Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

US Open: program i wyniki mężczyzn

Po raz drugi w historii, a pierwszy od 1962 roku, Polskę w US Open będzie reprezentowało trzech singlistów. W Nowym Jorku zagrają Janowicz, Kubot i Przysiężny. Mistrzowskiego tytułu broni Murray.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

US Open, Nowy Jork (USA)
Wielki Szlem, kort twardy (Decoturf), pula nagród w singlu mężczyzn 9,406 mln dolarów

finał:

poniedziałek, 9 września

Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Novak Djoković (Serbia, 1) 6:2, 3:6, 6:4, 6:1

półfinał:

sobota, 7 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) 2:6, 7:6(4), 3:6, 6:3, 6:4
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Richard Gasquet (Francja, 8) 6:4, 7:6(1), 6:2

ćwierćfinał:

czwartek, 5 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Michaił Jużny (Rosja, 21) 6:3, 6:2, 3:6, 6:0
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) - Andy Murray (Wielka Brytania, 3) 6:4, 6:3, 6:2

środa, 4 września

Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Tommy Robredo (Hiszpania, 19) 6:0, 6:2, 6:2
Richard Gasquet (Francja, 8) - David Ferrer (Hiszpania, 4) 6:3, 6:1, 4:6, 2:6, 6:3

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 3 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Marcel Granollers (Hiszpania) 6:3, 6:0, 6:0
Andy Murray (Wielka Brytania, 3) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:7(5), 6:1, 6:4, 6:4
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) - Tomáš Berdych (Czechy, 5) 3:6, 6:1, 7:6(6), 6:2
Michaił Jużny (Rosja, 21) - Lleyton Hewitt (Australia) 6:3, 3:6, 6:7(3), 6:4, 7:5

poniedziałek, 2 września

Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 22) 6:7(4), 6:4, 6:3, 6:1
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Janko Tipsarević (Serbia, 18) 7:6(2), 3:6, 7:5, 7:6(3)
Richard Gasquet (Francja, 8) - Miloš Raonić (Kanada, 10) 6:7(4), 7:6(4), 2:6, 7:6(9), 7:5
Tommy Robredo (Hiszpania, 19) - Roger Federer (Szwajcaria, 7) 7:6(3), 6:3, 6:4

III runda (1/16 finału):

niedziela, 1 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - João Sousa (Portugalia) 6:0, 6:2, 6:2
Andy Murray (Wielka Brytania, 3) - Florian Mayer (Niemcy) 7:6(2), 6:2, 6:2
Tomáš Berdych (Czechy, 5) - Julien Benneteau (Francja, 31) 6:0, 6:3, 6:2
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) - Marcos Baghdatis (Cypr) 6:3, 6:2, 6:7(1), 7:6(7)
Michaił Jużny (Rosja, 21) - Tommy Haas (Niemcy, 12) 6:3, 6:2, 2:6, 6:3
Denis Istomin (Uzbekistan) - Andreas Seppi (Włochy, 20) 6:3, 6:4, 2:6, 3:6, 6:1
Marcel Granollers (Hiszpania) - Tim Smyczek (USA, WC) 6:4, 4:6, 0:6, 6:3, 7:5
Lleyton Hewitt (Australia) - Jewgienij Donskoj (Rosja) 6:3, 7:6(5), 3:6, 6:1

sobota, 31 sierpnia

Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Ivan Dodig (Chorwacja) 6:4, 6:3, 6:3
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan, Q) 6:4, 6:3, 4:6, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 7) - Adrian Mannarino (Francja) 6:3, 6:0, 6:2
Richard Gasquet (Francja, 8) - Dmitrij Tursunow (Rosja, 32) 6:3, 2:6, 6:4, 4:2 i krecz
Miloš Raonić (Kanada, 10) - Feliciano López (Hiszpania, 23) 6:7(4), 6:4, 6:3, 6:4
Janko Tipsarević (Serbia, 18) - Jack Sock (USA) 3:6, 7:6(1), 6:1, 6:2
Tommy Robredo (Hiszpania, 19) - Daniel Evans (Wielka Brytania, Q) 7:6(6), 6:1, 4:6, 7:5
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 22) - John Isner (USA, 13) 6:4, 3:6, 7:5, 7:6(5)

