Przysiężny - Nieminen na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
6:3, 7:6(6) - Gem, set i mecz Michał Przysiężny! Rewelacyjna akcja i pewny wolej na zakończenie!
Skomentuj 0
Przypominamy, że to nie koniec jeszcze emocji na dzisiaj, bowiem wieczorem w Paryżu zagra także Jerzy Janowicz! Rywalem zeszłorocznego finalisty zawodów w Bercy będzie Kolumbijczyk Santiago Giraldo. Na naszą relację na żywo z tego pojedynku pragniemy już teraz Państwa serdecznie zaprosić!
Skomentuj 0
Michał Przysiężny zanotował dzisiaj 11 asów, dwa podwójne błędy, skończył 31 piłek i popełnił 28 błędów własnych. Nasz reprezentant ani razu nie musiał bronić się przed stratą serwisu! Jarkko Nieminen z kolei miał jednego asa, jeden podwójny błąd, 11 winnerów i 13 pomyłek.
Skomentuj 0
W II rundzie rywalem naszego reprezentant będzie w środę rozstawiony z numerem 13. Amerykanin John Isner!
Skomentuj 0
Po 77 minutach gry Michał Przysiężny odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo nad Jarkko Nieminenem i po raz pierwszy zagra w II rundzie turnieju w Paryżu!
Skomentuj 0
Koniec!
Skomentuj 1
  • tomasf33 Zgłoś komentarz
    brawooo Michał ! Po raz 1 ogrywa Jarkko Nieminena[b]6;3,7:6[/b] po 1 godz i 11 min :) Jutro będzie mecz z Johnem Isnerem :D
  • *7-6 - Meczbol dla Polaka!
    Skomentuj 0
    6-6* - Ależ odegranie Przysiężnego! Fin jeszcze sprawdził ślad, ale Polak trafił idealnie w linię! Zmiana stron.
    Skomentuj 0
    5-6* - Pierwsza obroniona! Kapitalny skrót Ołówka! Ale teraz podaje Fin...
    Skomentuj 0
    *4-6 - Fatalnie wyrzucony forhend przez głogowiana! Dwie piłki setowe dla rywala!
    Skomentuj 0
    *4-5 - Błąd Fina! Mini break odrobiony!
    Skomentuj 0
    3-5* - Ale i Nieminen odpowiada świetnym serwisem.
    Skomentuj 0
    3-4* - As naszego reprezentanta.
    Skomentuj 0
    *2-4 - Znakomity smecz Polaka. Zmiana stron.
    Skomentuj 0
    *1-4 - Świetny serwis Fina.
    Skomentuj 0
    1-3* - Niepotrzebny błąd z returnu głogowianina.
    Skomentuj 0
    1-2* - Fin wyrzuca return w aut.
    Skomentuj 0
    *0-2 - Błąd z bekhendu Ołówka, mini break!
    Skomentuj 0
    *0-1 - Polak pakuje piłkę w siatkę, punkt dla rywala.
    Skomentuj 0
    6:3, 6:6* - I jest tie break! Przysiężny wygrał gema do zera!
    Skomentuj 0
    *6:3, 5:6 - Gem bez historii, wygrany przez Nieminena "na sucho". Teraz będzie podawał nasz reprezentant. Tie break coraz bliżej!
    Skomentuj 0
    6:3, 5:5* - Polak przy siatce prezentuje się okazale! Dwa pewne woleje dają mu prowadzenia, a przy stanie 40-0 Przysiężny zagrywa asa.
    Skomentuj 0
    *6:3, 4:5 - Tenisista z Masku coraz lepiej serwuje. Tym razem utrzymał podanie do 15, a nasz reprezentant wyrzucił przy returnie piłkę w aut.
    Skomentuj 0
    6:3, 4:4* - Świetna gra Polaka w defensywie! Nieminen ruszył do przodu, lecz zepsuł woleja i gema wygrał Przysiężny. Fin nie miał jeszcze ani jednej okazji na przełamanie!
    Skomentuj 0
    *6:3, 3:4 - Było już 15-30, ale w kolejnej akcji Fin wyrzucił bekhend w aut.
    Skomentuj 0
    Prowadzimy także redakcyjnego Twittera w sam raz dla miłośników krótkich informacji i gotowych odnośników do wszystkich naszych artykułów.
    Skomentuj 0
    *6:3, 3:4 - Za dużo błędów po stronie Polaka. Głogowianin pakuje forhend w siatkę i Nieminen nie ma problemów z utrzymaniem serwisu do 15.
    Skomentuj 0
    6:3, 3:3* - Przy stanie 15-15 Nieminen zdecydował się sprawdzić ślad, ale piłka była dobra. Polak popisuje się udanym uderzeniem z forhendu po krosie i pewnie wygrywa serwis do 15.
    Skomentuj 0
    Przy okazji, serdecznie zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku. A na nim najświeższe informacje ze światowych kortów i wszystko o startach Polaków!
    Skomentuj 0
    *6:3, 2:3 - Przysiężny posyła znakomity return na 30-30, lecz w kolejnej akcji Nieminen popisuje się kończącym serwisem, a następnie Ołówek psuje return.
    Skomentuj 0
    6:3, 2:2* - Nieminen nie jest w stanie wywalczyć jak na razie żadnego break pointa. Przy stanie po 30 Fin wyrzuca return w aut, a przy równowadze Polak pewnie ruszył do przodu i zdobył dwa punkty.
