Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Roland Garros: program i wyniki kobiet

Międzynarodowe mistrzostwa Francji zgromadziły na starcie 128 zawodniczek z Dunką Karoliną Woźniacką na czele. Wśród uczestniczek znalazły się również trzy triumfatorki z lat ubiegłych: Francesca Schiavone (2010), Swietłana Kuzniecowa (2009) oraz Ana Ivanović (2008). Po raz piąty na paryskiej mączce zaprezentuje się Agnieszka Radwańska.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Roland Garros, Paryż (Francja)
Wielki Szlem, kort ziemny, pula nagród dla kobiet 7,78 mln euro

finał:

sobota, 4 czerwca

Na Li (Chiny, 6) - Francesca Schiavone (Włochy, 5) 6:4, 7:6(0)

półfinał:

czwartek, 2 czerwca

Francesca Schiavone (Włochy, 5) - Marion Bartoli (Francja, 11) 6:3, 6:3
Na Li (Chiny, 6) - Maria Szarapowa (Rosja, 7) 6:4, 7:5

ćwierćfinał:

środa, 1 czerwca

Na Li (Chiny, 6) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, 4) 7:5, 6:2
Maria Szarapowa (Rosja, 7) - Andrea Petković (Niemcy, 15) 6:0, 6:3

wtorek, 31 maja

Francesca Schiavone (Włochy, 5) - Anastazja Pawljuczenkowa (Rosja, 14) 1:6, 7:5, 7:5
Marion Bartoli (Francja, 11) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 13) 7:6(4), 6:4

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 30 maja

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 4) - Jekaterina Makarowa (Rosja) 6:2, 6:3
Na Li (Chiny, 6) - Petra Kvitová (Czechy, 9) 2:6, 6:1, 6:3
Maria Szarapowa (Rosja, 7) - Agnieszka Radwańska (Polska, 12) 7:6(4), 7:5
Andrea Petković (Niemcy, 15) - Maria Kirilenko (Rosja, 25) 6:2, 2:6, 6:4

niedziela, 29 maja

Francesca Schiavone (Włochy, 5) - Jelena Janković (Serbia, 10) 6:3, 2:6, 6:4
Marion Bartoli (Francja, 11) - Gisela Dulko (Argentyna) 7:5, 1:0 i krecz
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 13) - Daniela Hantuchová (Słowacja, 28) 6:7(6), 6:3, 6:2
Anastazja Pawljuczenkowa (Rosja, 14) - Wiera Zwonariowa (Rosja, 3) 7:6(4), 2:6, 6:2

III runda (1/16 finału):

sobota, 28 maja

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 4) - Roberta Vinci (Włochy, 30) 6:3, 6:2
Na Li (Chiny, 6) - Sorana Cîrstea (Rumunia) 6:2, 6:2
Maria Szarapowa (Rosja, 7) - Yung-Jan Chan (Tajwan, Q) 6:2, 6:3
Petra Kvitová (Czechy, 9) - Vania King (USA) 6:4, 6:2
Agnieszka Radwańska (Polska, 12) - Yanina Wickmayer (Belgia, 21) 6:4, 6:4
Andrea Petković (Niemcy, 15) - Jarmila Gajdošová (Australia, 24) 6:2, 4:6, 6:3
Maria Kirilenko (Rosja, 25) - Arantxa Rus (Holandia) 6:1, 6:1
Jekaterina Makarowa (Rosja) - Kaia Kanepi (Estonia, 16) 6:4, 7:5

piątek, 27 maja

Wiera Zwonariowa (Rosja, 3) - Anastazja Rodionowa (Australia) 6:2, 6:3
Francesca Schiavone (Włochy, 5) - Shuai Peng (Chiny, 29) 6:3, 1:2 i krecz
Jelena Janković (Serbia, 10) - Bethanie Mattek-Sands (USA) 6:2, 6:2
Marion Bartoli (Francja, 11) - Julia Görges (Niemcy, 17) 3:6, 6:2, 6:4
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 13) - Rebecca Marino (Kanada) 6:0, 6:4
Anastazja Pawljuczenkowa (Rosja, 14) - Nuria Llagostera Vives (Hiszpania, Q) 3:6, 6:3, 6:3
Daniela Hantuchová (Słowacja, 28) - Karolina Woźniacka (Dania, 1) 6:1, 6:3
Gisela Dulko (Argentyna) - Samantha Stosur (Australia, 8) 6:4, 1:6, 6:3

