WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

ATP Wiedeń: program i wyniki

Jürgen Melzer, triumfator dwóch poprzednich edycji turnieju w Wiedniu, staje przed trudnym zadaniem obrony mistrzowskiego tytułu. W austriackiej stolicy zagrają bowiem Francuz Jo-Wilfried Tsonga oraz Argentyńczyk Juan Martín del Potro, którzy wciąż liczą się w walce o awans do londyńskich Finałów ATP World Tour.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Erste Bank Open, Wiedeń (Austria)
ATP World Tour 250, kort twardy w hali, pula nagród 575,25 tys. euro

finał:

niedziela, 30 października

Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 1) - Juan Martín del Potro (Argentyna, 2) 6:7(5), 6:3, 6:4

półfinał:

sobota, 29 października

Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 1) - Daniel Brands (Niemcy, Q) 6:2, 7:6(4)
Juan Martín del Potro (Argentyna, 2) - Kevin Anderson (RPA, 6) 6:4, 3:6, 6:4

ćwierćfinał:

piątek, 28 października

Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 1) - Xavier Malisse (Belgia) 4:6, 7:6(4), 6:4
Juan Martín del Potro (Argentyna, 2) - Tommy Haas (Niemcy, Q) 6:2, 6:4
Kevin Anderson (RPA, 6) - Jürgen Melzer (Austria, 3) 6:3, 6:3
Daniel Brands (Niemcy, Q) - Steve Darcis (Belgia, Q) 6:3, 6:4

II runda (1/8 finału):

czwartek, 27 października

Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 1) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 3:6, 6:1, 3:1 i krecz
Jürgen Melzer (Austria, 3) - Guillermo García (Hiszpania) 7:5, 6:1
Daniel Brands (Niemcy, Q) - Radek Štěpánek (Czechy, 4) 6:4, 7:6(4)
Xavier Malisse (Belgia) - Fabio Fognini (Włochy, 8) 6:7(3), 6:3, 6:3
Steve Darcis (Belgia, Q) - Dominic Thiem (Austria, WC) 6:2, 6:2
Tommy Haas (Niemcy, Q) - Aljaž Bedene (Słowenia, Q) 4:6, 6:4, 6:1

środa, 26 października

Juan Martín del Potro (Argentyna, 2) - Philipp Petzschner (Niemcy) 6:3, 6:4
Kevin Anderson (RPA, 6) - Marcos Baghdatis (Cypr) 6:2, 7:6(5)

I runda:

środa, 26 października

Steve Darcis (Belgia, Q) - Nikołaj Dawidienko (Rosja, 7) 3:6, 6:0, 7:6(2)
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Robin Haase (Holandia) 7:6(3), 6:4

wtorek, 25 października

Fabio Fognini (Włochy, 8) - Tommy Robredo (Hiszpania) 7:6(7), 5:7, 2:1 i krecz
Tommy Haas (Niemcy, Q) - Juan Ignacio Chela (Argentyna, 5) 6:7(3), 6:3, 7:6(5)
Xavier Malisse (Belgia) - Albert Ramos (Hiszpania) 6:1, 6:4
Daniel Brands (Niemcy, Q) - Martin Fischer (Austria, WC) 6:7(3), 6:2, 7:6(6)
Dominic Thiem (Austria, WC) - Thomas Muster (Austria, WC) 6:2, 6:3
Guillermo García (Hiszpania) - James Blake (USA) 6:2, 5:7, 6:4
Aljaž Bedene (Słowenia, Q) - Ivo Karlović (Chorwacja) 7:6(4) i krecz
Philipp Petzschner (Niemcy) - Pablo Andújar (Hiszpania) 6:2, 6:2

poniedziałek, 24 października

Kevin Anderson (RPA, 6) - Andreas Haider-Maurer (Austria) 6:4, 6:4
Marcos Baghdatis (Cypr) - Ryan Sweeting (USA) 6:4, 6:2

wolne losy: Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 1); Juan Martín del Potro (Argentyna, 2); Jürgen Melzer (Austria, 3); Radek Štěpánek (Czechy, 4)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×