KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Umag: program i wyniki

Juan Ignacio Chela (ATP 21) jest najwyżej rozstawionym zawodnikiem w głównej drabince turnieju ATP World Tour w Umag. Wywalczonego przed rokiem mistrzowskiego tytułu broni Juan Carlos Ferrero (ATP 73). Z jak najlepszej strony będą chcieli się również pokazać faworyci gospodarzy: Ivan Ljubičić (ATP 32) oraz Marin Čilić (ATP 31).
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

ATP Studena Croatia Open, Umag (Chorwacja)
ATP World Tour 250, kort ziemny, pula nagród 398,25 tys. euro

finał:

niedziela, 31 lipca

Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 2) - Marin Čilić (Chorwacja, 4) 6:4, 3:6, 6:3

półfinał:

sobota, 30 lipca

Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 2) - Juan Carlos Ferrero (Hiszpania) 6:4, 6:4
Marin Čilić (Chorwacja, 4) - Fabio Fognini (Włochy, 6) 6:2, 6:2

ćwierćfinał:

piątek, 29 lipca

Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 2) - Albert Ramos (Hiszpania) 6:3, 7:5
Marin Čilić (Chorwacja, 4) - Andreas Seppi (Włochy, 7) 6:1, 6:3
Fabio Fognini (Włochy, 6) - Potito Starace (Włochy) 3:6, 6:3, 6:1
Juan Carlos Ferrero (Hiszpania) - Carlos Berlocq (Argentyna) 6:1, 7:6(5)

II runda (1/8 finału):

czwartek, 28 lipca

Marin Čilić (Chorwacja, 4) - Robin Haase (Holandia) 4:6, 6:4, 6:3
Fabio Fognini (Włochy, 6) - Olivier Rochus (Belgia) 6:4, 6:1
Andreas Seppi (Włochy, 7) - Diego Junqueira (Argentyna) 7:5, 6:1
Potito Starace (Włochy) - Juan Ignacio Chela (Argentyna, 1) 6:4, 4:6, 7:5

środa, 27 lipca

Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 2) - Filippo Volandri (Włochy) 6:1, 6:2
Juan Carlos Ferrero (Hiszpania) - Ivan Ljubičić (Chorwacja, 3) 1:6, 6:3, 6:4
Carlos Berlocq (Argentyna) - Tommy Robredo (Hiszpania, 5) walkower
Albert Ramos (Hiszpania) - Gianluca Naso (Włochy, Q) 6:1, 6:3

I runda:

wtorek, 26 lipca

Tommy Robredo (Hiszpania, 5) - Rubén Ramírez (Hiszpania, Q) 6:3, 6:2
Fabio Fognini (Włochy, 6) - Rui Machado (Portugalia) 6:4, 6:3
Andreas Seppi (Włochy, 7) - Dušan Lajović (Serbia, Q) 6:4, 6:2
Potito Starace (Włochy) - Thiemo de Bakker (Holandia) 6:7(5), 6:2, 6:1
Olivier Rochus (Belgia) - Serhij Stachowskij (Ukraina) 6:4, 6:4
Robin Haase (Holandia) - Simone Vagnozzi (Włochy, Q) 3:6, 6:3, 6:1
Carlos Berlocq (Argentyna) - Blaž Kavčič (Słowenia) 6:4, 6:7(7), 6:4
Juan Carlos Ferrero (Hiszpania) - Máximo González (Argentyna) 3:6, 6:3, 1:1 i krecz
Gianluca Naso (Włochy, Q) - Mate Delić (Chorwacja, WC) 6:4, 6:2
Filippo Volandri (Włochy) - Mate Pavić (Chorwacja, WC) 6:4, 6:0

poniedziałek, 25 lipca

Albert Ramos (Hiszpania) - Ivan Dodig (Chorwacja, 8) 6:4, 3:6, 6:2
Diego Junqueira (Argentyna) - Antonio Veić (Chorwacja, WC) 6:4, 7:5

wolne losy: Juan Ignacio Chela (Argentyna, 1); Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 2); Ivan Ljubičić (Chorwacja, 3); Marin Čilić (Chorwacja, 4)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×