Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

ATP Miami: program i wyniki

Hiszpan Rafael Nadal przewodniczy stawce 96 zawodników w drugim tegorocznym turnieju rangi ATP Masters 1000. Wicelider światowego rankingu Serb Novak Đoković pragnie w Miami zachować miano niepokonanego w obecnym sezonie. Wywalczonego przed rokiem mistrzowskiego tytułu broni Amerykanin Andy Roddick (ATP 8).
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Sony Ericsson Open, Miami (USA)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy (Laykold), pula nagród 3,645 mln dol.

finał:

niedziela, 3 kwietnia

Novak Đoković (Serbia, 2) - Rafael Nadal (Hiszpania, 1) 4:6, 6:3, 7:6(4)

półfinał:

piątek, 1 kwietnia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Roger Federer (Szwajcaria, 3) 6:3, 6:2
Novak Đoković (Serbia, 2) - Mardy Fish (USA, 14) 6:3, 6:1

ćwierćfinał:

czwartek, 31 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Tomáš Berdych (Czechy, 7) 6:2, 3:6, 6:3
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Gilles Simon (Francja, 25) 3:0 i krecz

środa, 30 marca

Novak Đoković (Serbia, 2) - Kevin Anderson (RPA) 6:4, 6:2
Mardy Fish (USA, 14) - David Ferrer (Hiszpania, 6) 7:5, 6:2

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 29 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 21) 6:1, 6:2
Novak Đoković (Serbia, 2) - Viktor Troicki (Serbia, 16) 6:3, 6:2
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Olivier Rochus (Belgia, Q) 6:3, 6:1
David Ferrer (Hiszpania, 6) - Marcel Granollers (Hiszpania) 6:1, 6:2
Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Florian Mayer (Niemcy) 6:3, 2:6, 7:6(4)
Mardy Fish (USA, 14) - Juan Martín del Potro (Argentyna) 7:5, 7:6(5)
Gilles Simon (Francja, 25) - Janko Tipsarević (Serbia) 4:6, 7:6(3), 6:2
Kevin Anderson (RPA) - John Isner (USA, 30) 6:3, 7:6(4)

III runda (1/16 finału):

poniedziałek, 28 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Feliciano López (Hiszpania)
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Juan Mónaco (Argentyna, 32)
Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Carlos Berlocq (Argentyna)
Nicolás Almagro (Hiszpania, 11) - Florian Mayer (Niemcy)
Michaił Jużnyj (Rosja, 13) - Olivier Rochus (Belgia, Q)
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 15) - Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 21)
Gilles Simon (Francja, 25) - Pablo Cuevas (Urugwaj)
Philipp Petzschner (Niemcy) - Janko Tipsarević (Serbia)

niedziela, 27 marca

Novak Đoković (Serbia, 2) - James Blake (USA, WC) 6:2, 6:0
David Ferrer (Hiszpania, 6) - Somdev Devvarman (Indie) 6:4, 6:2
Mardy Fish (USA, 14) - Richard Gasquet (Francja, 17) 6:4, 6:3
Viktor Troicki (Serbia, 16) - Sam Querrey (USA, 19) 7:6(5), 3:6, 7:5
John Isner (USA, 30) - Alex Bogomolov Jr. (USA, Q) 6:2, 7:6(4)
Juan Martín del Potro (Argentyna) - Robin Söderling (Szwecja, 4) 6:3, 6:2
Marcel Granollers (Hiszpania) - Michaël Llodra (Francja, 23) 7:5, 3:6, 7:5
Kevin Anderson (RPA) - Pablo Andújar (Hiszpania) 6:2, 6:3