II runda (1/32 finału):

piątek, 30 sierpnia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Benjamin Becker (Niemcy) 7:6(2), 6:2, 6:2
Andy Murray (Wielka Brytania, 3) - Leonardo Mayer (Argentyna) 7:5, 6:1, 3:6, 6:1
Tomáš Berdych (Czechy, 5) - Denis Kudla (USA) 7:6(3), 7:6(3), 6:3
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) - Ivo Karlović (Chorwacja, Q) 7:5, 7:6(8), 6:4
Tommy Haas (Niemcy, 12) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:3, 6:4, 7:6(3)
Andreas Seppi (Włochy, 20) - Somdev Devvarman (Indie, Q) 7:6(8), 6:4, 7:5
Michaił Jużny (Rosja, 21) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) 7:5, 6:1, 6:3
Julien Benneteau (Francja, 31) - Jérémy Chardy (Francja) 6:4, 6:3, 6:4
Lleyton Hewitt (Australia) - Juan Martín del Potro (Argentyna, 6) 6:4, 5:7, 3:6, 7:6(2), 6:1
Marcos Baghdatis (Cypr) - Kevin Anderson (RPA, 17) 6:2, 6:2, 6:2
João Sousa (Portugalia) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 1:6, 6:3, 3:6, 6:3, 6:4
Tim Smyczek (USA, WC) - Aleks Bogomołow Jr. (Rosja) 3:6, 7:6(6), 2:6, 6:4, 6:4
Marcel Granollers (Hiszpania) - Rajeev Ram (USA) 3:6, 4:6, 6:2, 6:3, 7:5
Jewgienij Donskoj (Rosja) - Peter Gojowczyk (Niemcy, Q) 6:3, 6:4, 3:6, 4:6, 6:3
Florian Mayer (Niemcy) - Donald Young (USA, Q) 7:5, 6:3, 6:4
Denis Istomin (Uzbekistan) - Tobias Kamke (Niemcy) 6:4, 6:2, 6:2

czwartek, 29 sierpnia

Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Rogério Dutra Silva (Brazylia, Q) 6:2, 6:1, 6:0
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Roberto Bautista (Hiszpania) 6:3, 6:7(5), 6:1, 6:2
Roger Federer (Szwajcaria, 7) - Carlos Berlocq (Argentyna) 6:3, 6:2, 6:1
Richard Gasquet (Francja, 8) - Stéphane Robert (Francja, Q) 6:3, 7:5, 7:5
Miloš Raonić (Kanada, 10) - Pablo Andújar (Hiszpania) 6:1, 6:2, 6:4
John Isner (USA, 13) - Gaël Monfils (Francja) 7:5, 6:2, 4:6, 7:6(4)
Janko Tipsarević (Serbia, 18) - Dudi Sela (Izrael) 6:4, 6:4, 6:1
Tommy Robredo (Hiszpania, 19) - Frank Dancević (Kanada, Q) 6:4, 6:4, 6:1
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 22) - Édouard Roger-Vasselin (Francja) 6:3, 6:2, 5:7, 6:2
Feliciano López (Hiszpania, 23) - Bradley Klahn (USA, WC) 6:4, 7:6(4), 4:6, 7:5
Dmitrij Tursunow (Rosja, 32) - Guillaume Rufin (Francja, WC) 7:6(4), 1:1 i krecz
Adrian Mannarino (Francja) - Sam Querrey (USA, 26) 7:6(4), 7:6(5), 6:7(5), 6:4
Jack Sock (USA) - Máximo González (Argentyna, Q) 7:6(3), 1:6, 7:5, 6:2
Michaił Kukuszkin (Kazachstan, Q) - Andreas Haider-Maurer (Austria) 6:4, 6:4, 7:5
Daniel Evans (Wielka Brytania, Q) - Bernard Tomic (Australia) 1:6, 6:3, 7:6(4), 6:3
Ivan Dodig (Chorwacja) - Nikołaj Dawidienko (Rosja) 6:1, 6:4, 6:4