II runda (1/32 finału):

czwartek, 26 maja

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 4) - Pauline Parmentier (Francja, WC) 6:0, 6:1
Na Li (Chiny, 6) - Silvia Soler Espinosa (Hiszpania, Q) 6:4, 7:5
Maria Szarapowa (Rosja, 7) - Caroline Garcia (Francja, WC) 3:6, 6:4, 6:0
Petra Kvitová (Czechy, 9) - Jie Zheng (Chiny) 6:4, 6:1
Agnieszka Radwańska (Polska, 12) - Sania Mirza (Indie) 6:2, 6:4
Andrea Petković (Niemcy, 15) - Lucie Hradecká (Czechy) 7:6(2), 6:2
Kaia Kanepi (Estonia, 16) - Heather Watson (Wielka Brytania, Q) 6:1, 6:3
Yanina Wickmayer (Belgia, 21) - Ayumi Morita (Japonia) 6:4, 7:5
Jarmila Gajdošová (Australia, 24) - Anabel Medina (Hiszpania) 7:6(4), 6:4
Maria Kirilenko (Rosja, 25) - Chanelle Scheepers (RPA) 6:1, 6:4
Roberta Vinci (Włochy, 30) - Iryna Brémond (Francja, WC) 6:3, 6:4
Arantxa Rus (Holandia) - Kim Clijsters (Belgia, 2) 3:6, 7:5, 6:1
Sorana Cîrstea (Rumunia) - Alexandra Dulgheru (Rumunia, 27) 6:2, 7:5
Yung-Jan Chan (Tajwan, Q) - Jill Craybas (USA) 6:1, 6:4
Vania King (USA) - Elena Baltacha (Wielka Brytania) 4:6, 6:1, 6:4
Jekaterina Makarowa (Rosja) - Johanna Larsson (Szwecja) 6:3, 7:6(5)

środa, 25 maja

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Aleksandra Wozniak (Kanada, Q) 6:3, 7:6(6)
Wiera Zwonariowa (Rosja, 3) - Sabine Lisicki (Niemcy, Q) 4:6, 7:5, 7:5
Francesca Schiavone (Włochy, 5) - Wiesna Dolonc (Rosja) 6:1, 6:2
Samantha Stosur (Australia, 8) - Simona Halep (Rumunia) 6:0, 6:2
Jelena Janković (Serbia, 10) - Wiera Duszewina (Rosja) 6:3, 6:2
Marion Bartoli (Francja, 11) - Olga Goworcowa (Białoruś, Q) 6:4, 6:7(1), 6:2
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 13) - Irina Begu (Rumunia) 6:1, 6:1
Anastazja Pawljuczenkowa (Rosja, 14) - Mona Barthel (Niemcy, Q) 6:0, 7:6(5)
Julia Görges (Niemcy, 17) - Lucie Šafářová (Czechy) 2:6, 7:5, 6:2
Daniela Hantuchová (Słowacja, 28) - Sara Errani (Włochy) 6:1, 6:2
Shuai Peng (Chiny, 29) - Polona Hercog (Słowenia) 7:5, 6:1
Gisela Dulko (Argentyna) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria, 32) 6:4, 6:2
Rebecca Marino (Kanada) - María José Martínez (Hiszpania) 2:6, 6:3, 6:3
Anastazja Rodionowa (Australia) - Edina Gallovits (Rumunia) 6:1, 6:4
Nuria Llagostera Vives (Hiszpania, Q) - Alizé Cornet (Francja) 6:0, 6:2
Bethanie Mattek-Sands (USA) - Varvara Lepchenko (USA) 6:3, 2:6, 6:3

I runda:

wtorek, 24 maja

Kim Clijsters (Belgia, 2) - Anastazja Jakimowa (Białoruś) 6:2, 6:3
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 4) - Andrea Hlaváčková (Czechy) 6:3, 6:3
Na Li (Chiny, 6) - Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy) 6:3, 6:7(6), 6:3
Maria Szarapowa (Rosja, 7) - Mirjana Lučić (Chorwacja) 6:3, 6:0
Andrea Petković (Niemcy, 15) - Bojana Jovanovski (Serbia) 6:4, 7:6(3)
Yanina Wickmayer (Belgia, 21) - Monica Niculescu (Rumunia) 6:0, 6:3
Jarmila Gajdošová (Australia, 24) - Virginie Razzano (Francja) 6:3, 6:1
Alexandra Dulgheru (Rumunia, 27) - Laura Pous (Hiszpania) 6:3, 6:4
Johanna Larsson (Szwecja) - Ana Ivanović (Serbia, 20) 7:6(3), 0:6, 6:2
Vania King (USA) - Dominika Cibulková (Słowacja, 22) 6:7(10), 6:3, 6:2
Silvia Soler Espinosa (Hiszpania, Q) - Jelena Wiesnina (Rosja) 4:6, 6:3, 6:4
Sorana Cîrstea (Rumunia) - Patty Schnyder (Szwajcaria) 6:1, 6:3
Elena Baltacha (Wielka Brytania) - Sloane Stephens (USA, Q) 7:5, 6:2
Jekaterina Makarowa (Rosja) - Romina Oprandi (Włochy) 6:4, 3:6, 6:0
Pauline Parmentier (Francja, WC) - Ksenia Pierwak (Rosja) 7:6(5), 6:4
Caroline Garcia (Francja, WC) - Zuzana Ondrášková (Czechy) 6:3, 6:4
Ayumi Morita (Japonia) - Kristina Mladenović (Francja, WC) 2:6, 6:4, 7:5
Lucie Hradecká (Czechy) - Anastasija Sevastova (Łotwa) 6:3, 5:7, 6:1
Anabel Medina (Hiszpania) - Corinna Dentoni (Włochy, Q) 7:5, 7:5
Arantxa Rus (Holandia) - Marina Eraković (Nowa Zelandia, Q) 2:6, 6:4, 6:4

