KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WTA Charleston: program i wyniki

W turnieju WTA Tour Premier w Charleston tenisistki rozpoczną tegoroczne zmagania na nawierzchni ziemnej. Polskę w grze pojedynczej reprezentuje Urszula Radwańska.

Robert Pałuba
Robert Pałuba

Family Circle Cup, Charleston (USA)
WTA Tour Premier, kort ziemny, pula nagród 740 tys. dol.

finał

niedziela, 8 kwietnia

Serena Williams (USA, 5) - Lucie Šafářová (Czechy, 9) 6:0, 6:1

półfinał

sobota, 7 kwietnia

Serena Williams (USA, 5) - Samantha Stosur (Australia, 2) 6:1, 6:1
Lucie Šafářová (Czechy, 9) - Polona Hercog (Słowenia, 14) 6:0, 6:0

ćwierćfinał

piątek, 6 kwietnia

Samantha Stosur (Australia, 2) - Venus Williams (USA, WC) 6:3, 4:6, 6:3
Serena Williams (USA, 5) - Sabina Lisicka (Niemcy, 6) 4:1 i krecz
Lucie Šafářová (Czechy, 9) - Wiera Zwonariowa (Rosja, 4) 6:3, 6:3
Polona Hercog (Słowenia, 14) - Nadieżda Pietrowa (Rosja, 13) 6:1, 6:2

III runda (1/8 finału)

piątek, 6 kwietnia

Samantha Stosur (Australia, 2) - Galina Woskobojewa (Kazachstan) 6:3, 4:6, 6:2

czwartek, 5 kwietnia

Samantha Stosur (Australia, 2) - Galina Woskobojewa (Kazachstan) 4:2 i przerwane
Wiera Zwonariowa (Rosja, 4) - Stefanie Vögele (Szwajcaria, Q) 5:7, 6:3, 6:4
Serena Williams (USA, 5) - Marina Eraković (Nowa Zelandia, 17) 6:2, 6:2
Sabina Lisicka (Niemcy, 6) - Jarosława Szwedowa (Kazachstan, Q) 7:5, 6:4
Lucie Šafářová (Czechy, 9) - Aleksandra Woźniak (Kanada) 6:2, 6:7(4), 6:1
Polona Hercog (Słowenia, 14) - Marion Bartoli (Francja, 3) 6:4, 1:6, 6:4
Nadieżda Pietrowa (Rosja, 13) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 8/WC) 6:1, 6:4
Venus Williams (USA, WC) - Anastazja Rodionowa (Australia) 7:5, 6:2

II runda (1/16 finału)

środa, 4 kwietnia

Marion Bartoli (Francja, 3) - Wiera Duszewina (Rosja) 6:2, 6:7(3), 6:4
Sabina Lisicka (Niemcy, 6) - Andrea Hlaváčková (Czechy, LL) 2:6, 6:3, 6:4
Lucie Šafářová (Czechy, 9) - Mirjana Lučić (Chorwacja, Q) 6:2, 6:0
Nadieżda Pietrowa (Rosja, 13) - Jull Craybas (USA, Q) 2:6, 7:6(6), 6:2
Polona Hercog (Słowenia, 14) - Varvara Lepchenko (USA) 6:3, 6:2
Venus Williams (USA, WC) - Jelena Janković (Serbia, 7) 7:5, 6:0
Marina Eraković (Nowa Zelandia, 17) - Anna Tatiszwili (Gruzja) 7:5, 6:3
Jarosława Szwedowa (Kazachstan, Q) - Yanina Wickmayer (Belgia, 12) 6:2, 7:6(2)
Stefanie Vögele (Szwajcaria, Q) - Lucie Hradecká (Czechy) 6:4, 6:4
Aleksandra Woźniak (Kanada) - Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy) 7:6(5), 6:2
Galina Woskobojewa (Kazachstan) - Paula Ormaechea (Argentyna, Q) 6:2, 6:3

wtorek, 3 kwietnia

Samantha Stosur (Australia, 2) - Jamie Hampton (USA, WC) 6:0, 7:5
Serena Williams (USA, 5) - Jelena Wiesnina (Rosja) 6:3, 6:4
Wiera Zwonariowa (Rosja, 4) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:1, 6:1
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 8/WC) - Eleni Daniilidou (Grecja) 3:6, 6:4, 6:4
Anastazja Rodionowa (Australia) - Anabel Medina (Hiszpania, 10) 7:5, 6:3

I runda

wtorek, 3 kwietnia

Yanina Wickmayer (Belgia, 12) - Vania King (USA) 6:4, 6:3
Nadieżda Pietrowa (Rosja, 13) - Mariana Duque (Kolumbia, Q) 6:1, 6:2
Marina Eraković (Nowa Zelandia, 17) - Karolína Plíšková (Czechy, Q) 6:2, 6:4
Varvara Lepchenko (USA) - Anastazja Jakimowa (Białoruś) 6:2, 5:7, 6:2
Jill Craybas (USA, Q) - Akgul Amanmuradowa (Uzbekistan, Q) 7:6(2), 7:6(6)
Jarosława Szwedowa (Kazachstan, Q) - Aleksandra Panowa (Rosja) 6:0, 6:4
Anna Tatiszwili (Gruzja) - Arantxa Rus (Holandia) 1:6, 6:4, 6:4
Venus Williams (USA, WC) - Iveta Benešová (Czechy, Q) 6:4, 6:3

poniedziałek, 2 kwietnia

Anabel Medina (Hiszpania, 10) - Meladnie Oudin (USA, Q)  6:4, 4:6, 6:0
Polona Hercog (Słowenia, 14) - Kimiko Date (Japonia) 6:4, 6:3
Aleksandra Woźniak (Kanada) - Christina McHale (USA, 11) 7:5, 5:7, 6:4
Paula Ormaechea (Argentyna, Q) - Chanelle Scheepers (RPA, 15) 6:1, 1:6, 6:4
Stefanie Vögele (Szwajcaria, Q) - Jarmila Gajdošová (Australia, 16) 6:4, 2:6, 6:4
Wiera Duszewina (Rosja) - Yung-jan Chan (Tajwan) 6:4, 7:6(5)
Eleni Daniilidou (Grecja) - Ałła Kudriawcewa (Rosja) 6:3, 6:4
Kateryna Bondarenko (Ukraina) - Olga Goworcowa (Białoruś) 2:6, 6:2, 6:4
Lucie Hradecká (Czechy) - Urszula Radwańska (Polska) 6:1, 6:4
Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy) - Camila Giorgi (Włochy, Q) 6:1, 6:3
Mirjana Lučić (Chorwacja, Q) - Mandy Minella (Luksemburg) 7:5, 7:5
Andrea Hlaváčková (Czechy, LL) - Irina Falconi (USA, WC) 1:6, 5:7
Jelena Wiesnina (Rosja) - Stéphanie Dubois (Kanada) 7:6(10), 7:5
Anastazja Rodionowa (Australia) - Melinda Czink (Węgry, Q) 6:2, 2:6, 6:1
Galina Woskobojewa (Kazachstan) - Jelena Dokić (Australia) 4:3 i krecz
Jamie Hampton (USA, WC) - Sloane Stephens (USA) 7:5, 7:6(1)

wolne losy: Samantha Stosur (Australia, 2); Marion Bartoli (Francja, 3); Wiera Zwonariowa (Rosja, 4); Serena Williams (USA, 5); Sabina Lisicka (Niemcy, 6); Jelena Janković (Serbia, 7; Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 8/WC); Lucie Šafářová (Czechy, 9)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×