Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

ATP Miami: program i wyniki

Pod nieobecność Rogera Federera i Rafaela Nadala, Novak Djoković powalczy na Florydzie o trzeci z rzędu tytuł mistrzowski. W Miami wystąpi dwóch reprezentantów Polski: Jerzy Janowicz i Łukasz Kubot.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Sony Open Tennis, Miami (USA)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy (Laykold), pula nagród 4,33 mln dol.

finał:

niedziela, 31 marca

Andy Murray (Wielka Brytania, 2) - David Ferrer (Hiszpania, 3) 2:6, 6:4, 7:6(1)

półfinał:

piątek, 29 marca

Andy Murray (Wielka Brytania, 2) - Richard Gasquet (Francja, 8) 6:7(3), 6:1, 6:2
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Tommy Haas (Niemcy, 15) 4:6, 6:2, 6:3

ćwierćfinał:

czwartek, 28 marca

Andy Murray (Wielka Brytania, 2) - Marin Čilić (Chorwacja, 9) 6:4, 6:3
Richard Gasquet (Francja, 8) - Tomáš Berdych (Czechy, 4) 6:3, 6:3

środa, 27 marca

David Ferrer (Hiszpania, 3) - Jürgen Melzer (Austria) 4:6, 6:3, 6:0
Tommy Haas (Niemcy, 15) - Gilles Simon (Francja, 11) 6:3, 6:1

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 26 marca

Andy Murray (Wielka Brytania, 2) - Andreas Seppi (Włochy, 16) 6:2, 6:4
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Kei Nishikori (Japonia, 13) 6:4, 6:2
Tomáš Berdych (Czechy, 4) - Sam Querrey (USA, 17) 6:1, 6:1
Richard Gasquet (Francja, 8) - Nicolás Almagro (Hiszpania, 10) 6:7(3), 7:5, 7:6(3)
Marin Čilić (Chorwacja, 9) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) 7:5, 7:6(4)
Gilles Simon (Francja, 11) - Janko Tipsarević (Serbia, 7) 5:7, 6:2, 6:2
Tommy Haas (Niemcy, 15) - Novak Djoković (Serbia, 1) 6:2, 6:4
Jürgen Melzer (Austria) - Albert Ramos (Hiszpania) 2:6, 6:3, 6:3

III runda (1/16 finału):

poniedziałek, 25 marca

Andy Murray (Wielka Brytania, 2) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 29) 7:6(3), 6:3
Tomáš Berdych (Czechy, 4) - Alejandro Falla (Kolumbia) 2:6, 7:6(6), 6:4
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 6:3, 6:3
Richard Gasquet (Francja, 8) - Michaił Jużny (Rosja, 28) 6:3, 6:4
Marin Čilić (Chorwacja, 9) - John Isner (USA, 20) 6:3, 7:6(3)
Nicolás Almagro (Hiszpania, 10) - David Goffin (Belgia) 6:3, 6:4
Andreas Seppi (Włochy, 16) - Thomaz Bellucci (Brazylia) 7:5, 4:6, 6:2
Sam Querrey (USA, 17) - Miloš Raonić (Kanada, 14) walkower

niedziela, 24 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Somdev Devvarman (Indie) 6:2, 6:4
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Fabio Fognini (Włochy, 32) 6:1, 7:5
Janko Tipsarević (Serbia, 7) - Kevin Anderson (RPA, 26) 4:6, 7:6(5), 6:0
Gilles Simon (Francja, 11) - Grega Žemlja (Słowenia) 6:4, 6:4
Kei Nishikori (Japonia, 13) - Xavier Malisse (Belgia) 6:2, 7:5
Tommy Haas (Niemcy, 15) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 19) 6:3, 6:2
Albert Ramos (Hiszpania) - James Blake (USA, WC) 6:4, 2:6, 7:5
Jürgen Melzer (Austria) - Tobias Kamke (Niemcy) 6:7(3), 6:3, 6:4

II runda (1/32 finału):