poniedziałek, 23 maja

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Kimiko Date (Japonia) 6:0, 6:2
Wiera Zwonariowa (Rosja, 3) - Lourdes Domínguez (Hiszpania) 6:3, 6:3
Francesca Schiavone (Włochy, 5) - Melanie Oudin (USA) 6:2, 6:0
Petra Kvitová (Czechy, 9) - Gréta Arn (Węgry) 6:2, 6:1
Marion Bartoli (Francja, 11) - Anna Tatiszwili (Gruzja) 1:6, 6:2, 6:1
Agnieszka Radwańska (Polska, 12) - Patricia Mayr (Austria) 6:1, 6:2
Kaia Kanepi (Estonia, 16) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 7:5, 6:1
Maria Kirilenko (Rosja, 25) - Coco Vandeweghe (USA) 7:6(5), 6:2
Daniela Hantuchová (Słowacja, 28) - Shuai Zhang (Chiny) 6:3, 6:3
Shuai Peng (Chiny, 29) - Tamira Paszek (Austria) 6:3, 6:2
Roberta Vinci (Włochy, 30) - Alberta Brianti (Włochy) 6:3, 3:6, 6:3
Anastazja Rodionowa (Australia) - Nadieżda Pietrowa (Rosja, 26) 6:7(5), 6:3, 6:4
Yung-Jan Chan (Tajwan, Q) - Klára Zakopalová (Czechy, 31) 7:5, 6:1
Irina Begu (Rumunia) - Aravane Rezaï (Francja) 6:3, 6:3
Iryna Brémond (Francja, WC) - Jewgienija Rodina (Rosja) 6:3, 4:6, 8:6
Jie Zheng (Chiny) - Sandra Záhlavová (Czechy) 6:4, 6:3
Edina Gallovits (Rumunia) - Angelique Kerber (Niemcy) 2:6, 6:3, 6:1
Chanelle Scheepers (RPA) - Wiktoria Kutuzowa (Ukraina) 6:3, 4:6, 6:2
Sania Mirza (Indie) - Kristina Barrois (Niemcy) 6:3, 6:3
Aleksandra Wozniak (Kanada, Q) - Junri Namigata (Japonia) 6:1, 6:1
Heather Watson (Wielka Brytania, Q) - Stéphanie Foretz (Francja, WC) 7:6(6), 6:1
Olga Goworcowa (Białoruś, Q) - Ágnes Szávay (Węgry) 6:4, 4:6, 6:4
Jill Craybas (USA) - Eleni Daniilidou (Grecja, Q) 6:3, 6:3
Nuria Llagostera Vives (Hiszpania, Q) - Anastazja Piwowarowa (Rosja, LL) 6:3, 6:0
Sara Errani (Włochy) - Christina McHale (USA) 6:7(4), 6:2, 9:7
Wiesna Dolonc (Rosja) - Anne Keothavong (Wielka Brytania) 3:6, 7:6(5), 6:4
Sabine Lisicki (Niemcy, Q) - Akgul Amanmuradowa (Uzbekistan) 6:0, 6:4

niedziela, 22 maja

Samantha Stosur (Australia, 8) - Iveta Benešová (Czechy) 6:2, 6:3
Jelena Janković (Serbia, 10) - Aliona Bondarenko (Ukraina) 6:3, 6:1
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 13) - Magdaléna Rybáriková (Słowacja) 6:2, 6:3
Anastazja Pawljuczenkowa (Rosja, 14) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) 7:5, 6:3
Julia Görges (Niemcy, 17) - Mathilde Johansson (Francja) 6:1, 6:4
Cwetana Pironkowa (Bułgaria, 32) - Casey Dellacqua (Australia, WC) 7:5, 6:3
Varvara Lepchenko (USA) - Flavia Pennetta (Włochy, 18) 6:3, 2:6, 6:3
María José Martínez (Hiszpania) - Shahar Pe'er (Izrael, 19) 7:6(4), 6:1
Alizé Cornet (Francja) - Renata Voráčová (Czechy) 6:4, 6:2
Wiera Duszewina (Rosja) - Jelena Dokić (Australia) 4:6, 6:3, 6:2
Gisela Dulko (Argentyna) - Irina Falconi (USA, WC) 6:3, 6:4
Mona Barthel (Niemcy, Q) - Sybille Bammer (Austria) 6:1, 7:5
Lucie Šafářová (Czechy) - Kirsten Flipkens (Belgia) 6:1, 6:1
Polona Hercog (Słowenia) - Olivia Sanchez (Francja, WC) 6:0, 6:1
Bethanie Mattek-Sands (USA) - Arantxa Parra (Hiszpania) 2:6, 7:6(5), 6:3
Simona Halep (Rumunia) - Ałła Kudriawcewa (Rosja) 6:2, 6:1
Rebecca Marino (Kanada) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:3, 6:3

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×