II runda (1/32 finału):

sobota, 26 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Kei Nishikori (Japonia) 6:4, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Radek Štěpánek (Czechy) 6:3, 6:3
Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Rubén Ramírez (Hiszpania) 6:1, 6:7(4), 6:0
Nicolás Almagro (Hiszpania, 11) - Frederico Gil (Portugalia) 6:4, 3:6, 6:2
Michaił Jużnyj (Rosja, 13) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:1, 6:0
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 15) - Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) 6:3, 6:7(3), 6:3
Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 21) - Andreas Seppi (Włochy) 6:1, 5:3 i krecz
Gilles Simon (Francja, 25) - Rainer Schüttler (Niemcy, Q) 6:4, 6:3
Juan Mónaco (Argentyna, 32) - Serhij Stachowskij (Ukraina) 6:4, 6:7(2), 6:4
Pablo Cuevas (Urugwaj) - Andy Roddick (USA, 8) 6:4, 7:6(4)
Philipp Petzschner (Niemcy) - Jürgen Melzer (Austria, 10) 6:3, 6:4
Janko Tipsarević (Serbia) - Marin Čilić (Chorwacja, 18) 6:3, 7:6(4)
Florian Mayer (Niemcy) - Albert Montañés (Hiszpania, 20) 6:4, 3:1 i krecz
Olivier Rochus (Belgia, Q) - Marcos Baghdatis (Cypr, 22) 6:2, 4:6, 6:4
Feliciano López (Hiszpania) - Juan Ignacio Chela (Argentyna, 26) 7:6(3), 3:6, 6:4
Carlos Berlocq (Argentyna) - Ernests Gulbis (Łotwa, 28) 6:1, 2:6, 6:4

piątek, 25 marca

Novak Đoković (Serbia, 2) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:0, 6:1
Robin Söderling (Szwecja, 4) - Ivan Dodig (Chorwacja) 3:6, 6:2, 6:4
David Ferrer (Hiszpania, 6) - Igor Kunicyn (Rosja, Q) 6:2, 6:1
Mardy Fish (USA, 14) - Julien Benneteau (Francja) 6:4, 6:3
Viktor Troicki (Serbia, 16) - Marsel İlhan (Turcja, Q) 6:3, 6:3
Richard Gasquet (Francja, 17) - Paolo Lorenzi (Włochy, Q) 6:2, 6:3
Sam Querrey (USA, 19) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:3, 6:2
Michaël Llodra (Francja, 23) - Xavier Malisse (Belgia) 6:2, 6:3
John Isner (USA, 30) - Igor Andriejew (Rosja) 6:4, 5:7, 7:6(2)
Alex Bogomolov Jr. (USA, Q) - Andy Murray (Wielka Brytania, 5) 6:1, 7:5
Pablo Andújar (Hiszpania) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 9) 3:6, 7:6(3), 6:4
Marcel Granollers (Hiszpania) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 12) 6:0, 6:7(4), 6:3
Kevin Anderson (RPA) - Guillermo García(Hiszpania, 24) 6:3, 5:7, 6:4
James Blake (USA, WC) - Thomaz Bellucci (Brazylia, 27) 2:6, 6:4, 7:6(6)
Juan Martín del Potro (Argentyna) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 29) 6:7(3), 6:4, 7:5
Somdev Devvarman (Indie) - Miloš Raonić (Kanada, 31) 7:6(5), 7:5

I runda:

