KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Indian Wells: program i wyniki

Najwyżej notowany w światowym rankingu Hiszpan Rafael Nadal przewodzi stawce zawodników w pierwszej tegorocznej imprezie ATP World Tour Masters 1000. Tytułu mistrzowskiego broni doświadczony Chorwat Ivan Ljubičić (ATP 16). Jedyny reprezentant Polski w głównej drabince singla to Łukasz Kubot (ATP 127), który powalczy o powrót do Top 100 najlepszych tenisistów globu.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

BNP Paribas Open, Indian Wells (USA)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy (Plexipave), pula nagród 3510,14 tys. dol.

finał:

niedziela, 20 marca

Novak Đoković (Serbia, 3) - Rafael Nadal (Hiszpania, 1) 4:6, 6:3, 6:2

półfinał:

sobota, 19 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Juan Martín del Potro (Argentyna) 6:4, 6:4
Novak Đoković (Serbia, 3) - Roger Federer (Szwajcaria, 2) 6:3, 3:6, 6:2

ćwierćfinał:

piątek, 18 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 12) 6:3, 6:4
Novak Đoković (Serbia, 3) - Richard Gasquet (Francja, 18) 6:2, 6:4

czwartek, 17 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Ivo Karlović (Chorwacja) 5:7, 6:1, 7:6(7)
Juan Martín del Potro (Argentyna) - Tommy Robredo (Hiszpania, 25) walkower

IV runda (1/8 finału):

środa, 16 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Somdev Devvarman (Indie, Q) 7:5, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Ryan Harrison (USA, WC) 7:6(4), 6:3
Novak Đoković (Serbia, 3) - Viktor Troicki (Serbia, 16) 6:0, 6:1
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 12) - Tomáš Berdych (Czechy, 7) 3:6, 6:4, 6:4
Richard Gasquet (Francja, 18) - Andy Roddick (USA, 8) 6:3, 7:6(5)
Tommy Robredo (Hiszpania, 25) - Sam Querrey (USA, 21) 6:1, 6:3
Ivo Karlović (Chorwacja) - Albert Montañés (Hiszpania, 23) 7:6(7), 6:2
Juan Martín del Potro (Argentyna) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 32) 7:6(3), 7:6(7)

III runda (1/16 finału):

wtorek, 15 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Juan Ignacio Chela (Argentyna, 29) 6:0, 6:2
Novak Đoković (Serbia, 3) - Ernests Gulbis (Łotwa, 31) 6:0, 6:1
Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Thomaz Bellucci (Brazylia, 26) 6:3, 6:2
Andy Roddick (USA, 8) - John Isner (USA, 30) 7:5, 6:2
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 12) - Marin Čilić (Chorwacja, 17) 7:5, 6:3
Viktor Troicki (Serbia, 16) - Michaël Llodra (Francja, 24) 6:3, 6:3
Richard Gasquet (Francja, 18) - Jürgen Melzer (Austria, 10) 6:1, 6:3
Ryan Harrison (USA, WC) - Miloš Raonić (Kanada, WC) 7:6(1), 4:6, 6:4

poniedziałek, 14 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Ryan Sweeting (USA, Q) 6:3, 6:1
Sam Querrey (USA, 21) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 9) 7:5, 6:4
Albert Montañés (Hiszpania, 23) - Nicolás Almagro (Hiszpania, 11) 4:6, 6:2, 6:4
Tommy Robredo (Hiszpania, 25) - Donald Young (USA, Q) 6:0, 6:4
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 32) - Robin Söderling (Szwecja, 4) 7:6(8), 6:4
Juan Martín del Potro (Argentyna) - Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 20) 7:6(3), 6:3
Ivo Karlović (Chorwacja) - Gilles Simon (Francja, 28) 6:3, 6:3
Somdev Devvarman (Indie, Q) - Xavier Malisse (Belgia) 6:1, 3:6, 7:6(5)