sobota, 23 marca

Andy Murray (Wielka Brytania, 2) - Bernard Tomic (Australia) 6:3, 6:1
Tomáš Berdych (Czechy, 4) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 5:7, 7:6(3), 6:2
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - Viktor Troicki (Serbia) 7:6(6), 6:3
Richard Gasquet (Francja, 8) - Olivier Rochus (Belgia, Q) 7:5, 6:2
Marin Čilić (Chorwacja, 9) - Santiago Giraldo (Kolumbia) 6:2, 7:6(6)
Nicolás Almagro (Hiszpania, 10) - Guido Pella (Argentyna, WC) 6:0, 6:3
Miloš Raonić (Kanada, 14) - Guillaume Rufin (Francja, Q) 6:2, 6:4
Andreas Seppi (Włochy, 16) - Aljaž Bedene (Słowenia) 7:5, 5:7, 7:5
Sam Querrey (USA, 17) - Łukasz Kubot (Polska) 4:6, 6:3, 6:3
John Isner (USA, 20) - Ivan Dodig (Chorwacja) 4:6, 7:5, 7:6(5)
Michaił Jużny (Rosja, 28) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:3, 1:6, 6:0
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 29) - Simone Bolelli (Włochy) 6:4, 1:1 i krecz
David Goffin (Belgia) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 18) 7:6(5), 4:6, 6:2
Thomaz Bellucci (Brazylia) - Jerzy Janowicz (Polska, 21) 7:6(5), 3:6, 6:3
Alejandro Falla (Kolumbia) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 25) 6:3, 7:6(6)
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Martin Kližan (Słowacja, 27) 6:2, 6:2

piątek, 22 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Lukáš Rosol (Czechy) 6:1, 6:0
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Dmitrij Tursunow (Rosja, Q) walkower
Janko Tipsarević (Serbia, 7) - Dudi Sela (Izrael, Q) 6:2, 6:4
Gilles Simon (Francja, 11) - Lleyton Hewitt (Australia, WC) 6:3, 6:3
Kei Nishikori (Japonia, 13) - Victor Hănescu (Rumunia) 6:3, 6:3
Tommy Haas (Niemcy, 15) - Igor Sijsling (Holandia) 6:0, 5:7, 6:3
Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 19) - Nikołaj Dawidienko (Rosja) 6:2, 6:3
Kevin Anderson (RPA, 26) - Horacio Zeballos (Argentyna) 6:3, 7:6(4)
Fabio Fognini (Włochy, 32) - Michaël Llodra (Francja) 6:4, 6:1
Tobias Kamke (Niemcy) - Juan Martín del Potro (Argentyna, 5) 7:6(5), 6:1
Albert Ramos (Hiszpania) - Juan Mónaco (Argentyna, 12) 6:2, 4:6, 6:3
Xavier Malisse (Belgia) - Jérémy Chardy (Francja, 22) 6:3, 6:2
Grega Žemlja (Słowenia) - Florian Mayer (Niemcy, 23) 6:3, 7:6(3)
Somdev Devvarman (Indie) - Édouard Roger-Vasselin (Francja, LL) 4:6, 6:4, 7:5
James Blake (USA, WC) - Julien Benneteau (Francja, 24) 6:2, 6:3
Jürgen Melzer (Austria) - Marcel Granollers (Hiszpania, 31) 6:3, 6:4

I runda:

czwartek, 21 marca

Olivier Rochus (Belgia, Q) - Tatsuma Itō (Japonia) 4:6, 6:4, 3:1 i krecz
Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Robby Ginepri (USA, Q) 7:5, 6:1
David Goffin (Belgia) - Robin Haase (Holandia) 7:6(4), 3:6, 6:1
Guido Pella (Argentyna, WC) - Carlos Berlocq (Argentyna) 2:1 i krecz
Guillaume Rufin (Francja, Q) - Marius Copil (Rumunia, Q) 6:4, 4:6, 6:1
Łukasz Kubot (Polska) - Frank Dancević (Kanada, Q) 4:6, 6:4, 6:3
Alejandro Falla (Kolumbia) - Gō Soeda (Japonia) 7:5, 6:1
Daniel Gimeno (Hiszpania) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:2, 6:4
Viktor Troicki (Serbia) - Pablo Andújar (Hiszpania) 6:2, 6:3
Jarkko Nieminen (Finlandia) - David Nalbandian (Argentyna) 2:6, 6:4, 6:3
Ivan Dodig (Chorwacja) - Lukáš Lacko (Słowacja) 4:6, 6:0, 6:4
Santiago Giraldo (Kolumbia) - Rhyne Williams (USA, WC) 6:2, 6:4
Aljaž Bedene (Słowenia) - Benjamin Becker (Niemcy) 6:4, 6:3
Thomaz Bellucci (Brazylia) - Daniel Brands (Niemcy, LL) 2:6, 6:4, 6:2
Simone Bolelli (Włochy) - Jesse Levine (Kanada) 4:6, 6:3, 7:6(4)
Bernard Tomic (Australia) - Marc Gicquel (Francja, Q) 7:5, 7:6(3)