czwartek, 24 marca

Kei Nishikori (Japonia) - Jérémy Chardy (Francja) 7:6(5), 6:2
Feliciano López (Hiszpania) - Richard Berankis (Litwa) 4:6, 7:6(5), 6:3
Andreas Seppi (Włochy) - Mischa Zverev (Niemcy) 6:2, 6:7(9), 6:1
Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) - Daniel Brands (Niemcy) 6:2, 7:6(5)
Frederico Gil (Portugalia) - Paul Capdeville (Chile, Q) 6:1, 3:6, 7:6(6)
Florian Mayer (Niemcy) - Ivo Karlović (Chorwacja, WC) 6:4, 7:6(6)
Carlos Berlocq (Argentyna) - Jack Sock (USA, WC) 7:5, 7:6(6)
Rubén Ramírez (Hiszpania) - Adrian Mannarino (Francja) 7:6(3), 6:7(3), 6:2
Radek Štěpánek (Czechy) - Fabio Fognini (Włochy) 6:3, 7:6(5)
Serhij Stachowskij (Ukraina) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, Q) 6:2, 6:4
Olivier Rochus (Belgia, Q) - Blaž Kavčič (Słowenia) 3:6, 6:4, 7:5
Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Pere Riba (Hiszpania) 6:3, 6:2
Philipp Petzschner (Niemcy) - Florent Serra (Francja) 6:1, 7:5
Janko Tipsarević (Serbia) - Robin Haase (Holandia) 6:4, 7:6(5)
Rainer Schüttler (Niemcy, Q) - Ryan Harrison (USA, WC) 7:5, 6:2
Pablo Cuevas (Urugwaj) - Michael Berrer (Niemcy) 6:4, 7:6(2)

środa, 23 marca

Igor Kunicyn (Rosja, Q) - Robert Kendrick (USA, Q) 5:4 i krecz
Somdev Devvarman (Indie) - Potito Starace (Włochy) 6:2, 6:4
Xavier Malisse (Belgia) - Ryan Sweeting (USA, Q) 7:6(3), 6:4
Marcel Granollers (Hiszpania) - Benjamin Becker (Niemcy) 6:4, 6:7(4), 6:4
Julien Benneteau (Francja) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 6:4, 6:3
Paolo Lorenzi (Włochy, Q) - Ivan Ljubičić (Chorwacja) 7:6(7), 6:1
Juan Martín del Potro (Argentyna) - Ricardo Mello (Brazylia) 6:4, 6:4
Ivan Dodig (Chorwacja) - Andriej Gołubiew (Kazachstan) 6:7(7), 6:4, 6:0
Alex Bogomolov Jr. (USA, Q) - Victor Hănescu (Rumunia) 6:3, 4:6, 7:5
Igor Andriejew (Rosja) - Santiago Giraldo (Kolumbia) 6:1, 2:6, 6:1
Kevin Anderson (RPA) - Nikołaj Dawidienko (Rosja) 6:4, 6:3
Pablo Andújar (Hiszpania) - Bernard Tomić (Australia, WC) 6:4, 3:6, 7:5
Marsel İlhan (Turcja, Q) - Tobias Kamke (Niemcy) 6:2, 6:1
Michaił Kukuszkin (Kazachstan) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 3:6, 6:3, 6:2
James Blake (USA, WC) - Michael Russell (USA, Q) 3:6, 7:6(7), 7:6(3)
Denis Istomin (Uzbekistan) - Donald Young (USA, Q) 6:4, 6:3

wolne losy: Rafael Nadal (Hiszpania, 1); Novak Đoković (Serbia, 2); Roger Federer (Szwajcaria, 3); Robin Söderling (Szwecja, 4); Andy Murray (Wielka Brytania, 5); David Ferrer (Hiszpania, 6); Tomáš Berdych (Czechy, 7); Andy Roddick (USA, 8); Fernando Verdasco (Hiszpania, 9); Jürgen Melzer (Austria, 10); Nicolás Almagro (Hiszpania, 11); Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 12); Michaił Jużnyj (Rosja, 13); Mardy Fish (USA, 14); Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 15); Viktor Troicki (Serbia, 16); Richard Gasquet (Francja, 17); Marin Čilić (Chorwacja, 18); Sam Querrey (USA, 19); Albert Montañés (Hiszpania, 20); Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 21); Marcos Baghdatis (Cypr, 22); Michaël Llodra (Francja, 23); Guillermo García (Hiszpania, 24); Gilles Simon (Francja, 25); Juan Ignacio Chela (Argentyna, 26); Thomaz Bellucci (Brazylia, 27); Ernests Gulbis (Łotwa, 28); Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 29); John Isner (USA, 30); Miloš Raonić (Kanada, 31); Juan Mónaco (Argentyna, 32)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×