Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Moskwa: program i wyniki

Samantha Stosur jest najwyżej rozstawioną tenisistką w halowym turnieju WTA Premier w Moskwie (o puli nagród 740 tys. dolarów). W turnieju występuje Urszula Radwańska.
Robert Pałuba
Robert Pałuba

Kremlin Cup, Moskwa (Rosja)
WTA Premier, kort twardy w hali (RuKort), pula nagród 740 tys. dolarów

finał:

niedziela, 21 października

Karolina Woźniacka (Dania, 3/WC) - Samantha Stosur (Australia, 1) 6:2, 4:6, 7:5

półfinał:

sobota, 20 października

Samantha Stosur (Australia, 1) - Ana Ivanović (Serbia, 4) 2:6, 6:3, 6:2
Karolina Woźniacka (Dania, 3/WC) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 6:3, 6:7(4), 6:4

ćwierćfinał:

piątek, 19 października

Samantha Stosur (Australia, 1) - Klára Zakopalová (Czechy) 6:1, 6:3
Karolina Woźniacka (Dania, 3/WC) - Dominika Cibulková (Słowacja, 5) 6:2, 6:7(1), 6:1
Ana Ivanović (Serbia, 4) - Wiesna Dołonc (Serbia, Q) 6:4, 6:1
Sofia Arvidsson (Szwecja) - Maria Kirilenko (Rosja, 7) 6:3, 6:3

II runda (1/8 finału):

czwartek, 18 października

Samantha Stosur (Australia, 1) - Alizé Cornet (Francja) 7:6(6), 7:5
Ana Ivanović (Serbia, 4) - Waleria Sołowiowa (Rosja, Q) 6:1, 6:4
Maria Kirilenko (Rosja, 7) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) 7:5, 6:4
Wiesna Dołonc (Serbia, Q) - Simona Halep (Rumunia) 6:1, 6:0

środa, 17 października

Karolina Woźniacka (Dania, 3/WC) - Urszula Radwańska (Polska) 6:1, 6:3
Dominika Cibulková (Słowacja, 5) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria) 6:2, 6:3
Sofia Arvidsson (Szwecja) - Marion Bartoli (Francja, 2) 6:3, 6:0
Klára Zakopalová (Czechy) - Lucie Šafářová (Czechy, 8) 6:4, 6:4

I runda:

środa, 17 października

Maria Kirilenko (Rosja, 7) - Jelena Wiesnina (Rosja, WC) 7:5, 6:1
Waleria Sołowiowa (Rosja, Q) - Ołena Switolina (Ukraina, Q) 6:4, 6:2

wtorek, 16 października

Dominika Cibulková (Słowacja, 5) - Jekaterina Makarowa (Rosja) 2:6, 6:4, 6:2
Simona Halep (Rumunia) - Nadieżda Pietrowa (Rosja, 6) 3:6, 7:5, 7:5
Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja) 6:2, 6:2
Cwetana Pironkowa (Bułgaria) - Varvara Lepchenko (USA) 6:0, 7:6(3)
Alizé Cornet (Francja) - Anastazja Rodionowa (Australia, Q) 6:4, 6:3
Wiesna Dołonc (Serbia, Q) - Galina Woskobojewa (Kazachstan) 1:6, 6:1, 6:4

poniedziałek, 15 października

Lucie Šafářová (Czechy, 8) - Margarita Gasparjan (Rosja, WC) 6:3, 4:6, 6:2
Sofia Arvidsson (Szwecja) - Bojana Jovanovski (Serbia) 6:2, 6:4
Urszula Radwańska (Polska) - Francesca Schiavone (Włochy) 6:3, 6:1
Klára Zakopalová (Czechy) - Alexandra Cadanțu (Rumunia) 6:3, 6:3

wolne losy: Samantha Stosur (Australia, 1); Marion Bartoli (Francja, 2); Karolina Woźniacka (Dania, 3/WC); Ana Ivanović (Serbia, 4)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (23):

Zobacz więcej komentarzy (10)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×