II runda (1/32 finału):

niedziela, 13 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Igor Andriejew (Rosja) 7:5, 7:6(4)
Novak Đoković (Serbia, 3) - Andriej Gołubiew (Kazachstan) 6:0, 6:4
Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Łukasz Kubot (Polska) 6:4, 6:1
Andy Roddick (USA, 8) - James Blake (USA, WC) 6:3, 7:5
Jürgen Melzer (Austria, 10) - Julien Benneteau (Francja) 1:6, 6:1, 6:4
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 12) - Nikołaj Dawidienko (Rosja) 3:6, 7:6(5), 6:4
Viktor Troicki (Serbia, 16) - Bernard Tomić (Australia, WC) 6:4, 6:4
Marin Čilić (Chorwacja, 17) - Florent Serra (Francja) 6:1, 6:3
Richard Gasquet (Francja, 18) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 7:5, 6:3
Michaël Llodra (Francja, 24) - Santiago Giraldo (Kolumbia) 7:6(6), 6:4
Thomaz Bellucci (Brazylia, 26) - Benjamin Becker (Niemcy) 6:3, 7:6(5)
Juan Ignacio Chela (Argentyna, 29) - Philipp Petzschner (Niemcy) 4:6, 7:5, 6:2
John Isner (USA, 30) - Ricardo Mello (Brazylia) 6:3, 7:6(2)
Ernests Gulbis (Łotwa, 31) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:7(1), 7:6(7), 6:1
Miloš Raonić (Kanada, WC) - Mardy Fish (USA, 13) 7:5, 6:4
Ryan Harrison (USA, WC) - Guillermo García(Hiszpania, 22) 6:3, 7:6(4)

sobota, 12 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Rik de Voest (RPA, Q) 6:0, 6:2
Robin Söderling (Szwecja, 4) - Michael Berrer (Niemcy) 6:3, 7:6(4)
Fernando Verdasco (Hiszpania, 9) - Richard Berankis (Litwa, WC) 7:5, 2:0 i krecz
Nicolás Almagro (Hiszpania, 11) - Michael Russell (USA, Q) 6:4, 6:4
Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 20) - Victor Hănescu (Rumunia) 6:4, 6:4
Sam Querrey (USA, 21) - Janko Tipsarević (Serbia) 6:4, 6:4
Albert Montañés (Hiszpania, 23) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 7:6(5), 2:6, 7:6(2)
Tommy Robredo (Hiszpania, 25) - Mischa Zverev (Niemcy) 6:3, 3:6, 7:5
Gilles Simon (Francja, 28) - Rainer Schüttler (Niemcy) 6:3, 7:6(5)
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 32) - Tim Smyczek (USA, Q) 2:6, 6:2, 7:6(6)
Donald Young (USA, Q) - Andy Murray (Wielka Brytania, 5) 7:6(4), 6:3
Ivo Karlović (Chorwacja) - David Ferrer (Hiszpania, 6) 7:6(3), 6:3
Juan Martín del Potro (Argentyna) - Ivan Ljubičić (Chorwacja, 14) 5:7, 6:4, 6:2
Xavier Malisse (Belgia) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 15) 7:6(6), 7:5
Somdev Devvarman (Indie, Q) - Marcos Baghdatis (Cypr, 19) 7:5, 6:0
Ryan Sweeting (USA, Q) - Juan Mónaco (Argentyna, 27) 6:1, 0:6, 6:1

I runda:

