Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

ATP Newport: program i wyniki

Amerykanin Mardy Fish nie będzie bronić wywalczonego przed rokiem w Newport mistrzowskiego tytułu. Pod jego nieobecność najwyżej rozstawionym zawodnikiem w turnieju jest inny reprezentant USA - John Isner (ATP 46). Na występ w kończącej sezon na kortach trawiastych imprezie zdecydowali się również Grigor Dimitrow (ATP 60) oraz ubiegłoroczny finalista Olivier Rochus (ATP 74).

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Campbell's Hall of Fame Tennis Championships, Newport (USA)
ATP World Tour 250, kort trawiasty, pula nagród 442.5 tys. dol.

finał:

niedziela, 10 lipca

John Isner (USA, 1/WC) - Olivier Rochus (Belgia, 6) 6:3, 7:6(6)

półfinał:

sobota, 9 lipca

John Isner (USA, 1/WC) - Tobias Kamke (Niemcy, 8) 7:5, 7:6(4)
Olivier Rochus (Belgia, 6) - Michael Yani (USA, Q) 6:2, 6:4

ćwierćfinał:

piątek, 8 lipca

Olivier Rochus (Belgia, 6) - Matthew Ebden (Australia) 7:6(5), 6:3
Michael Yani (USA, Q) - Denis Kudla (USA, WC) 6:3, 6:7(5), 7:5

czwartek, 7 lipca

John Isner (USA, 1/WC) - Alex Bogomolov Jr. (USA, 5) 7:6(5), 6:4
Tobias Kamke (Niemcy, 8) - Édouard Roger-Vasselin (Francja) 3:6, 6:1, 6:3

II runda (1/8 finału):

środa, 6 lipca

John Isner (USA, 1/WC) - Arnaud Clément (Francja) 7:6(6), 6:4
Alex Bogomolov Jr. (USA, 5) - Ruben Bemelmans (Belgia) 2:6, 6:0, 6:1
Olivier Rochus (Belgia, 6) - Nicolas Mahut (Francja) 6:4, 7:6(3)
Tobias Kamke (Niemcy, 8) - Donald Young (USA) 7:6(3), 6:4
Denis Kudla (USA, WC) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 2) 6:1, 6:4
Édouard Roger-Vasselin (Francja) - Jimmy Wang (Tajwan, Q) 7:5, 6:4
Matthew Ebden (Australia) - Matthias Bachinger (Niemcy) 2:6, 6:4, 6:4
Michael Yani (USA, Q) - Tommy Haas (Niemcy, WC) 5:2 i krecz

I runda:

wtorek, 5 lipca

John Isner (USA, 1/WC) - Karol Beck (Słowacja) 6:3, 6:2
Tobias Kamke (Niemcy, 8) - Alex Bogdanović (Wielka Brytania, Q) 7:6(3), 6:3
Jimmy Wang (Tajwan, Q) - Igor Kunicyn (Rosja, 3) 4:6, 7:5, 6:2
Matthew Ebden (Australia) - Ryan Sweeting (USA, 4) 6:4, 6:2
Tommy Haas (Niemcy, WC) - Michael Berrer (Niemcy, 7) 7:6(9), 6:4
Arnaud Clément (Francja) - Ryan Harrison (USA) 6:4, 6:1
Édouard Roger-Vasselin (Francja) - Richard Bloomfield (Wielka Brytania, Q) 6:4, 6:0
Nicolas Mahut (Francja) - Sebastián Decoud (Argentyna) 6:1, 6:0
Michael Yani (USA, Q) - Dudi Sela (Izrael) 7:6(5), 6:3
Denis Kudla (USA, WC) - Ivo Karlović (Chorwacja) 7:6(4), 4:6, 6:4

poniedziałek, 4 lipca

Grigor Dimitrow (Bułgaria, 2) - Brian Dabul (Argentyna) 6:2, 6:4
Alex Bogomolov Jr. (USA, 5) - Mischa Zverev (Niemcy) 4:6, 6:3, 6:1
Olivier Rochus (Belgia, 6) - Greg Jones (Australia) 6:4, 3:6, 6:3
Ruben Bemelmans (Belgia) - Denis Gremelmayr (Niemcy) 6:4, 6:2
Donald Young (USA) - Paul Capdeville (Chile) 6:2, 6:1
Matthias Bachinger (Niemcy) - Dustin Brown (Niemcy) 7:6(7), 6:7(5), 6:1

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×