I runda:

środa, 28 sierpnia

Andy Murray (Wielka Brytania, 3) - Michaël Llodra (Francja) 6:2, 6:4, 6:3
Juan Martín del Potro (Argentyna, 6) - Guillermo García-López (Hiszpania) 6:3, 6:7(5), 6:4, 7:6(7)
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) - Radek Štěpánek (Czechy) 7:6(2), 6:3, 6:2
Kevin Anderson (RPA, 17) - Daniel Brands (Niemcy) 7:5, 4:6, 6:2, 6:3
Andreas Seppi (Włochy, 20) - Xavier Malisse (Belgia) 6:3, 3:6, 7:5, 7:5
Michaił Jużny (Rosja, 21) - Nicolas Mahut (Francja) 6:4, 6:4, 7:6(4)
Rajeev Ram (USA) - Fabio Fognini (Włochy, 16) 6:1, 6:2, 6:2
Aleks Bogomołow Jr. (Rosja) - Benoît Paire (Francja, 24) 7:5, 2:6, 6:4, 5:7, 7:6(5)
Jewgienij Donskoj (Rosja) - Jürgen Melzer (Austria, 29) 7:5, 6:3, 7:6(3)
Tim Smyczek (USA, WC) - James Duckworth (Australia, WC) 3:6, 6:2, 6:4, 6:1
Marcel Granollers (Hiszpania) - Jürgen Zopp (Estonia) 6:1, 3:6, 1:6, 6:3, 6:4
Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) - David Goffin (Belgia) 6:2, 6:4, 6:4
Peter Gojowczyk (Niemcy, Q) - Igor Sijsling (Holandia) 7:6(7), 2:6, 6:4, 6:1
Lleyton Hewitt (Australia) - Brian Baker (USA, WC) 6:3, 4:6, 6:3, 6:4
Leonardo Mayer (Argentyna) - Victor Hănescu (Rumunia) 7:6(4), 6:4, 3:6, 7:6(4)
Somdev Devvarman (Indie, Q) - Lukáš Lacko (Słowacja) 4:6, 6:1, 6:2, 4:6, 6:4
Ivo Karlović (Chorwacja, Q) - James Blake (USA) 6:7(2), 3:6, 6:4, 7:6(2), 7:6(2)
Marcos Baghdatis (Cypr) - Gō Soeda (Japonia, Q) 6:4, 6:3, 6:1

