Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WTA Estoril: program i wyniki

Łotyszka Anastasija Sevastova (WTA 37) będzie bronić zdobytego przed rokiem w Estoril mistrzowskiego tytułu, a jej pierwszą rywalką będzie jedyna w tym turnieju WTA Tour (ranga International) Polka, Urszula Radwańska (WTA 141). Najwyżej rozstawioną zawodniczką na portugalskiej mączce jest Rosjanka Alisa Klejbanowa (WTA 25).
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Estoril Open, Estoril (Portugalia)
WTA Tour International, kort ziemny, pula nagród 220 tys. dol.

finał:

sobota, 30 kwietnia

Anabel Medina (Hiszpania) - Kristina Barrois (Niemcy) 6:1, 6:2

półfinał:

piątek, 29 kwietnia

Kristina Barrois (Niemcy) - Johanna Larsson (Szwecja) 7:6(2), 6:4
Anabel Medina (Hiszpania) - Monica Niculescu (Rumunia) 6:1, 6:3

ćwierćfinał:

czwartek, 28 kwietnia

Kristina Barrois (Niemcy) - Alisa Klejbanowa (Rosja, 1) 6:4, 6:2
Monica Niculescu (Rumunia) - Jarmila Gajdošová (Australia, 2) 5:7, 6:4, 6:2
Anabel Medina (Hiszpania) - Klára Zakopalová (Czechy, 3) 6:3, 7:5
Johanna Larsson (Szwecja) - Ałła Kudriawcewa (Rosja) 6:2, 7:5

II runda (1/8 finału):

środa, 27 kwietnia

Alisa Klejbanowa (Rosja, 1) - Mathilde Johansson (Francja) 5:7, 6:3, 6:2
Jarmila Gajdošová (Australia, 2) - Casey Dellacqua (Australia) 6:2, 6:4
Klára Zakopalová (Czechy, 3) - Anastazja Jakimowa (Białoruś, Q) 2:6, 6:4, 6:1
Kristina Barrois (Niemcy) - Jelena Wiesnina (Rosja, 6) 6:4, 6:3
Anabel Medina (Hiszpania) - Gréta Arn (Węgry, 8) 6:2, 1:0 i krecz
Johanna Larsson (Szwecja) - Urszula Radwańska (Polska) 6:4, 6:4
Ałła Kudriawcewa (Rosja) - Romina Oprandi (Włochy) 6:4, 7:6(3)
Monica Niculescu (Rumunia) - Sloane Stephens (USA, Q) 6:4, 6:4

I runda:

wtorek, 26 kwietnia

Jarmila Gajdošová (Australia, 2) - Renata Voráčová (Czechy) 6:4, 6:0
Klára Zakopalová (Czechy, 3) - Beatriz García Vidagany (Hiszpania, Q) 6:4, 7:6(3)
Gréta Arn (Węgry, 8) - Maria João Koehler (Portugalia, WC) 6:2, 3:6, 6:3
Urszula Radwańska (Polska) - Anastasija Sevastova (Łotwa, 4) 5:7, 7:6(5), 6:1
Kristina Barrois (Niemcy) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 6:3, 6:1
Anabel Medina (Hiszpania) - Simona Halep (Rumunia) 7:6(5), 7:6(5)
Anastazja Jakimowa (Białoruś, Q) - Tamira Paszek (Austria, Q) 5:7, 4:0 i krecz
Sloane Stephens (USA, Q) - Melanie Oudin (USA) 6:2, 6:1

poniedziałek, 25 kwietnia

Alisa Klejbanowa (Rosja, 1) - Olga Goworcowa (Białoruś) 6:2, 6:2
Jelena Wiesnina (Rosja, 6) - Barbara Luz (Portugalia, WC) 6:1, 6:1
Monica Niculescu (Rumunia) - Bethanie Mattek-Sands (USA, 5) 6:4, 5:7, 6:3
Romina Oprandi (Włochy) - Jie Zheng (Chiny, 7) 6:4, 6:2
Mathilde Johansson (Francja) - Ksenia Pierwak (Rosja) 6:4, 6:3
Johanna Larsson (Szwecja) - Magali de Lattre (Portugalia, WC) 6:3, 6:1
Ałła Kudriawcewa (Rosja) - Anastazja Rodionowa (Australia) 1:6, 7:6(5), 6:4
Casey Dellacqua (Australia) - Shuai Zhang (Chiny) 6:2, 6:1

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×