Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

ATP Szanghaj: program i wyniki

Andy Murray jest obrońcą tytułu w przedostatnim turnieju ATP World Tour Masters 1000 w sezonie, który odbędzie się w Szanghaju. Stawce 56 zawodników przewodzi najwyżej rozstawiony Roger Federer.
Robert Pałuba
Robert Pałuba

Shanghai Rolex Masters, Szanghaj (Chiny)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy (Decoturf), pula nagród 3,532 mln dol.

finał:

niedziela, 14 października

Novak Djoković (Serbia, 2) - Andy Murray (Wielka Brytania, 3) 5:7, 7:6(11), 6:3

półfinał:

sobota, 13 października

Novak Djoković (Serbia, 2) - Tomáš Berdych (Czechy, 4) 6:3, 6:4
Andy Murray (Wielka Brytania, 3) - Roger Federer (Szwajcaria, 1) 6:4, 6:4

ćwierćfinał:

piątek, 12 października

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Marin Čilić (Chorwacja, 10) 6:3, 6:4
Novak Djoković (Serbia, 2) - Tommy Haas (Niemcy) 6:3, 6:3
Andy Murray (Wielka Brytania, 3) - Radek Štěpánek (Czechy) 4:6, 6:2, 6:3
Tomáš Berdych (Czechy, 4) - Jo-Wilfired Tsonga (Francja, 5) 6:3, 7:6(4)

III runda (1/8 finału):

czwartek, 11 października

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 13) 4:6, 7:6(4), 6:0
Novak Djoković (Serbia, 2) - Feliciano López (Hiszpania) 6:3, 6:3
Andy Murray (Wielka Brytania, 3) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) 6:2, 6:2
Tomáš Berdych (Czechy, 4) - Sam Querrey (USA) 6:2, 6:7(3), 6:4
Jo-Wilfired Tsonga (Francja, 5) - Marcos Baghdatis (Cypr) 6:2, 7:6(2)
Marin Čilić (Chorwacja, 10) - Fernando Verdasco (Hiszpania) 4:6, 6:1, 6:4
Tommy Haas (Niemcy) - Janko Tipsarević (Serbia, 6) 6:2, 6:1
Radek Štěpánek (Czechy) - John Isner (USA, 8) 6:4, 6:7(5), 6:3

II runda (1/16 finału):

środa, 10 października

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Yen-Hsun Lu (Tajwan, Q) 6:3, 7:5
Novak Djoković (Serbia, 2) - Grigor Dimitrow (Bułgaria) 6:3, 6:2
Andy Murray (Wielka Brytania, 3) - Florian Mayer (Niemcy) walkower
Tomáš Berdych (Czechy, 4) - Andreas Seppi (Włochy) 6:3, 6:3
Jo-Wilfired Tsonga (Francja, 5) - Benoît Paire (Francja) 7:6(7), 7:5
Janko Tipsarević (Serbia, 6) - Viktor Troicki (Serbia) 6:2, 7:6(3)
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 13) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:4, 4:6, 6:4
Radek Štěpánek (Czechy) - Richard Gasquet (Francja, 11) 6:4, 6:4
Marcos Baghdatis (Cypr) - Miloš Raonić (Kanada, 12) 7:6(4), 6:7(5), 7:6(3)
Sam Querrey (USA) - Kei Nishikori (Japonia, 14) 2:6, 6:1, 6:4
Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) - Gilles Simon (Francja, 15) 6:3, 6:4
Feliciano López (Hiszpania) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 16) 6:3, 6:4
Tommy Haas (Niemcy) - Tommy Robredo (Hiszpania) 6:3, 6:3

wtorek, 9 października

John Isner (USA, 8) - Kevin Anderson (RPA) 7:6(3), 6:7(8), 7:6(7)
Marin Čilić (Chorwacja, 10) - Martin Kližan (Słowacja) 7:5, 6:1
Fernando Verdasco (Hiszpania) - Juan Mónaco (Argentyna, 7) 6:4, 6:2

I runda:

wtorek, 9 października

Miloš Raonić (Kanada, 12) - Marinko Matosević (Australia, Q) 7:6(4), 6:3
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 13) - Albert Ramos (Hiszpania) 7:6(1), 7:6(5)
Kei Nishikori (Japonia, 14) - Di Wu (Chiny, WC) 6:2, 6:4
Gilles Simon (Francja, 15) - Jürgen Melzer (Austria) 6:4, 6:2
Yen-Hsun Lu (Tajwan, Q) - Ze Zhang (Chiny, WC) 6:0, 6:2
Denis Istomin (Uzbekistan) - Carlos Berlocq (Argentyna) 4:6, 6:2, 6:1
Florian Mayer (Niemcy) - Bernard Tomic (Australia) 6:4, 6:0
Radek Štěpánek (Czechy) - Lleyton Hewitt (Australia, WC) 7:5, 6:1
Marcos Baghdatis (Cypr) - Fabio Fognini (Włochy) 6:2, 6:2
Viktor Troicki (Serbia) - Michaił Jużny (Rosja) 6:3, 2:6, 6:4
Feliciano López (Hiszpania) - Alejandro Falla (Kolumbia) 6:3, 1:6, 6:3

poniedziałek, 8 października

Marin Čilić (Chorwacja, 10) - Łukasz Kubot (Polska, Q) 7:5, 6:3
Richard Gasquet (Francja, 11) - Brian Baker (USA, Q) 6:2, 6:3
Tommy Haas (Niemcy) - Nicolás Almagro (Hiszpania, 9) 4:6, 7:6(4), 6:2
Sam Querrey (USA) - Zhe Li (Chiny, WC) 6:3, 6:1
Grigor Dimitrow (Bułgaria) - Pablo Andújar (Hiszpania) 7:5, 6:3
Kevin Anderson (RPA) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 6:2, 7:6(4)
Andreas Seppi (Włochy) - Michael Berrer (Niemcy, Q) 6:2, 7:6(5)
Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) - Jérémy Chardy (Francja) 6:3, 6:2
Benoît Paire (Francja) - Philipp Petzschner (Niemcy, Q) 7:6(2), 6:4
Tommy Robredo (Hiszpania) - Aleks Bogomołow (Rosja, Q) 7:6(4), 6:4

niedziela, 7 października

Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 16) - Ryan Harrison (USA) 6:4, 6:4
Fernando Verdasco (Hiszpania) - Gō Soeda (Japonia) 6:2, 6:4
Martin Kližan (Słowacja) - Thomaz Bellucci (Brazylia) 6:3, 6:4

wolne losy: Roger Federer (Szwajcaria, 1); Novak Djoković (Serbia, 2); Andy Murray (Wielka Brytania, 3); Tomáš Berdych (Czechy, 4); Jo-Wilfired Tsonga (Francja, 5); Janko Tipsarević (Serbia, 6); Juan Mónaco (Argentyna, 7); John Isner (USA, 8)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (4):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×