Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Hamburg: program i wyniki

Nicolas Almagro (ubiegłoroczny finalista) oraz Gilles Simon (obrońca tytułu) otwierają listę zgłoszeń silnie obsadzonego turnieju ATP World Tour 500 w Hamburgu.

Robert Pałuba
Robert Pałuba

bet-at-home Open, Hamburg (Niemcy)
ATP World Tour 500, kort ziemny, pula nagród 900 tys. euro

finał:

niedziela, 22 lipca

Juan Mónaco (Argentyna, 3) - Tommy Haas (Niemcy, WC) 7:5, 6:4

półfinał:

sobota, 21 lipca

Juan Mónaco (Argentyna, 3) - Nicolás Almagro (Hiszpania, 1) 3:6, 6:3, 6:4
Tommy Haas (Niemcy, WC) - Marin Čilić (Chorwacja, 4) 7:6(7), 6:0

ćwierćfinał:

piątek, 20 lipca

Nicolás Almagro (Hiszpania, 1) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 6) 7:5, 7:5
Juan Mónaco (Argentyna, 3) - Jérémy Chardy (Francja) 6:3, 7:5
Marin Čilić (Chorwacja, 4) - Albert Ramos (Hiszpania) 6:4, 7:6(5)
Tommy Haas (Niemcy, WC) - Florian Mayer (Niemcy, 7) 6:1, 6:4

II runda (1/8 finału):

czwartek, 19 lipca

Nicolás Almagro (Hiszpania, 1) - Nikołaj Dawidienko (Rosja) 6:4, 6:3
Juan Mónaco (Argentyna, 3) - Daniel Muñoz (Hiszpania, Q) 7:6(4), 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 6) - Fabio Fognini (Włochy) 7:5, 6:2
Jérémy Chardy (Francja) - Julian Reister (Niemcy, WC) 7:5, 6:4

środa, 18 lipca

Marin Čilić (Chorwacja, 4) - Federico Delbonis (Argentyna, Q) 6:3, 6:2
Florian Mayer (Niemcy, 7) - Robin Haase (Holandia) 6:2, 6:1
Tommy Haas (Niemcy, WC) - Gilles Simon (Francja, 2) 4:6, 6:3, 6:4
Albert Ramos (Hiszpania) - Lukáš Rosol (Czechy) 7:6(8), 4:6, 6:3

I runda:

wtorek, 17 lipca

Nicolás Almagro (Hiszpania, 1) - Tobias Kamke (Niemcy) 6:4, 6:1
Juan Mónaco (Argentyna, 3) - Cedrik-Marcel Stebe (Niemcy) 6:4, 3:6, 7:5
Marin Čilić (Chorwacja, 4) - Flavio Cipolla (Włochy) 6:3, 6:4
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 6) - Björn Phau (Niemcy) 4:6, 6:2, 6:3
Florian Mayer (Niemcy, 7) - Horacio Zeballos (Argentyna, Q) 7:6(7), 7:5
Julian Reister (Niemcy, WC) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 5) 6:2, 6:3
Lukáš Rosol (Czechy) - Viktor Troicki (Serbia, 8) 5:7, 6:3, 6:4
Fabio Fognini (Włochy) - Marsel İlhan (Turcja, Q) 7:5, 6:2
Tommy Haas (Niemcy, WC) - Martin Kližan (Słowacja) 6:2, 6:1
Jérémy Chardy (Francja) - Albert Montañés (Hiszpania) 6:4, 6:2
Albert Ramos (Hiszpania) - Pablo Andújar (Hiszpania) 6:1, 6:4

poniedziałek, 16 lipca

Gilles Simon (Francja, 2) - Carlos Berlocq (Argentyna) 4:6, 7:6(5), 6:1
Federico Delbonis (Argentyna, Q) - Tommy Robredo (Hiszpania) 5:7, 6:0, 6:1
Robin Haase (Holandia) - Matthias Bachinger (Niemcy, WC) 6:4, 6:2
Nikołaj Dawidienko (Rosja) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 5:7, 6:4, 6:0
Daniel Muñoz (Hiszpania, Q) - Rubén Ramírez (Hiszpania) 1:6, 6:4, 6:3

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania. 

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×