środa, 20 marca

Lukáš Rosol (Czechy) - Gilles Müller (Luksemburg) 7:5, 6:4
Somdev Devvarman (Indie) - Jewgienij Donskoj (Rosja) 4:6, 7:6(5), 6:2
Nikołaj Dawidienko (Rosja) - Paolo Lorenzi (Włochy) 6:0, 2:6, 6:0
Igor Sijsling (Holandia) - Leonardo Mayer (Argentyna) 3:2 i krecz
Lleyton Hewitt (Australia, WC) - Pedro Sousa (Portugalia) 6:1, 7:6(3)
Grega Žemlja (Słowenia) - Roberto Bautista (Hiszpania) 3:6 i krecz
Horacio Zeballos (Argentyna) - Thiemo de Bakker (Holandia, Q) 6:1, 3:6, 6:3
Dudi Sela (Izrael, Q) - Marinko Matosević (Australia) 6:2, 1:6, 6:4
Dmitrij Tursunow (Rosja, Q) - Tim Smyczek (USA, Q) 7:6(4), 7:5
Michaël Llodra (Francja) - Benoît Paire (Francja) 7:6(7), 6:2
Xavier Malisse (Belgia) - Rajeev Ram (USA, Q) 6:4, 6:7(6), 6:4
Victor Hănescu (Rumunia) - Andriej Kuzniecow (Rosja) 4:6, 6:3, 4:1 i krecz
Albert Ramos (Hiszpania) - Jan Hájek (Czechy, Q) 6:3, 6:1
James Blake (USA, WC) - Ryan Harrison (USA) 6:2, 6:2
Jürgen Melzer (Austria) - Ričardas Berankis (Litwa) 3:6, 6:3, 7:6(1)
Tobias Kamke (Niemcy) - Blaž Kavčič (Słowenia) 7:6(5), 6:3

wolne losy: Novak Djoković (Serbia, 1); Andy Murray (Wielka Brytania, 2); David Ferrer (Hiszpania, 3); Tomáš Berdych (Czechy, 4); Juan Martín del Potro (Argentyna, 5); Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6); Janko Tipsarević (Serbia, 7); Richard Gasquet (Francja, 8); Marin Čilić (Chorwacja, 9); Nicolás Almagro (Hiszpania, 10); Gilles Simon (Francja, 11); Juan Mónaco (Argentyna, 12); Kei Nishikori (Japonia, 13); Miloš Raonić (Kanada, 14); Tommy Haas (Niemcy, 15); Andreas Seppi (Włochy, 16); Sam Querrey (USA, 17); Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 18); Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 19); John Isner (USA, 20); Jerzy Janowicz (Polska, 21); Jérémy Chardy (Francja, 22); Florian Mayer (Niemcy, 23); Julien Benneteau (Francja, 24); Fernando Verdasco (Hiszpania, 25); Kevin Anderson (RPA, 26); Martin Kližan (Słowacja, 27); Michaił Jużny (Rosja, 28); Grigor Dimitrow (Bułgaria, 29); Édouard Roger-Vasselin (Francja, LL); Marcel Granollers (Hiszpania, 31); Fabio Fognini (Włochy, 32)

Polub i komentuj profil działu tenis na Facebooku, czytaj nas także na Twitterze!

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (4):

  • Mossad Zgłoś komentarz
    Davydienko wygral 1 seta 60. W drugim jest 14. Hm bukmacherzy maja sie zaczac bac?
    • qasta Zgłoś komentarz
      Teraz trwa końcówka meczu Berankisa z Melzerem. Przy stanie 5-6 dla Austriaka i jego podaniu młody Litwin przełamał go na sucho i mamy taja . Berankis-Melzer 63 36 66. Niestety . Kolejny
      Czytaj całość
      22-latek poległ z weteranem kortów, kolejny raz już po obronie kilku meczboli, kolejny raz w samej końcówce , w tie breaku. Kolejny raz niespodzianki nie będzie, bo doświadczenie dało pewność ręki przy decydujących piłkach.
      • qasta Zgłoś komentarz
        Ależ pięknie się wybronił Joao Sousa w meczu z Hewittem w 2.secie. Po przegranym 6:1 1.secie potrafił wrócić z 3-5 przy podaniu Ryżego , obronił 5 czy 6 meczboli i doprowadził do
        Czytaj całość
        tajbreka. Tu już co prawda zaliczył minibreaki, przegrywając od 2-2 do 3-7. Hewit wygrał asami (11 przy 5 DF) - Sousa popełnił aż 8 DF (przy tylko 1 asie). Sousa wypracował aż 11 breaków, cóż kiedy wygrał tylko 3 z nich a sam obronił tylko 2 na 7. Ostatecznie młody Portugalczyk przegrał ale pokazał jak walczyć do końca. Sousa-Hewitt 16 67
        • RvR Zgłoś komentarz
          Panowie, czas na pierwsze zwycięstwa w tym turnieju! :)
          Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
          ×
          Sport na ×