KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Monachium: program i wyniki

Rosjanin Michaił Jużnyj (ATP 13), ubiegłoroczny triumfator, jest najwyżej rozstawionym zawodnikiem turnieju ATP World Tour 250 w Monachium. Listę pretendentów do tytułu otwierają Szwajcar Stanislas Wawrinka (ATP 14) oraz Chorwat Marin Čilić (ATP 21). Sukces sprzed czterech lat będzie chciał powtórzyć reprezentant gospodarzy Philipp Kohlschreiber (ATP 42).
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

BMW Open, Monachium (Niemcy)
ATP World Tour 250, kort ziemny, pula nagród 398,25 tys. euro

finał:

niedziela, 1 maja

Nikołaj Dawidienko (Rosja, 7) - Florian Mayer (Niemcy, 5) 6:3, 3:6, 6:1

półfinał:

sobota, 30 kwietnia

Florian Mayer (Niemcy, 5) - Philipp Petzschner (Niemcy) 6:3, 6:4
Nikołaj Dawidienko (Rosja, 7) - Radek Štěpánek (Czechy) 6:3, 4:0 i krecz

ćwierćfinał:

piątek, 29 kwietnia

Florian Mayer (Niemcy, 5) - Grigor Dimitrow (Bułgaria) 7:6(4), 3:6, 6:4
Nikołaj Dawidienko (Rosja, 7) - Marin Čilić (Chorwacja, 3) 7:5, 6:3
Radek Štěpánek (Czechy) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 8) 6:4, 6:0
Philipp Petzschner (Niemcy) - Potito Starace (Włochy) 7:6(3), 7:6(6)

II runda (1/8 finału):

czwartek, 28 kwietnia

Marin Čilić (Chorwacja, 3) - Horacio Zeballos (Argentyna) 6:3, 7:6(7)
Florian Mayer (Niemcy, 5) - Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) 6:4, 7:6(1)
Nikołaj Dawidienko (Rosja, 7) - Julian Reister (Niemcy, Q) 3:6, 7:6(5), 6:1
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 8) - Denis Gremelmayr (Niemcy, LL) 6:3, 6:3
Radek Štěpánek (Czechy) - Dustin Brown (Niemcy, WC) 7:6(6), 6:7(5), 6:3

środa, 27 kwietnia

Philipp Petzschner (Niemcy) - Michaił Jużnyj (Rosja, 1) 7:6(5), 3:6, 6:2
Grigor Dimitrow (Bułgaria) - Marcos Baghdatis (Cypr, 4) 3:6, 7:6(6), 6:2
Potito Starace (Włochy) - Serhij Stachowskij (Ukraina, 6) 6:4, 6:2

I runda:

wtorek, 26 kwietnia

Marin Čilić (Chorwacja, 3) - Simone Bolelli (Włochy) 7:5, 7:6(4)
Florian Mayer (Niemcy, 5) - Steve Darcis (Belgia, Q) 6:1, 6:2
Nikołaj Dawidienko (Rosja, 7) - Andriej Kuzniecow (Rosja, Q) 6:1, 7:6(4)
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 8) - Robert Farah (Kolumbia, Q) 6:3, 6:1
Dustin Brown (Niemcy, WC) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 2) 6:7(6), 6:4, 7:5
Philipp Petzschner (Niemcy) - Ivan Dodig (Chorwacja) 6:1, 6:4
Potito Starace (Włochy) - Jan Hájek (Czechy) 3:6, 6:4, 6:0
Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) - Rainer Schüttler (Niemcy) 3:6, 6:4, 6:3
Julian Reister (Niemcy, Q) - Daniel Brands (Niemcy) 7:6(1), 6:1
Denis Gremelmayr (Niemcy, LL) - Robin Haase (Holandia) 6:4, 4:6, 6:4
Radek Štěpánek (Czechy) - Andriej Gołubiew (Kazachstan) 6:1, 4:6, 6:3

poniedziałek, 25 kwietnia

Michaił Jużnyj (Rosja, 1) - Matthias Bachinger (Niemcy, WC) 7:5, 6:2
Marcos Baghdatis (Cypr, 4) - Julien Benneteau (Francja) 7:6(2), 6:3
Serhij Stachowskij (Ukraina, 6) - Denis Istomin (Uzbekistan) 5:1 i krecz
Horacio Zeballos (Argentyna) - Robert Kendrick (USA) 6:4, 6:4

niedziela, 24 kwietnia

Grigor Dimitrow (Bułgaria) - Andreas Beck (Niemcy, WC) 6:1, 6:4

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×