Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Paryż: program i wyniki

David Ferrer przystępuje do obrony wywalczonego przed rokiem w Paryżu mistrzowskiego tytułu. Do Francji zjechali się najlepsi tenisiści globu. Polskę reprezentują Jerzy Janowicz i Michał Przysiężny.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

BNP Paribas Masters, Paryż (Francja)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy w hali, pula nagród 2,646 mln euro

finał:

niedziela, 3 listopada

Novak Djoković (Serbia, 2) - David Ferrer (Hiszpania, 3) 7:5, 7:5

półfinał:

sobota, 2 listopada

Novak Djoković (Serbia, 2) - Roger Federer (Szwajcaria, 5) 4:6, 6:3, 6:2
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Rafael Nadal (Hiszpania, 1) 6:3, 7:5

ćwierćfinał:

piątek, 1 listopada

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Richard Gasquet (Francja, 9) 6:4, 6:1
Novak Djoković (Serbia, 2) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 7) 6:1, 6:4
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Tomáš Berdych (Czechy, 6) 4:6, 7:5, 6:3
Roger Federer (Szwajcaria, 5) - Juan Martín del Potro (Argentyna, 4) 6:3, 4:6, 6:3

III runda (1/8 finału):

czwartek, 31 października

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Jerzy Janowicz (Polska, 14) 7:5, 6:4
Novak Djoković (Serbia, 2) - John Isner (USA, 13) 6:7(5), 6:1, 6:2
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Gilles Simon (Francja, 15) 6:2, 6:3
Juan Martín del Potro (Argentyna, 4) - Grigor Dimitrow (Bułgaria) 3:6, 6:3, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 5) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy) 6:3, 6:4
Tomáš Berdych (Czechy, 6) - Miloš Raonić (Kanada, 10) 7:6(13), 6:4
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 7) - Nicolás Almagro (Hiszpania, 12) 6:3, 6:2
Richard Gasquet (Francja, 9) - Kei Nishikori (Japonia) 6:3, 6:2

II runda (1/16 finału):

środa, 30 października

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Marcel Granollers (Hiszpania) 7:5, 7:5
David Ferrer (Hiszpania, 3) - Lukáš Rosol (Czechy) 6:0, 2:6, 6:3
Juan Martín del Potro (Argentyna, 4) - Marin Čilić (Chorwacja) 6:4, 7:6(3)
Roger Federer (Szwajcaria, 5) - Kevin Anderson (RPA) 6:4, 6:4
Tomáš Berdych (Czechy, 6) - Pablo Andújar (Hiszpania, LL) 6:2, 7:5
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 7) - Feliciano López (Hiszpania) 6:3, 3:6, 6:3
Miloš Raonić (Kanada, 10) - Robin Haase (Holandia, Q) 6:3, 6:4
Nicolás Almagro (Hiszpania, 12) - Ivan Dodig (Chorwacja) 6:4, 6:3
John Isner (USA, 13) - Michał Przysiężny (Polska, Q) 7:6(3), 4:6, 6:3
Gilles Simon (Francja, 15) - Nicolas Mahut (Francja, WC) 6:4, 6:7(5), 7:6(3)
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Tommy Haas (Niemcy, 11) 6:2, 6:2
Grigor Dimitrow (Bułgaria) - Fabio Fognini (Włochy, 16) 6:3, 5:7, 6:2

wtorek, 29 października

Novak Djoković (Serbia, 2) - Pierre-Hugues Herbert (Francja, Q) 7:6(3), 6:3
Richard Gasquet (Francja, 9) - Fernando Verdasco (Hiszpania) 7:5, 6:7(6), 6:3
Jerzy Janowicz (Polska, 14) - Santiago Giraldo (Kolumbia, Q) 7:6(3), 6:3
Kei Nishikori (Japonia) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 8) 1:6, 7:6(4), 7:6(7)

I runda:

wtorek, 29 października

Marcel Granollers (Hiszpania) - Dmitrij Tursunow (Rosja) 6:4, 6:4
Nicolas Mahut (Francja, WC) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) 7:6(6), 6:1
Pablo Andújar (Hiszpania, LL) - Vašek Pospíšil (Kanada) 6:4, 2:6, 6:4
Kevin Anderson (RPA) - Michaił Jużny (Rosja) 4:6, 7:6(0), 2:1 i krecz
Grigor Dimitrow (Bułgaria) - Michaël Llodra (Francja, WC) 6:7(5), 6:3, 6:3
Ivan Dodig (Chorwacja) - Édouard Roger-Vasselin (Francja, SE) 7:6(6), 6:4
Michał Przysiężny (Polska, Q) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 6:3, 7:6(6)

poniedziałek, 28 października

Santiago Giraldo (Kolumbia, Q) - Adrian Mannarino (Francja, WC) 6:3, 2:6, 6:4
Fernando Verdasco (Hiszpania) - Ernests Gulbis (Łotwa) 7:6(3), 7:6(5)
Kei Nishikori (Japonia) - Julien Benneteau (Francja) 6:4, 6:2
Lukáš Rosol (Czechy) - Jérémy Chardy (Francja) 6:3, 6:4
Robin Haase (Holandia, Q) - Denis Istomin (Uzbekistan) 7:6(8), 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Andreas Seppi (Włochy) 6:3, 3:6, 6:4
Marin Čilić (Chorwacja) - Igor Sijsling (Holandia, Q) 5:7, 6:1, 6:4
Feliciano López (Hiszpania) - Bernard Tomic (Australia, Q) 6:4, 6:7(4), 7:6(1)
Pierre-Hugues Herbert (Francja, Q) - Benoît Paire (Francja) 6:2, 6:2

wolne losy: Rafael Nadal (Hiszpania, 1); Novak Djoković (Serbia, 2); David Ferrer (Hiszpania, 3); Juan Martín del Potro (Argentyna, 4); Roger Federer (Szwajcaria, 5); Tomáš Berdych (Czechy, 6); Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 7); Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 8); Richard Gasquet (Francja, 9); Miloš Raonić (Kanada, 10); Tommy Haas (Niemcy, 11); Nicolás Almagro (Hiszpania, 12); John Isner (USA, 13); Jerzy Janowicz (Polska, 14); Gilles Simon (Francja, 15); Fabio Fognini (Włochy, 16)

Tenis na SportoweFakty.pl - polub i komentuj nasz profil na Facebooku. Jesteś fanem białego sportu? Kliknij i obserwuj nas także na Twitterze!

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (3)
  • Jankoqaz2PL Zgłoś komentarz
    Janowicz w 2 swoim meczu będzie miał Nadala link do drabinki: http://www.atpworldtour.com/Share/Event-Draws.aspx?Year=2013&EventId=352&Draw=ms
    • whoviaan Zgłoś komentarz
      Pospisil-Monfils, Gulbis-Verdasco mmm hity pierwszej rundy :)) Ciekawie zapowiadają się też Nishikori-Benneteau, Lopez-Tomic, Seppi-Kohlschreiber.
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×