piątek, 11 marca

Łukasz Kubot (Polska) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 7:6(8), 6:4
James Blake (USA, WC) - Chris Guccione (Australia, Q) 3:6, 6:3, 6:2
Ricardo Mello (Brazylia) - Rubén Ramírez (Hiszpania) 6:4, 6:3
Pablo Cuevas (Urugwaj) - Pablo Andújar (Hiszpania) 7:5, 6:3
Julien Benneteau (Francja) - Feliciano López (Hiszpania) 6:4, 6:4
Bernard Tomić (Australia, WC) - Rohan Bopanna (Indie, Q) 6:7(5), 7:6(1), 6:4
Santiago Giraldo (Kolumbia) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 6:4, 6:7(5), 6:3
Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Lleyton Hewitt (Australia) 6:2, 6:3
Andriej Gołubiew (Kazachstan) - Florian Mayer (Niemcy) 6:2, 6:1
Benjamin Becker (Niemcy) - Thiemo de Bakker (Holandia) 6:2, 7:5
Florent Serra (Francja) - Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) 6:4, 6:7(1), 7:6(4)
Nikołaj Dawidienko (Rosja) - Fabio Fognini (Włochy) 5:7, 6:2, 6:4
Miloš Raonić (Kanada, WC) - Marsel Ilhan (Turcja) 6:2, 7:6(4)
Ryan Harrison (USA, WC) - Jérémy Chardy (Francja) 6:7(5), 7:6(2), 6:3
Philipp Petzschner (Niemcy) - Dustin Brown (Niemcy) 6:4, 7:5
Igor Andriejew (Rosja) - Kei Nishikori (Japonia) 6:4, 6:7(2), 6:4

czwartek, 10 marca

Rik de Voest (RPA, Q) - Pere Riba (Hiszpania) 6:4 i krecz
Ryan Sweeting (USA, Q) - Marcel Granollers (Hiszpania) 6:4, 6:1
Somdev Devvarman (Indie, Q) - Adrian Mannarino (Francja) 6:2, 6:3
Xavier Malisse (Belgia) - Flavio Cipolla (Włochy, Q) 6:1, 6:4
Michael Russell (USA, Q) - Kevin Anderson (RPA) 6:7(4), 6:3, 6:4
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Denis Istomin (Uzbekistan) 2:6, 7:5, 7:5
Rainer Schüttler (Niemcy) - Robin Haase (Holandia) 7:6(4), 7:5
Ivo Karlović (Chorwacja) - Marinko Matošević (Australia, Q) 7:6(2), 6:7(3), 6:2
Michael Berrer (Niemcy) - Björn Phau (Niemcy) 6:4, 4:6, 6:4
Tim Smyczek (USA, Q) - Ilja Marczenko (Ukraina) 2:6, 6:3, 6:2
Victor Hănescu (Rumunia) - Andreas Seppi (Włochy) 4:6, 7:6(5), 6:3
Juan Martín del Potro (Argentyna) - Radek Štěpánek (Czechy) 6:4, 6:0
Richard Berankis (Litwa, WC) - Alex Bogomolov Jr (USA, Q) 1:6, 6:3, 6:4
Janko Tipsarević (Serbia) - Tobias Kamke (Niemcy) 6:2, 6:0
Mischa Zverev (Niemcy) - Matthew Ebden (Australia, Q) 6:4, 6:3
Donald Young (USA, Q) - Potito Starace (Włochy) 2:6, 6:3, 6:3

wolne losy: Rafael Nadal (Hiszpania, 1); Roger Federer (Szwajcaria, 2); Novak Đoković (Serbia, 3); Robin Söderling (Szwecja, 4); Andy Murray (Wielka Brytania, 5); David Ferrer (Hiszpania, 6); Tomáš Berdych (Czechy, 7); Andy Roddick (USA, 8); Fernando Verdasco (Hiszpania, 9); Jürgen Melzer (Austria, 10); Nicolás Almagro (Hiszpania, 11); Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 12); Mardy Fish (USA, 13); Ivan Ljubičić (Chorwacja, 14); Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 15); Viktor Troicki (Serbia, 16); Marin Čilić (Chorwacja, 17); Richard Gasquet (Francja, 18); Marcos Baghdatis (Cypr, 19); Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 20); Sam Querrey (USA, 21); Guillermo García (Hiszpania, 22); Albert Montañés (Hiszpania, 23); Michaël Llodra (Francja, 24); Tommy Robredo (Hiszpania, 25); Thomaz Bellucci (Brazylia, 26); Juan Mónaco (Argentyna, 27); Gilles Simon (Francja, 28); Juan Ignacio Chela (Argentyna, 29); John Isner (USA, 30); Ernests Gulbis (Łotwa, 31); Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 32)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×