - Roy Brandys (Legia Warszawa) 6:1, 6:2

II runda (1/8 finału):

czwartek, 3 marca

Sebastian Chyliński (Centrum Bydgoszcz, WC) - Patryk Janik (Górnik Bytom, 2) 7:6(4), 7:6(7)
Grzegorz Szałas (Górnik Łęczna, 6) - Mateusz Kubach (Sopocki KT, Q) 6:1, 6:1
Marcin Hołowiński (Górnik Łęczna, 8) - Przemysław Filipek (Górnik Bytom, Q) 2:6, 6:4, 6:0
Luis Dończyk (Grunwald Poznań, Q) - Jakub Tokarz (Nafta Zielona Góra) 4:6, 6:3, 6:3

środa, 2 marca

Mateusz Moj (Górnik Bytom, 1) - Mariusz Jodkowski (DeSki Warszawa) 6:1, 6:1
Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa, 3) - Paweł Ciaś (Sopocki KT, WC) 6:4, 7:6(3)
Filip Gresk (Warszawianka, Q) - Tomasz Olfans (Legia Warszawa, 4) 4:6, 6:3, 6:2
Roy Brandys (Legia Warszawa) - Jarosław Bieńkowski (Centrum Bydgoszcz, Q) 6:2, 6:3

I runda:

wtorek, 1 marca

Mateusz Moj (Górnik Bytom, 1) - Bartosz Wojnar (Wola Sport Paradise) 6:3, 6:1
Patryk Janik (Górnik Bytom, 2) - Arkadiusz Kocyła (Promasters Szczecin, WC) 6:4, 3:6, 6:3
Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa, 3) - Dominik Wiśniewski (AZS Poznań, Q) 6:2, 6:4
Tomasz Olfans (Legia Warszawa, 4) - Antoni Orliński (DeSki Warszawa) 3:6, 6:3, 7:5
Jakub Tokarz (Nafta Zielona Góra) - Marcel Stach (Victoria AJD Częstochowa, 5) 6:4, 6:2
Grzegorz Szałas (Górnik Łęczna, 6) - Mariusz Orlikowski (Pabianicki KT) 6:1, 6:3
Jarosław Bieńkowski (Centrum Bydgoszcz, Q) - Mateusz Konieczny (As Bełchatów, 7) 6:4, 5:7, 1:2 i krecz
Marcin Hołowiński (Górnik Łęczna, 8) - Krzysztof Bartosiewicz (Legia Warszawa) 7:6(5), 7:6(5)
Mariusz Jodkowski (DeSki Warszawa) - Wojciech Szostak (KKT Wrocław) 6:4, 6:3
Luis Dończyk (Grunwald Poznań, Q) - Borysław Michałowski (niestowarzyszony) 6:1, 6:0
Paweł Ciaś (Sopocki KT, WC) - Adam Majchrowicz (Centrum Bydgoszcz, WC) 6:0, 7:5
Przemysław Filipek (Górnik Bytom, Q) - Bogdan Dzudzewicz (AZS Poznań, Q) 6:4, 3:6, 6:0
Mateusz Kubach (Sopocki KT, Q) - Jakub Gałązka (niestowarzyszony, Q) 7:6(3), 4:3 i krecz
Filip Gresk (Warszawianka, Q) - Kajetan Kaczmarczyk (Górnik Bytom) 7:5, 6:4
Roy Brandys (Legia Warszawa) - Tomasz Sołtyka (Sopocki KT) 6:3, 6:3
Sebastian Chyliński (Centrum Bydgoszcz, WC) - Patryk Pydyszewski (AZS Poznań) 6:0, 6:2

KOBIETY

finał:

niedziela, 6 marca

Joanna Nalborska (Mera Warszawa) - Magdalena Stencel (Sopocki KT) 6:1, 6:2

półfinał:

sobota, 5 marca

Magdalena Stencel (Sopocki KT) - Kinga Anusiewicz (Grunwald Poznań, 9) 6:4, 1:6, 6:2
Joanna Nalborska (Mera Warszawa) - Zuzanna Maciejewska (AZS Poznań) 6:4, 6:2

ćwierćfinał:

piątek, 4 marca

Joanna Nalborska (Mera Warszawa) - Katarzyna Kaleta (Pabianicki KT, 1) 5:7, 6:4, 6:2
Magdalena Stencel (Sopocki KT) - Sylwia Mikołajczak (AZS Poznań, 2) 7:6(7), 6:2

czwartek, 3 marca

Kinga Anusiewicz (Grunwald Poznań, 9) - Marta Lewandowska (Stanley Białystok, 3) 4:6, 6:3, 6:3
Zuzanna Maciejewska (AZS Poznań) - Martyna Kowalak (Promień Opalenica) 6:1, 6:1

II runda (1/8 finału):

środa, 2 marca

Katarzyna Kaleta (Pabianicki KT, 1) - Marcelina Cichoń (Mera Warszawa) 7:5, 7:6(0)
Sylwia Mikołajczak (AZS Poznań, 2) - Hanna Kapustka (Tenis Klub Toruń) 6:4, 6:3
Marta Lewandowska (Stanley Białystok, 3) - Aleksandra Goławska (Nasza Lechia Gdańsk) 6:2, 6:3
Martyna Kowalak (Promień Opalenica) - Justyna Król (Mostostal Zabrze, 4) 4:6, 6:4, 6:2
Joanna Nalborska (Mera Warszawa) - Natalia Kozel (Promasters Szczecin, 5) 6:3, 6:1
Magdalena Stencel (Sopocki KT) - Aleksandra Gorki (Chorzowskie TT, 6) 6:0, 6:1
Zuzanna Maciejewska (AZS Poznań) - Angelika Sobiecka (Warszawianka, 7) 7:5, 6:4
Kinga Anusiewicz (Grunwald Poznań, 9) - Julia Siwert (AZS Bydgoszcz) 6:3, 4:6, 6:1

I runda:

wtorek, 1 marca

Kinga Anusiewicz (Grunwald Poznań, 9) - Aleksandra Zawadzka (AZS Bydgoszcz) 6:1, 6:2
Marcelina Cichoń (Mera Warszawa) - Lilianna Araucz (Warszawianka) 6:1, 6:1
Joanna Nalborska (Mera Warszawa) - Martyna Nowakowska (Arka Gdynia) 6:0, 6:0
Martyna Kowalak (Promień Opalenica) - Dorota Markowska (Sopocki KT) 6:3, 6:2
Zuzanna Maciejewska (AZS Poznań) - Magdalena Sekrecka (Mera Warszawa) 6:0, 6:3
Julia Siwert (AZS Bydgoszcz) - Patrycja Malowana (Mera Warszawa) 6:3, 6:2
Aleksandra Goławska (Nasza Lechia Gdańsk) - Nicola Sawicka (Tuan Club Piaseczno) 6:3, 6:0
Magdalena Stencel (Sopocki KT) - Katarzyna Kapustka (Tenis Klub Toruń) 6:3, 6:2
Hanna Kapustka (Tenis Klub Toruń) - Monika Magusiak (Start-Wisła Toruń) 6:4, 0:6, 7:5

wolne losy: Katarzyna Kaleta (Pabianicki KT, 1); Sylwia Mikołajczak (AZS Poznań, 2); Marta Lewandowska (Stanley Białystok, 3); Justyna Król (Mostostal Zabrze, 4); Natalia Kozel (Promasters Szczecin, 5); Aleksandra Gorki (Chorzowskie TT, 6) oraz Angelika Sobiecka (Warszawianka, 7)

wycofana Barbara Pietrkiewicz

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×