WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Rzym: program i wyniki

Tenisistki rozegrają drugi wielki turniej na kortach ziemnych. Impreza WTA Premier 5 w Rzymie o puli 2,168 mln dolarów zgromadziła na starcie całą światową czołówkę. Tytułu broni Maria Szarapowa, a Polskę będzie reprezentować Agnieszka Radwańska.
Robert Pałuba
Robert Pałuba

Internazionali BNL d'Italia, Rzym (Włochy)
WTA Premier 5, kort ziemny, pula nagród 2,168 mln dol.

finał:

niedziela, 20 maja

Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Na Li (Chiny, 8) 4:6, 6:4, 7:6(5)

półfinał:

sobota, 19 maja

Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Andżelika Kerber (Niemcy, 12) 6:3, 6:4
Na Li (Chiny, 8) - Serena Williams (USA, 9) walkower

ćwierćfinał:

piątek, 18 maja

Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Venus Williams (USA, WC) 6:4, 6:3
Na Li (Chiny, 8) - Dominika Cibulková (Słowacja, 14) 6:1, 7:6(4)
Serena Williams (USA, 9) - Flavia Pennetta (Włochy) 4:0 i krecz
Andżelika Kerber (Niemcy, 12) - Petra Kvitová (Czechy, 4) 7:6(2), 1:6, 6:1

III runda (1/8 finału):

czwartek, 17 maja

Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Ana Ivanović (Serbia, 13) 7:6(4), 6:3
Petra Kvitová (Czechy, 4) - Sorana Cîrstea (Rumunia) 6:2, 5:7, 6:2
Na Li (Chiny, 8) - Chanelle Scheepers (RPA) 7:6(3), 6:2
Serena Williams (USA, 9) - Anabel Medina (Hiszpania) 6:3, 6:1
Andżelika Kerber (Niemcy, 12) - Julia Görges (Niemcy) 6:4, 6:1
Dominika Cibulková (Słowacja, 14) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) walkower
Venus Williams (USA, WC) - Samantha Stosur (Australia, 5) 6:4, 6:3
Flavia Pennetta (Włochy) - Petra Cetkovská (Czechy) 6:0, 6:1

II runda (1/16 finału):

środa, 16 maja

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - Shahar Pe'er (Izrael) 6:1, 6:2
Samantha Stosur (Australia, 5) - Sara Errani (Włochy) 6:3, 7:5
Na Li (Chiny, 8) - Iveta Benešová (Czechy) 6:1, 7:5
Serena Williams (USA, 9) - Nadieżda Pietrowa (Rosja) 4:6, 6:2, 6:3
Andżelika Kerber (Niemcy, 12) - Vania King (USA) 6:3, 6:2
Ana Ivanović (Serbia, 13) - Silvia Soler (Hiszpania, Q) 6:2, 6:1
Dominika Cibulková (Słowacja, 14) - Karin Knapp (Włochy, WC) 6:3, 4:6, 6:1
Petra Cetkovská (Czechy) - Agnieszka Radwańska (Polska, 3) 6:4, 4:6, 6:1
Anabel Medina (Hiszpania) - Karolina Woźniacka (Dania, 6) 6:4, 4:0 i krecz
Julia Görges (Niemcy) - Marion Bartoli (Francja, 7) 6:3, 6:1
Flavia Pennetta (Włochy) - Sloane Stephens (USA, Q) 6:2, 6:3
Sorana Cîrstea (Rumunia) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 6:3, 6:1
Chanelle Scheepers (RPA) - Marina Eraković (Nowa Zelandia) 5:7, 6:1, 6:2
Venus Williams (USA, WC) - Jekaterina Makarowa (Rosja) 7:6(7), 6:1

wtorek, 15 maja

Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Christina McHale (USA) 7:5, 7:5
Petra Kvitová (Czechy, 4) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja) 7:5, 6:4

I runda:

wtorek, 15 maja

Serena Williams (USA, 9) - Galina Woskobojewa (Kazachstan) 6:2, 6:3
Dominika Cibulková (Słowacja, 14) - Mirjana Lučić (Chorwacja, Q) 6:1, 6:2
Marina Eraković (Nowa Zelandia) - Sabina Lisicka (Niemcy, 11) 7:6(4), 4:6, 6:3
Sorana Cîrstea (Rumunia) - Jelena Janković (Serbia, 15) 6:3, 4:6, 7:6(4)
Flavia Pennetta (Włochy) - Maria Kirilenko (Rosja, 16) 6:1, 7:6(2)
Venus Williams (USA, WC) - Simona Halep (Rumunia) 6:3, 6:4
Karin Knapp (Włochy, WC) - Roberta Vinci (Włochy) 6:4, 2:6, 6:2
Silvia Soler (Hiszpania, Q) - Alberta Brianti (Włochy, WC) 6:2, 6:1
Nadieżda Pietrowa (Rosja) - Andrea Hlaváčková (Czechy, Q) 6:3, 6:3
Sloane Stephens (USA, Q) - Anna Czakwetadze (Rosja, Q) 6:2, 2:6, 6:4
Petra Cetkovská (Czechy) - Olga Goworcowa (Białoruś, Q) 7:5, 6:4
Sara Errani (Włochy) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria) 6:0, 3:0 i krecz

poniedziałek, 14 maja

Andżelika Kerber (Niemcy, 12) - Anastazja Rodionowa (Australia, Q) 4:6, 7:5, 6:2
Ana Ivanović (Serbia, 13) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja) 6:4, 6:3
Jekaterina Makarowa (Rosja) - Francesca Schiavone (Włochy, 10) 6:3, 6:4
Sofia Arvidsson (Szwecja) - María José Martínez (Hiszpania) 6:3, 6:2
Anabel Medina (Hiszpania) - Jie Zheng (Chiny) 6:2, 6:1
Julia Görges (Niemcy) - Aleksandra Wozniak (Kanada, Q) 6:1, 6:7(1), 6:3
Chanelle Scheepers (RPA) - Jarmila Gajdošová (Australia) 6:4, 7:6(3)
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja) - Ksenia Pierwak (Kazachstan) 6:2, 6:4
Christina McHale (USA) - Monica Niculescu (Rumunia) 6:4, 6:4
Shahar Pe'er (Izrael) - Shuai Peng (Chiny) 7:6(4), 4:6, 6:1
Vania King (USA) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria) 6:0, 6:1
Iveta Benešová (Czechy) - Yanina Wickmayer (Belgia) 6:4, 5:7, 7:6(5)

wolne losy: Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1); Maria Szarapowa (Rosja, 2); Agnieszka Radwańska (Polska, 3); Petra Kvitová (Czechy, 4); Samantha Stosur (Australia, 5); Karolina Woźniacka (Dania, 6); Marion Bartoli (Francja, 7); Na Li (Chiny, 8)

Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • RvR 0
    No to zobaczymy kto polubi rzymską mączkę :)
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×