KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WTA Kopenhaga: program i wyniki

Aktualna numer 1 kobiecego tenisa, Dunka Karolina Woźniacka broni zdobytego przed rokiem w Kopenhadze mistrzowskiego tytułu. W drugiej edycji tych zawodów plany mającej polskie korzenie tenisistki będą chciały pokrzyżować m. in. Czeszka Klára Zakopalová (WTA 34) oraz Amerykanka Bethanie Mattek-Sands (WTA 31).

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Mecze Igi Świątek oglądaj w CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com
e-Boks Sony Ericsson Open, Kopenhaga (Dania)
WTA Tour International, kort twardy w hali, pula nagród 220 tys. dol.

finał:

niedziela, 12 czerwca

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Lucie Šafářová (Czechy, 4) 6:1, 6:4

półfinał:

sobota, 11 czerwca

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Mona Barthel (Niemcy, Q) 6:1, 6:2
Lucie Šafářová (Czechy, 4) - Petra Martić (Chorwacja) 1:6, 6:4, 6:2

ćwierćfinał:

piątek, 10 czerwca

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Alberta Brianti (Włochy, 8) 6:0, 6:1
Lucie Šafářová (Czechy, 4) - Shuai Zhang (Chiny) 4:6, 6:0, 7:6(5)
Mona Barthel (Niemcy, Q) - Bethanie Mattek-Sands (USA, 3) 1:6, 6:3, 6:4
Petra Martić (Chorwacja) - Aliona Bondarenko (Ukraina) 6:4, 3:6, 6:3

II runda (1/8 finału):

czwartek, 9 czerwca

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Angelique Kerber (Niemcy) 7:6(4), 6:3
Bethanie Mattek-Sands (USA, 3) - Johanna Larsson (Szwecja) 6:7(1), 6:0, 7:6(5)
Lucie Šafářová (Czechy, 4) - Michaëlla Krajicek (Holandia) 6:7(4), 6:4, 6:2
Shuai Zhang (Chiny) - Galina Woskobojewa (Kazachstan, Q) 6:3, 2:6, 6:3

środa, 8 czerwca

Alberta Brianti (Włochy, 8) - Zuzana Kučová (Słowacja) 3:6, 6:4, 6:1
Mona Barthel (Niemcy, Q) - Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy, 5) 7:6(2), 6:4
Aliona Bondarenko (Ukraina) - Kathrin Wörle (Niemcy) 6:0, 1:6, 6:2
Petra Martić (Chorwacja) - Simona Halep (Rumunia) 6:3, 5:7, 7:5

I runda:

wtorek, 7 czerwca

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Irina Falconi (USA) 6:2, 6:3
Bethanie Mattek-Sands (USA, 3) - Malou Ejdesgaard (Dania, WC) 6:4, 6:0
Lucie Šafářová (Czechy, 4) - Johanna Konta (Australia, Q) 4:6, 7:5, 6:3
Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy, 5) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 6:2, 6:1
Simona Halep (Rumunia) - Anastasija Sevastova (Łotwa, 6) 6:7(5), 7:6(4), 6:0
Galina Woskobojewa (Kazachstan, Q) - Jelena Dokić (Australia, 7) 6:3, 6:1
Angelique Kerber (Niemcy) - Karolína Plíšková (Czechy, WC) 6:2, 6:2
Johanna Larsson (Szwecja) - Wiesna Dolonc (Rosja) 6:3, 6:3
Mona Barthel (Niemcy, Q) - Alexa Glatch (USA, Q) 6:2, 7:5
Shuai Zhang (Chiny) - Julia Boserup (USA, WC) 6:2, 6:3
Michaëlla Krajicek (Holandia) - Melanie Oudin (USA) 6:1, 7:5

poniedziałek, 6 czerwca

Alberta Brianti (Włochy, 8) - Aleksandra Panowa (Rosja) 6:7(5), 6:1, 7:5
Kathrin Wörle (Niemcy) - Klára Zakopalová (Czechy, 2) 6:3, 6:2
Zuzana Kučová (Słowacja) - Kurumi Nara (Japonia) 6:1, 6:2
Petra Martić (Chorwacja) - Witalia Diatczenko (Rosja) 6:2, 6:2
Aliona Bondarenko (Ukraina) - Olga Sawczuk (Ukraina) 6:4, 6:3

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×