Przysiężny - Benneteau na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
6:7(6), 4:6 - Tym razem już wykorzystany pewnie przez Francuza! Gem, set i mecz Julien Benneteau!
Skomentuj 0
Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo z meczu z udziałem Michała Przysiężnego. W czwartek zapraszamy na naszą relację ze spotkania ćwierćfinałowego Agnieszki Radwańskiej, która rywalizuje w tym tygodniu w Tokio.
Skomentuj 0
Rozstawiony z numerem piątym Francuz posłał 14 asów oraz zapisał na swoje konto 80 ze 153 rozegranych piłek. Polak z kolei miał 13 asów i pięć podwójnych błędów, ale tylko raz był w stanie przełamać serwis rywala.
Skomentuj 0
96 minut trwała przygoda Michała Przysiężnego z turniejem rozgrywanym w malezyjskiej stolicy. 29-letni tenisista miał swoje szanse, lecz nie zdołał zrewanżować się Julienowi Benneteau za porażkę z US Open.
Skomentuj 0
6:7(6), 4:5* - Kolejny błąd z bekhendu głogowianina i drugi meczbol dla rywala.
Skomentuj 0
6:7(6), 4:5* - Obroniony! Znakomity return Polaka!
Skomentuj 1
  • 6:7(6), 4:5* - Meczbol dla Benneteau! Po krótkiej wymianie Przysiężny lokuje bekhend w siatce!
    Skomentuj 0
    6:7(6), 4:5* - Podwójny błąd reprezentanta Trójkolorowych. Otwiera się mała szansa dla głogowianina.
    Skomentuj 0
    6:7(6), 4:5* - As Francuza, 30-15.
    Skomentuj 0
    6:7(6), 4:5* - I przełamanie! Nieudany wypad Polaka do siatki, Julien Benneteau popisuje się rewelacyjnym minięciem z forhendu po linii i za chwilę będzie podawał po zwycięstwo w całym pojedynku!