    Skomentuj 0
    *6:3, 1:2 - W dwóch długich wymianach panowie podzielili się punktami, a w kolejnej akcji Nieminen popisał się kończącym uderzeniem z forhendu. Błąd z returnu głogowianina i gem na koncie Fina.
    Skomentuj 0
    6:3, 1:1* - Znakomicie! Trzeci w tym meczu gem wygrany "na sucho" przez Polaka, który gema zakończył rewelacyjnym skrótem.
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    *6:3, 0:1 - Nieminen udanie rozpoczął drugiego seta. Wygrał gema do 15, kończąc go znakomitym serwisem.
    Skomentuj 0
    Znakomita pierwsza partia w wykonaniu naszego reprezentanta! Michał Przysiężny zanotował sześć asów, a przy pierwszym podaniu wygrał wszystkie 15 z 15 rozegranych punktów. Polak skończył 14 piłek, a pomylił się 11 razy. Jarkko Nieminen z kolei miał jednego asa, cztery winnery i pięć błędów własnych.
    Skomentuj 1
    6:3* - Jest! Gem i set Michał Przysiężny! Polak zmusił Fina do błędu uderzeniem z bekhendu po krosie!
    Skomentuj 1
    *5:3 - Przepiękny wolej przy siatce Polaka! Dwa setbole!
    Skomentuj 0
    *5:3 - As! Jeszcze dwie piłki!
    Skomentuj 0
    *5:3 - Polak zaczyna od podwójnego błędu, ale w kolejnej akcji pomaga mu Fin, pakując forhend w siatkę, po 15.
    Skomentuj 0
    *5:3 - Przysiężny wyrzuca piłkę w aut i jego rywal wychodzi na 40-15. Przy pierwszej okazji na skończenie gema przez Fina Polak myli się z returnu. Głogowianin będzie musiał sam wyserwować sobie zwycięstwo w I secie!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    5:2* - I drugi z rzędu wygrany serwis przez głogowianina do zera! Nieminen wściekły, że gra nie układa się po jego myśli.
    Skomentuj 1
    • wanciak Zgłoś komentarz
      wygląda na to, że pięknie wejdzie kurs 2,30zł na wygrany przez Michała pierwszy set :)
      *4:2 - Przełamanie! Nieminen nie wytrzymał przy break poincie i popełnił podwójny błąd! Michał Przysiężny zwiększa prowadzenie!
      Skomentuj 1
      • vitor Zgłoś komentarz
        Jak to jest ołówek cały sezon gra padake przegrywa z kim popadnie a pod koniec roku ,gra jak równy z równym z najlepszymi??? serwis wszystko ustawia w tym meczu przysiezny jakos dobrze
        Czytaj całość
        serwuje
        Skomentuj 2
        3:2* - Rewelacja! Gem wygrany "na sucho" przez 29-latka z Głogowa, który zaserwował dwa asy, a w ostatniej akcji skutecznie ruszył do siatki, zmuszając rywala do błędu.
        Skomentuj 0
        *2:2 - Tym razem kilka prostych błędów ze strony Polaka, m.in. łatwo zepsuty wolej przy stanie 15-0 dla Fina. Przysiężny zdobywa jeden punkt, a Nieminen kończy przy pierwszej okazji gema swoim premierowym w meczu asem.
        Skomentuj 0
        2:1* - Brawo, brawo Michał! Dwa znakomite serwisy Polaka, a przy stanie 40-30 głogowianin pewnie kończy punkt wygrywającym uderzeniem z forhendu.
        Skomentuj 0
        *1:1 - Dwa świetne serwisy 32-letniego Fina kończą sprawę. Mamy remis w I secie.
        Skomentuj 0
        1:0* - Jeszcze jedna okazja dla Fina na wyrównanie, ale Polak popisuje się rewelacyjnym minięciem!
        Skomentuj 0
        1:0* - Tenisista z Masku miał okazję zakończyć gema, ale Przysiężny rewelacyjnie zamknął wymianę wolejem przy siatce.
        Skomentuj 0
        1:0* - Pierwszy obroniony przez rywala, bowiem głogowianin wyrzucił piłkę w aut. Przy drugim Fin popisał się pewnym serwisem.
        Skomentuj 0
        1:0* - Znakomita akcja i smecz Polaka! Dwa break pointy!
        Skomentuj 0
        1:0* - Przysiężny rozpoczyna mecz od podwójnego błędu, ale w kolejnej akcji zagrywa asa. Polak wychodzi na 40-30, ale kolejny punkt zdobywa Fin i mamy równowagę. Nieminen pakuje bekhend w siatkę, a głogowianin wieńczy gema wygrywającym serwisem.
        Skomentuj 0
        Zaczynamy! Podaje popularny Ołówek!
        Skomentuj 0
        Panowie są już po rozgrzewce i są gotowi rozpocząć spotkanie.
        Skomentuj 0
        Główny sędzią pojedynku Polaka z Finem będzie doświadczony arbiter, Francuz Cédric Mourier.
        Skomentuj 0
        Trybuny przy korcie numer 1 świecą jak na razie pustkami, co jednak nie powinno dziwić. Główni faworyci gospodarzy zaprezentują się w późniejszych godzinach na korcie centralnym.
        Skomentuj 0
        Obaj panowie pojawili się już na korcie i zaczęli rozgrzewkę!
        Skomentuj 0
        Od godz. 11:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju ATP World Tour Masters 1000 rozgrywanego na kortach twardych w Paryżu pomiędzy Michałem Przysiężnym a Jarkko Nieminenem.