KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WTA Bad Gastein: program i wyniki

Ubiegłoroczna triumfatorka, Niemka Julia Görges (WTA 16) została najwyżej rozstawioną zawodniczką turnieju WTA Tour w Bad Gastein. Na przyjazd do austriackiego kurortu zdecydowały się ponadto: Australijka Jarmila Gajdošová (WTA 29) oraz Czeszka Lucie Hradecká (WTA 42).

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Mecze Igi Świątek oglądaj w CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com
Nürnberger Gastein Ladies, Bad Gastein (Austria)
WTA Tour International, kort ziemny, pula nagród 220 tys. dol.

finał:

niedziela, 17 lipca

María José Martínez (Hiszpania) - Patricia Mayr (Austria, WC) 6:0, 7:5

półfinał:

sobota, 16 lipca

Patricia Mayr (Austria, WC) - Ksenia Pierwak (Rosja, 8) 6:0, 6:0
María José Martínez (Hiszpania) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:1, 7:6(5)

ćwierćfinał:

sobota, 16 lipca

Ksenia Pierwak (Rosja, 8) - Laura Pous (Hiszpania) 6:2, 7:6(5)
Kateryna Bondarenko (Ukraina) - Carla Suárez (Hiszpania) 6:2, 6:1

piątek, 15 lipca

Patricia Mayr (Austria, WC) - Dia Jewtimowa (Bułgaria, Q) 6:2, 6:2
María José Martínez (Hiszpania) - Yvonne Meusburger (Austria) 7:6(5), 4:6, 6:3

II runda (1/8 finału):

czwartek, 14 lipca

Dia Jewtimowa (Bułgaria, Q) - Nikola Hofmanova (Austria, WC) 3:6, 6:4, 6:3
Patricia Mayr (Austria, WC) - Petra Martić (Chorwacja) 6:1, 6:4
Yvonne Meusburger (Austria) - Sybille Bammer (Austria) 6:2, 6:1
María José Martínez (Hiszpania) - Sandra Záhlavová (Czechy) 6:4, 6:2

środa, 13 lipca

Ksenia Pierwak (Rosja, 8) - Nastja Kolar (Słowenia, Q) 4:6, 7:6(8), 6:2
Carla Suárez (Hiszpania) - Arantxa Parra (Hiszpania) 6:3, 6:3
Laura Pous (Hiszpania) - Kristina Barrois (Niemcy) 7:6(6), 7:6(5)
Kateryna Bondarenko (Ukraina) - Johanna Larsson (Szwecja) 7:5, 6:0

I runda:

środa, 13 lipca

Sybille Bammer (Austria) - Simona Halep (Rumunia, 6) 4:6, 7:5, 7:6(6)

wtorek, 12 lipca

Ksenia Pierwak (Rosja, 8) - Alizé Cornet (Francja) 7:6(3), 6:2
Laura Pous (Hiszpania) - Julia Görges (Niemcy, 1) 6:1, 2:6, 6:1
Johanna Larsson (Szwecja) - Jarmila Gajdošová (Australia, 2) 6:4, 6:2
Patricia Mayr (Austria, WC) - Lourdes Domínguez (Hiszpania, 5) 6:0, 7:6(5)
Carla Suárez (Hiszpania) - Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy, 7) 7:6(7), 6:2
Kristina Barrois (Niemcy) - Łesja Curenko (Ukraina) 6:2, 6:3
Nastja Kolar (Słowenia, Q) - Ałła Kudriawcewa (Rosja) 6:1, 6:1
Dia Jewtimowa (Bułgaria, Q) - Melanie Klaffner (Austria, WC) 6:1, 6:0
Petra Martić (Chorwacja) - Sofia Szapatawa (Gruzja, Q) 3:6, 6:3, 6:2
Yvonne Meusburger (Austria) - Aliona Bondarenko (Ukraina) 6:3, 7:6(6)
María José Martínez (Hiszpania) - Paula Ormaechea (Argentyna, Q) 7:6(5), 7:6(4)
Arantxa Parra (Hiszpania) - Olga Goworcowa (Białoruś) 6:3, 1:6, 7:6(5)
Kateryna Bondarenko (Ukraina) - Nuria Llagostera Vives (Hiszpania) 6:0, 6:4

poniedziałek, 11 lipca

Sandra Záhlavová (Czechy) - Lucie Hradecká (Czechy, 3) 7:5, 6:3
Nikola Hofmanova (Austria, WC) - Iveta Benešová (Czechy, 4) 7:5, 3:2 i krecz

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×