Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

ATP Paryż: program i wyniki

Walka o ostatnie wolne miejsca w Finałach ATP World Tour rozstrzygnie się w Paryżu. Do francuskiej stolicy na dziewiąty w sezonie turniej rangi Masters 1000 zjechało 48 zawodników z Serbem Novakiem Đokoviciem na czele. Przed rokiem najlepszy w hali Bercy był Szwed Robin Söderling.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

BNP Paribas Masters, Paryż-Bercy (Francja)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy w hali, pula nagród 2,2275 mln euro

finał:

niedziela, 13 listopada

Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) 6:1, 7:6(3)

półfinał:

sobota, 12 listopada

Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Tomáš Berdych (Czechy, 5) 6:4, 6:3
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - John Isner (USA) 3:6, 7:6(1), 7:6(3)

ćwierćfinał:

piątek, 11 listopada

Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Juan Mónaco (Argentyna) 6:3, 7:5
Tomáš Berdych (Czechy, 5) - Andy Murray (Wielka Brytania, 2) 4:6, 7:6(5), 6:4
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - Novak Đoković (Serbia, 1) walkower
John Isner (USA) - David Ferrer (Hiszpania, 4) 6:3, 3:6, 6:3

III runda (1/8 finału):

czwartek, 10 listopada

Novak Đoković (Serbia, 1) - Viktor Troicki (Serbia, 15) 4:6, 6:3, 6:1
Andy Murray (Wielka Brytania, 2) - Andy Roddick (USA, 13) 6:2, 6:2
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Richard Gasquet (Francja, 16) 6:2, 6:4
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 14) 6:3, 6:2
Tomáš Berdych (Czechy, 5) - Janko Tipsarević (Serbia, 11) 7:5, 6:4
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - Andreas Seppi (Włochy, Q) 6:3, 6:4
Juan Mónaco (Argentyna) - Mardy Fish (USA, 7) 1:6, 7:6(6), 1:2 i krecz
John Isner (USA) - Feliciano López (Hiszpania) 6:4, 6:2

II runda (1/16 finału):

środa, 9 listopada

Novak Đoković (Serbia, 1) - Ivan Dodig (Chorwacja) 6:4, 6:3
Andy Murray (Wielka Brytania, 2) - Jérémy Chardy (Francja, WC) 6:2, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Adrian Mannarino (Francja, WC) 6:2, 6:3
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Nicolas Mahut (Francja, Q) 6:4, 6:4
Mardy Fish (USA, 7) - Florian Mayer (Niemcy) 6:1, 6:2
Janko Tipsarević (Serbia, 11) - Alex Bogomolov Jr. (USA) 6:1, 6:0
Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 14) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, Q) 6:3, 7:6(6)
Viktor Troicki (Serbia, 15) - Serhij Stachowski (Ukraina, Q) 6:4, 6:4
Feliciano López (Hiszpania) - Gaël Monfils (Francja, 8) 6:3, 6:4
Andreas Seppi (Włochy, Q) - Nicolás Almagro (Hiszpania, 9) 6:3, 7:5
Juan Mónaco (Argentyna) - Gilles Simon (Francja, 10) 6:4, 6:0
John Isner (USA) - Igor Kunicyn (Rosja, LL) 6:4, 6:4

wtorek, 8 listopada

Tomáš Berdych (Czechy, 5) - Fernando Verdasco (Hiszpania) 6:3, 7:5
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - Guillermo García (Hiszpania) 6:3, 6:4
Andy Roddick (USA, 13) - Julien Benneteau (Francja, WC) 6:4, 6:4
Richard Gasquet (Francja, 16) - Kevin Anderson (RPA) 6:4, 7:6(4)

I runda:

wtorek, 8 listopada

Ivan Dodig (Chorwacja) - Fabio Fognini (Włochy) 4:6, 6:1, 6:3
Serhij Stachowski (Ukraina, Q) - Kei Nishikori (Japonia, SE) 6:4, 6:3
John Isner (USA) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria) 6:7(3), 7:5, 7:6(5)
Feliciano López (Hiszpania) - Michaël Llodra (Francja) 7:6(7), 6:3
Juan Mónaco (Argentyna) - Donald Young (USA, Q) 6:4, 6:2
Jérémy Chardy (Francja, WC) - Marcel Granollers (Hiszpania) 6:3 i krecz

poniedziałek, 7 listopada

Andreas Seppi (Włochy, Q) - Nikołaj Dawidienko (Rosja) 7:6(2), 7:5
Guillermo García (Hiszpania) - Santiago Giraldo (Kolumbia, Q) 6:4, 1:6, 6:4
Nicolas Mahut (Francja, Q) - Juan Carlos Ferrero (Hiszpania) 6:2, 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, Q) - Michaił Jużnyj (Rosja) 6:4, 6:2
Florian Mayer (Niemcy) - Radek Štěpánek (Czechy) 7:5, 6:3
Kevin Anderson (RPA) - Gilles Müller (Luksemburg) 6:3, 4:6, 6:4
Adrian Mannarino (Francja, WC) - Dmitrij Tursunow (Rosja) 6:2, 6:2
Fernando Verdasco (Hiszpania) - Marin Čilić (Chorwacja) 3:6, 6:2, 6:3
Alex Bogomolov Jr. (USA) - Thomaz Bellucci (Brazylia) 4:6, 7:6(4), 6:2
Julien Benneteau (Francja, WC) - Miloš Raonić (Kanada) 6:7(5), 7:6(5), 6:4

wolne losy: Novak Đoković (Serbia, 1); Andy Murray (Wielka Brytania, 2); Roger Federer (Szwajcaria, 3); David Ferrer (Hiszpania, 4); Tomáš Berdych (Czechy, 5); Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6); Mardy Fish (USA, 7); Gaël Monfils (Francja, 8); Nicolás Almagro (Hiszpania, 9); Gilles Simon (Francja, 10); Janko Tipsarević (Serbia, 11); Igor Kunicyn (Rosja, LL); Andy Roddick (USA, 13); Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 14); Viktor Troicki (Serbia, 15); Richard Gasquet (Francja, 16)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×