Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

ATP Bangkok: program i wyniki

Szkot Andy Murray i Francuz Gaël Monfils to zawodnicy Top 10 światowego rankingu, którzy zdecydowali się na start w turnieju ATP World Tour w Bangkoku. Wywalczonego przed rokiem w stolicy Tajlandii tytułu broni Hiszpan Guillermo García, a przeszkodzić mu w tym będzie się starał także ubiegłoroczny finalista - Fin Jarkko Nieminen.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

PTT Thailand Open, Bangkok (Tajlandia)
ATP World Tour 250, kort twardy (Play it), pula nagród 551 tys. dol.

finał:

niedziela, 2 października

Andy Murray (Wielka Brytania, 1) - Donald Young (USA) 6:2, 6:0

półfinał:

sobota, 1 października

Andy Murray (Wielka Brytania, 1) - Gilles Simon (Francja, 3) 6:2, 3:6, 6:2
Donald Young (USA) - Gaël Monfils (Francja, 2) 4:6, 7:6(5), 7:6(5)

ćwierćfinał:

piątek, 30 września

Andy Murray (Wielka Brytania, 1) - Grigor Dimitrow (Bułgaria) 6:4, 6:4
Gaël Monfils (Francja, 2) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 7:5, 7:6(4)
Gilles Simon (Francja, 3) - Matthias Bachinger (Niemcy) 3:6, 6:3, 6:2
Donald Young (USA) - Go Soeda (Japonia, Q) 6:1, 6:2

II runda (1/8 finału):

czwartek, 29 września

Andy Murray (Wielka Brytania, 1) - Michael Berrer (Niemcy) 6:4, 6:2
Gaël Monfils (Francja, 2) - Santiago Giraldo (Kolumbia) 6:4, 4:6, 6:1
Donald Young (USA) - Guillermo García (Hiszpania, 4) 6:1, 6:7(0), 7:5
Grigor Dimitrow (Bułgaria) - Simone Bolelli (Włochy, Q) 7:6(8), 6:1
Go Soeda (Japonia, Q) - Tobias Kamke (Niemcy) 6:2, 7:6(7)

środa, 28 września

Gilles Simon (Francja, 3) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:7(4), 7:5, 6:4
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Robin Haase (Holandia, 7) 7:6(5), 7:6(4)
Matthias Bachinger (Niemcy) - Danai Udomchoke (Tajlandia, WC) 7:6(5), 6:3

I runda:

środa, 28 września

Tobias Kamke (Niemcy) - Pablo Andújar (Hiszpania, 8) 6:0, 6:1
Go Soeda (Japonia, Q) - Karol Beck (Słowacja) 3:6, 7:6(0), 7:6(4)

wtorek, 27 września

Michael Berrer (Niemcy) - Marco Chiudinelli (Szwajcaria, Q) 7:6(4), 6:3
Simone Bolelli (Włochy, Q) - Ernests Gulbis (Łotwa) 7:6(5), 7:6(5)
Yen-Hsun Lu (Tajwan) - João Souza (Brazylia) 6:2, 7:5
Matthias Bachinger (Niemcy) - Greg Jones (Australia, Q) 7:5, 6:4
Donald Young (USA) - Igor Andriejew (Rosja) 7:6(6), 2:1 i krecz
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Dominic Thiem (Austria, WC) 6:1, 4:6, 7:5

poniedziałek, 26 września

Robin Haase (Holandia, 7) - Kittipong Wachiramanowong (Tajlandia, WC) 6:3, 7:6(1)
Grigor Dimitrow (Bułgaria) - Ivan Dodig (Chorwacja, 5) 6:2, 7:5
Danai Udomchoke (Tajlandia, WC) - Fabio Fognini (Włochy, 6) 6:4, 3:6, 6:2
Santiago Giraldo (Kolumbia) - Dudi Sela (Izrael) 6:2, 6:3

wolne losy: Andy Murray (Wielka Brytania, 1); Gaël Monfils (Francja, 2); Gilles Simon (Francja, 3); Guillermo García (Hiszpania, 4)

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×