wtorek, 27 sierpnia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Ričardas Berankis (Litwa) 6:1, 6:2, 6:2
Tomáš Berdych (Czechy, 5) - Paolo Lorenzi (Włochy) 6:1, 6:4, 6:1
Roger Federer (Szwajcaria, 7) - Grega Žemlja (Słowenia) 6:3, 6:2, 7:5
Miloš Raonić (Kanada, 10) - Thomas Fabbiano (Włochy, Q) 6:3, 7:6(6), 6:3
Tommy Haas (Niemcy, 12) - Paul-Henri Mathieu (Francja) 6:4, 6:4, 6:1
John Isner (USA, 13) - Filippo Volandri (Włochy) 6:0, 6:2, 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 22) - Collin Altamirano (USA, WC) 6:1, 6:3, 6:1
Sam Querrey (USA, 26) - Guido Pella (Argentyna) 7:6(3), 4:6, 6:1, 6:2
Julien Benneteau (Francja, 31) - Michał Przysiężny (Polska) 6:4, 5:7, 6:4, 6:4
Máximo González (Argentyna, Q) - Jerzy Janowicz (Polska, 14) 6:4, 6:4, 6:2
Denis Istomin (Uzbekistan) - Nicolás Almagro (Hiszpania, 15) 6:3, 6:1, 4:6, 6:3
João Sousa (Portugalia) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 25) 3:6, 6:3, 6:4, 5:7, 6:2
Florian Mayer (Niemcy) - Juan Mónaco (Argentyna, 28) 6:4, 6:2, 3:0 i krecz
Benjamin Becker (Niemcy) - Lukáš Rosol (Czechy) 6:3, 3:6, 6:3, 6:4
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Łukasz Kubot (Polska) 7:5, 7:5, 6:2
Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 6:4, 7:6(5), 6:3
Donald Young (USA, Q) - Martin Kližan (Słowacja) 6:1, 6:0, 6:1
Tobias Kamke (Niemcy) - Steve Johnson (USA) 6:7(4), 6:4, 7:6(7), 6:2
Jérémy Chardy (Francja) - Serhij Stachowski (Ukraina) 6:4, 4:6, 6:2, 4:6, 6:4
Denis Kudla (USA) - Jiří Veselý (Czechy) 6:2, 6:2, 6:7(6), 7:5
Pablo Andújar (Hiszpania) - Thiemo de Bakker (Holandia) 6:4, 6:4, 6:4
Jack Sock (USA) - Philipp Petzschner (Niemcy, Q) 7:6(2), 3:6, 5:2 i krecz
Carlos Berlocq (Argentyna) - Santiago Giraldo (Kolumbia) 6:3, 3:6, 6:7(6), 6:4, 6:2
Adrian Mannarino (Francja) - Horacio Zeballos (Argentyna) 4:6, 6:4, 6:2, 6:1
Gaël Monfils (Francja) - Adrian Ungur (Rumunia) 6:1, 6:2, 6:0
Édouard Roger-Vasselin (Francja) - Albert Montañés (Hiszpania) 6:3, 6:2, 6:4
Rogério Dutra Silva (Brazylia, Q) - Vašek Pospíšil (Kanada) 4:6, 3:6, 7:6(9), 6:2, 7:6(10)

poniedziałek, 26 sierpnia

Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Ryan Harrison (USA, WC) 6:4, 6:2, 6:2
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Nick Kyrgios (Australia, Q) 7:5, 6:3, 6:2
Richard Gasquet (Francja, 8) - Michael Russell (USA) 6:3, 6:4, 6:2
Janko Tipsarević (Serbia, 18) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 6:3, 6:7(5), 6:3 i krecz
Tommy Robredo (Hiszpania, 19) - Marinko Matosević (Australia) 6:3, 6:7(6), 6:3, 6:2
Feliciano López (Hiszpania, 23) - Florent Serra (Francja, Q) 6:7(4), 6:2, 6:3, 6:3
Dmitrij Tursunow (Rosja, 32) - Aljaž Bedene (Słowenia) 7:5, 4:6, 6:3, 6:0
Daniel Evans (Wielka Brytania, Q) - Kei Nishikori (Japonia, 11) 6:4, 6:4, 6:2
Ivan Dodig (Chorwacja) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 27) 6:3, 7:5, 1:6, 4:6, 6:3
Andreas Haider-Maurer (Austria) - Ernests Gulbis (Łotwa, 30) 3:6, 6:3, 1:6, 7:6(4), 6:4
Stéphane Robert (Francja, Q) - Albano Olivetti (Francja, Q) 6:3, 6:3, 6:4
Guillaume Rufin (Francja, WC) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 7:6(4), 6:3, 2:6, 2:6, 6:1
Bradley Klahn (USA, WC) - Kenny de Schepper (Francja) 6:7(5), 6:2, 7:6(0), 7:6(4)
Dudi Sela (Izrael) - Andriej Kuzniecow (Rosja) 7:6(2), 6:3, 6:7(2), 5:7, 6:4
Michaił Kukuszkin (Kazachstan, Q) - Andrej Martin (Słowacja, LL) 6:4, 7:6(2), 7:5
Roberto Bautista (Hiszpania) - Thomaz Bellucci (Brazylia) 6:3, 6:2, 6:2
Frank Dancević (Kanada, Q) - Robin Haase (Holandia) 7:6(5), 3:6, 7:5, 7:6(3)
Bernard Tomic (Australia) - Albert Ramos (Hiszpania) 6:3, 3:6, 4:6, 7:6(1), 6:3
Nikołaj Dawidienko (Rosja) - Rhyne Williams (USA, WC) 6:3, 4:6, 1:6, 7:5, 6:0

Tenis na SportoweFakty.pl - polub i komentuj nasz profil na Facebooku. Jesteś fanem białego sportu? Kliknij i obserwuj nas także na Twitterze!

