KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Casablanca: program i wyniki

Hiszpan Albert Montañés (ATP 24) jest najwyżej rozstawionym zawodnikiem turnieju w Casablance, gdzie swój triumf sprzed trzech lat będzie starał się powtórzyć Francuz Gilles Simon (ATP 23). Szwajcar Stanislas Wawrinka (ATP 13) nie zdecydował się bronić wywalczonego przed rokiem tytułu mistrzowskiego.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Grand Prix Hassan II, Casablanca (Maroko)
ATP World Tour 250, kort ziemny, pula nagród 398,25 tys. euro

finał:

niedziela, 10 kwietnia

Pablo Andújar (Hiszpania) - Potito Starace (Włochy, 5) 6:1, 6:2

półfinał:

sobota, 9 kwietnia

Potito Starace (Włochy, 5) - Victor Hănescu (Rumunia, 8) 6:1, 6:7(3), 7:6(2)
Pablo Andújar (Hiszpania) - Albert Montañés (Hiszpania, 1) 6:4, 6:4

ćwierćfinał:

piątek, 8 kwietnia

Albert Montañés (Hiszpania, 1) - Fabio Fognini (Włochy, 7) 7:6(1), 6:1
Potito Starace (Włochy, 5) - Gilles Simon (Francja, 3) 6:4, 3:6, 6:4
Victor Hănescu (Rumunia, 8) - Andriej Kuzniecow (Rosja, Q) 6:7(1), 7:5, 6:2
Pablo Andújar (Hiszpania) - Pere Riba (Hiszpania) 6:2, 6:2

II runda (1/8 finału):

czwartek, 7 kwietnia

Albert Montañés (Hiszpania, 1) - Filippo Volandri (Włochy) 6:1, 6:4
Gilles Simon (Francja, 3) - Frederico Gil (Portugalia) 6:3, 6:4
Potito Starace (Włochy, 5) - Rubén Ramírez (Hiszpania) 6:4, 6:3
Fabio Fognini (Włochy, 7) - Blaž Kavčič (Słowenia) 1:6, 7:5, 7:5

środa, 6 kwietnia

Victor Hănescu (Rumunia, 8) - Michael Berrer (Niemcy) 6:4, 7:6(4)
Andriej Kuzniecow (Rosja, Q) - Marcos Baghdatis (Cypr, 2/WC) 6:4, 4:6, 6:4
Pere Riba (Hiszpania) - Andriej Gołubiew (Kazachstan, 4) 0:6, 6:1, 7:5
Pablo Andújar (Hiszpania) - Jérémy Chardy (Francja, 6/WC) 7:6(6), 6:1

I runda:

wtorek, 5 kwietnia

Potito Starace (Włochy, 5) - Daniel Brands (Niemcy) 7:5, 6:2
Fabio Fognini (Włochy, 7) - Gerard Granollers (Hiszpania, Q) 6:2, 4:6, 6:3
Filippo Volandri (Włochy) - Julien Benneteau (Francja) 7:5, 6:3
Blaž Kavčič (Słowenia) - Reda El Amrani (Maroko, WC) 3:4 i krecz
Rubén Ramírez (Hiszpania) - Rui Machado (Portugalia) 7:5, 6:1
Frederico Gil (Portugalia) - Simone Bolelli (Włochy) 6:3, 6:1
Michael Berrer (Niemcy) - Nicolas Devilder (Francja, Q) 6:3, 6:3
Andriej Kuzniecow (Rosja, Q) - Sergio Gutiérrez (Hiszpania, Q) 6:1, 7:6(5)

poniedziałek, 4 kwietnia

Jérémy Chardy (Francja, 6/WC) - Björn Phau (Niemcy) 6:2, 7:5
Victor Hănescu (Rumunia, 8) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 4:6, 6:4, 6:4
Pere Riba (Hiszpania) - Jesse Huta Galung (Holandia) 6:3, 6:3
Pablo Andújar (Hiszpania) - Florent Serra (Francja) 6:1, 3:6, 6:2

wolne losy: Albert Montañés (Hiszpania, 1); Marcos Baghdatis (Cypr, 2/WC); Gilles Simon (Francja, 3); Andriej Gołubiew (Kazachstan, 4)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×