Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Osaka: program i wyniki

Walcząca o awans do Mistrzostw WTA Marion Bartoli poprosiła o dziką kartę do turnieju w Osace. W Japonii najwyżej rozstawioną tenisistką jest Australijka Samantha Stosur, triumfatorka imprezy z 2009 roku. Zdobytego w ubiegłym sezonie tytułu broni Tajka Tamarine Tanasugarn.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

HP Japan Women's Open Tennis 2011, Osaka (Japonia)
WTA Tour International, kort twardy, pula nagród 220 tys. dol.

finał:

niedziela, 16 października

Marion Bartoli (Francja, 2/WC) - Samantha Stosur (Australia, 1) 6:3, 6:1

półfinał:

niedziela, 16 października

Samantha Stosur (Australia, 1) - Jie Zheng (Chiny) 7:6(5), 3:6, 6:3
Marion Bartoli (Francja, 2/WC) - Angelique Kerber (Niemcy, 3) 6:1, 7:6(5)

ćwierćfinał:

sobota, 15 października

Samantha Stosur (Australia, 1) - Chanelle Scheepers (RPA, 7) 6:2, 6:3
Marion Bartoli (Francja, 2/WC) - Ayumi Morita (Japonia, 6) 6:2, 6:1
Angelique Kerber (Niemcy, 3) - Tamarine Tanasugarn (Tajlandia) 6:3, 6:4
Jie Zheng (Chiny) - Petra Cetkovská (Czechy, 4) 0:6, 7:5, 6:3

II runda (1/8 finału):

czwartek, 13 października

Samantha Stosur (Australia, 1) - Misaki Doi (Japonia) 6:2, 6:4
Marion Bartoli (Francja, 2/WC) - Vania King (USA) 6:1, 6:2
Ayumi Morita (Japonia, 6) - Eleni Daniilidou (Grecja) 6:2, 6:3
Chanelle Scheepers (RPA, 7) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan, Q) 4:6, 6:3, 7:6(5)

środa, 12 października

Angelique Kerber (Niemcy, 3) - Olga Goworcowa (Białoruś) 6:1, 6:3
Petra Cetkovská (Czechy, 4) - Erika Sema (Japonia, Q) 6:0, 6:3
Jie Zheng (Chiny) - Jarmila Gajdošová (Australia, 5) 7:5, 6:3
Tamarine Tanasugarn (Tajlandia) - Mathilde Johansson (Francja) 6:2, 6:4

I runda:

środa, 12 października

Vania King (USA) - Jill Craybas (USA) 6:1, 3:6, 6:1

wtorek, 11 października

Samantha Stosur (Australia, 1) - Noppawan Lertcheewakarn (Tajlandia, Q) 6:3, 3:6, 7:5
Angelique Kerber (Niemcy, 3) - Kurumi Nara (Japonia, WC) 6:2, 6:1
Petra Cetkovská (Czechy, 4) - Kimiko Date (Japonia) 6:2, 7:6(2)
Jarmila Gajdošová (Australia, 5) - Aiko Nakamura (Japonia, WC) 6:0, 6:1
Ayumi Morita (Japonia, 6) - Shuai Zhang (Chiny) 7:6(3), 6:2
Jarosława Szwiedowa (Kazachstan, Q) - Shuko Aoyama (Japonia, Q) 6:2, 6:0
Erika Sema (Japonia, Q) - Mandy Minella (Luksemburg) 6:3, 6:3
Jie Zheng (Chiny) - Zuzana Kučová (Słowacja) 6:1, 6:1
Olga Goworcowa (Białoruś) - Yung-Jan Chan (Tajwan) 6:1, 2:6, 6:4

poniedziałek, 10 października

Marion Bartoli (Francja, 2/WC) - Melinda Czink (Węgry) 6:2, 6:2
Chanelle Scheepers (RPA, 7) - Ałła Kudriawcewa (Rosja) 6:2, 6:2
Tamarine Tanasugarn (Tajlandia) - Christina McHale (USA, 8) 6:3, 7:5
Misaki Doi (Japonia) - Coco Vandeweghe (USA) 6:4, 6:4
Mathilde Johansson (Francja) - Irina Falconi (USA) 6:3, 6:2
Eleni Daniilidou (Grecja) - Anastazja Piwowarowa (Rosja) 6:2, 6:2

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×