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (16):

  • qasta Zgłoś komentarz
    Ciekawy mecz : * do dokończenia : Rogério Dutra Silva (Brazylia, Q) - Vašek Pospíšil (Kanada) 4:6, 3:6, 7:6(9), 4:0 ... Po bardzo dobrym początku Vaszkowi wymknął się prawie wygrany
    Czytaj całość
    mecz. Kwalifikant uratował się wygrywając 3.seta w zaciętym tiebreaku i poszedł za ciosem, w następnym od razu dwukrotnie przełamując Vaszka . Deszcz przyszedł w samą porę, jak błogosławieństwo dla czeskiego Kanadyjczyka, który przecież wcześniej, w poprzednich setach, pokazał kawał dobrej i mocnej gry. Jak bardzo udało mu się ochłonąć, zobaczymy
    • tomasf33 Zgłoś komentarz
      mecze przerwane z powodu deszczu..
      • tomasf33 Zgłoś komentarz
        Serena Williams szybko i przyjemnie wygrywa z Francescą Schiavone [b]6:0,6:1[/b] w równo godzinę.
        • tomasf33 Zgłoś komentarz
          Angie Kerber pokonała Lucie Hradecką [b]6:1,6:1[/b],w 2 rundzie zagra z Eugenie Bouchard
          • tomasf33 Zgłoś komentarz
            qasto - na 5 kortach jeszcze trwają mecze,w tym 2 kobiet i 3 męskie.
            • qasta Zgłoś komentarz
              druga po Nishikorim sensacja: duchowy wnuk Hemingwaya - [b]Gulbis wyeliminowany już w 1.rundzie[/b] - i to przez kogo ? Andreasa Haider-Maurera, który ledwie w lipcu wygrał wreszcie
              Czytaj całość
              challenger w Poznaniu. (a propos - jego dzielny finałowy przeciwnik - Bosniak Damir Dzumhur odpadł tu 1.rundzie eliminacji, równolegle ze swoimi rodakami, m.in. pogromcą Jerza z Halle, Mirzą Basiciem) [b]Haider-Maurer - Gulbis [/b] 36 63 16 76 64
              • Armandoł Zgłoś komentarz
                Genie po raz kolejny wygrywa mecz, w którym przegrywała - tu było 4:6 2:3 (z przełamaniem) dla Karoliny, jednak Bouchard zdołała odwrócić losy meczu, brawo!
                • tomasf33 Zgłoś komentarz
                  Tommy Robredo [19] wygrywa z Marinko Matosevicem po 3 godz. 3-1 w setach.
                  • tomasf33 Zgłoś komentarz
                    Jelena pokonała Madison Keys 6:3,6:2.Niedługo bedzie grac Serena z Francescą
                    • tomasf33 Zgłoś komentarz
                      David wygrał łatwo z Kyrgiosem 7:5,6:3,6:2,mecz Jeleny tez lookam na ESP 2
                      • vamos Zgłoś komentarz
                        Ja tymczasem delektuję się ceglaną ucztą między Czarlim Berlocqiem i Santim Giraldo :)
                        • tomasf33 Zgłoś komentarz
                          Frank Dancevic ograł Robina Haase w 4 setach,w tym meczu 2 sety (1 i 4) kończyły się tb. Na korcie 13 Eugenie Bouchard wygrała z Karoliną Pliskovą 4:6,6:4,7:5
                          • tomasf33 Zgłoś komentarz
                            na korcie 14 Vasek Pospisil (CAN) wygrał 1 seta meczu z R.Dutrą Silvą z Brazylii 6:4,w 2 secie prowadzi 1-0.
                            Zobacz więcej komentarzy (3)
                            Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
                            ×
                            Sport na ×