Przysiężny - Nieminen na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
6:3, 7:6(6) - Gem, set i mecz Michał Przysiężny! Rewelacyjna akcja i pewny wolej na zakończenie!
Skomentuj 0

Przypominamy, że to nie koniec jeszcze emocji na dzisiaj, bowiem wieczorem w Paryżu zagra także Jerzy Janowicz! Rywalem zeszłorocznego finalisty zawodów w Bercy będzie Kolumbijczyk Santiago Giraldo. Na naszą relację na żywo z tego pojedynku pragniemy już teraz Państwa serdecznie zaprosić!
Skomentuj 0

Michał Przysiężny zanotował dzisiaj 11 asów, dwa podwójne błędy, skończył 31 piłek i popełnił 28 błędów własnych. Nasz reprezentant ani razu nie musiał bronić się przed stratą serwisu! Jarkko Nieminen z kolei miał jednego asa, jeden podwójny błąd, 11 winnerów i 13 pomyłek.
Skomentuj 0

W II rundzie rywalem naszego reprezentant będzie w środę rozstawiony z numerem 13. Amerykanin John Isner!
Skomentuj 0

Po 77 minutach gry Michał Przysiężny odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo nad Jarkko Nieminenem i po raz pierwszy zagra w II rundzie turnieju w Paryżu!
Skomentuj 0

Koniec!
Skomentuj 1

• tomasf33 0
    brawooo Michał ! Po raz 1 ogrywa Jarkko Nieminena6;3,7:6 po 1 godz i 11 min :) Jutro będzie mecz z Johnem Isnerem :D
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • *7-6 - Meczbol dla Polaka!
    Skomentuj 0

6-6* - Ależ odegranie Przysiężnego! Fin jeszcze sprawdził ślad, ale Polak trafił idealnie w linię! Zmiana stron.
    Skomentuj 0

5-6* - Pierwsza obroniona! Kapitalny skrót Ołówka! Ale teraz podaje Fin...
    Skomentuj 0

*4-6 - Fatalnie wyrzucony forhend przez głogowiana! Dwie piłki setowe dla rywala!