Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Madryt: program i wyniki

Broniąca tytułu Serena Williams przewodzi stawce 64 uczestniczek trzeciego w sezonie turnieju rangi WTA Premier Mandatory rozgrywanego w Madrycie. Polskę reprezentują Agnieszka i Urszula Radwańskie.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Mutua Madrid Open, Madryt (Hiszpania)
WTA Premier Mandatory, kort ziemny, pula nagród 4,03 mln dolarów

finał:

niedziela, 12 maja

Serena Williams (USA, 1) - Maria Szarapowa (Rosja, 2) 6:1, 6:4

półfinał:

sobota, 11 maja

Serena Williams (USA, 1) - Sara Errani (Włochy, 7) 7:5, 6:2
Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Ana Ivanović (Serbia, 16) 6:4, 6:3

ćwierćfinał:

piątek, 10 maja

Serena Williams (USA, 1) - Anabel Medina (Hiszpania, WC) 6:3, 0:6, 7:5
Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Kaia Kanepi (Estonia) 6:2, 6:4
Sara Errani (Włochy, 7) - Jekaterina Makarowa (Rosja) 6:4, 6:3
Ana Ivanović (Serbia, 16) - Andżelika Kerber (Niemcy, 6) 6:3, 6:1

III runda (1/8 finału):

czwartek, 9 maja

Serena Williams (USA, 1) - Maria Kirilenko (Rosja, 13) 6:3, 6:1
Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Sabina Lisicka (Niemcy) 6:2, 7:5
Sara Errani (Włochy, 7) - Varvara Lepchenko (USA) 7:5, 6:3
Jekaterina Makarowa (Rosja) - Marion Bartoli (Francja, 14) 6:3, 6:2
Anabel Medina (Hiszpania, WC) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) walkower
Kaia Kanepi (Estonia) - Daniela Hantuchová (Słowacja, WC) 6:3, 6:4

środa, 8 maja

Andżelika Kerber (Niemcy, 6) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja) 3:6, 6:4, 7:5
Ana Ivanović (Serbia, 16) - Laura Robson (Wielka Brytania) 5:7, 6:2, 7:6(5)

II runda (1/16 finału):

środa, 8 maja

Maria Kirilenko (Rosja, 13) - Kristina Mladenović (Francja) 6:7(5), 6:1, 6:4
Jekaterina Makarowa (Rosja) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, 3) 1:6, 6:2, 6:3
Daniela Hantuchová (Słowacja, WC) - Petra Kvitová (Czechy, 8) 2:6, 6:2, 6:3
Varvara Lepchenko (USA) - Julia Görges (Niemcy) walkower
Kaia Kanepi (Estonia) - Carla Suárez (Hiszpania) 6:3, 6:1

wtorek, 7 maja

Serena Williams (USA, 1) - Lourdes Domínguez (Hiszpania, WC) 6:2, 7:5
Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Christina McHale (USA, Q) 6:1, 6:2
Marion Bartoli (Francja, 14) - María-Teresa Torró (Hiszpania, Q) 6:4, 2:6, 6:4
Ana Ivanović (Serbia, 16) - Chanelle Scheepers (RPA, Q) 6:2, 6:2
Swietłana Kuzniecowa (Rosja) - Nadieżda Pietrowa (Rosja, 11) 7:6(2), 4:6, 6:4
Sabina Lisicka (Niemcy) - Dominika Cibulková (Słowacja, 15) 7:6(4), 7:6(3)
Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) - Kirsten Flipkens (Belgia) 6:2, 4:6, 6:4
Anabel Medina (Hiszpania, WC) - Madison Keys (USA, LL) 7:6(3), 6:3

poniedziałek, 6 maja

Andżelika Kerber (Niemcy, 6) - Alizé Cornet (Francja) 6:4, 6:2
Sara Errani (Włochy, 7) - Sorana Cîrstea (Rumunia) 7:5, 2:6, 6:4
Laura Robson (Wielka Brytania) - Agnieszka Radwańska (Polska, 4) 6:3, 6:1

I runda:

poniedziałek, 6 maja

Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Alexandra Dulgheru (Rumunia, Q) 7:5, 6:2
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 3) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja) 7:6(8), 7:6(3)
Carla Suárez (Hiszpania) - Samantha Stosur (Australia, 9) 7:6(7), 6:2
Kristina Mladenović (Francja) - Silvia Soler (Hiszpania, WC) 6:1, 6:1
Christina McHale (USA, Q) - Shuai Peng (Chiny) 7:5, 5:7, 6:1

niedziela, 5 maja

Serena Williams (USA, 1) - Julia Putincewa (Kazachstan, Q) 7:6(5), 6:1
Agnieszka Radwańska (Polska, 4) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria) 6:2, 6:4
Andżelika Kerber (Niemcy, 6) - Su-Wei Hsieh (Tajwan) 3:6, 6:3, 6:2
Petra Kvitová (Czechy, 8) - Yanina Wickmayer (Belgia) 4:6, 7:5, 6:4
Nadieżda Pietrowa (Rosja, 11) - Camila Giorgi (Włochy, Q) 6:3, 4:6, 6:4
Maria Kirilenko (Rosja, 13) - Klára Zakopalová (Czechy) 6:3, 2:1 i krecz
Marion Bartoli (Francja, 14) - Jelena Wiesnina (Rosja) 6:3, 3:0 i krecz
Dominika Cibulková (Słowacja, 15) - Łesia Curenko (Ukraina, Q) 6:3, 6:2
Ana Ivanović (Serbia, 16) - Bethanie Mattek-Sands (USA, Q) 6:7(10), 6:3, 6:2
Madison Keys (USA, LL) - Na Li (Chiny, 5) 6:3, 6:2
Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) - Karolina Woźniacka (Dania, 10) 6:2, 6:4
Varvara Lepchenko (USA) - Roberta Vinci (Włochy, 12) 6:1, 1:6, 6:2
Anabel Medina (Hiszpania, WC) - Stefanie Vögele (Szwajcaria, LL) 6:3, 6:3
Jekaterina Makarowa (Rosja) - Lucie Šafářová (Czechy) 6:2, 7:5
María-Teresa Torró (Hiszpania, Q) - Francesca Schiavone (Włochy) 6:2, 7:5
Sorana Cîrstea (Rumunia) - Ayumi Morita (Japonia) 3:0 i krecz
Swietłana Kuzniecowa (Rosja) - Jie Zheng (Chiny) 6:2, 6:3
Chanelle Scheepers (RPA, Q) - Jelena Janković (Serbia) 6:7(1), 6:3, 6:3
Kaia Kanepi (Estonia) - Flavia Pennetta (Włochy) 6:3, 6:7(6), 6:2

sobota, 4 maja

Sara Errani (Włochy, 7) - Urszula Radwańska (Polska) 6:3, 6:1
Lourdes Domínguez (Hiszpania, WC) - Simona Halep (Rumunia, WC) 6:2, 4:6, 6:4
Kirsten Flipkens (Belgia) - Mona Barthel (Niemcy) 6:4, 6:1
Julia Görges (Niemcy) - Bojana Jovanovski (Serbia) 6:4, 6:1
Alizé Cornet (Francja) - Kiki Bertens (Holandia) 7:5, 7:6(8)
Laura Robson (Wielka Brytania) - Magdaléna Rybáriková (Słowacja) 6:7(4), 6:2, 6:2
Daniela Hantuchová (Słowacja, WC) - Sloane Stephens (USA) 6:3, 7:5
Sabina Lisicka (Niemcy) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 6:3, 6:1

Polub i komentuj profil działu tenis na Facebooku, czytaj nas także na Twitterze!

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (5):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×