Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
5:7, 4:6 - Gem, set i mecz Rafael Nadal. Hiszpan po świetnym pojedynku poradził sobie z Jerzym Janowiczem.
Skomentuj 1

• sitdm 0
    JUREK I TAK JEST GOŚĆ
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Mecz Jerzego Janowicza z Rafaelem Nadalem dobiegł końca, my także już kończymy naszą relacją, dziękując Państwu za obecność podczas niej, życząc jednocześnie Dobrej Nocy!
Skomentuj 4

• RvR 0
    Również życzę dobrej nocy. Bardzo miło się czytało tę relację :)
  • pedro 0
    Oj tak! Znakomita robota!
Pokaż więcej komentarzy (2)
W trwającym godzinę i 43 minuty spotkaniu Janowicz zanotował 34 uderzenia wygrywające, popełnil 36 niewymuszonych błędów, posłał osiem asów serwisowych, wykorzystał tylko jedną z siedmiu szans na przełamanie, a sam trzykrotnie oddał podanie. Natomiast Nadal zapisał na swoim koncie 19 winnerów, 18 pomyłek własnych i cztery asy.
Skomentuj 3

• basher 0
    Jednak nr 1 nieźle się spocił grając z JJem. Jeszcze dożyjemy czasów, kiedy to Jerz go będzie ogrywał.
    Paper Monster to nie jego wina, że po drugiej stronie siatki miał mistrza i obecny numer 1 światowego rankingu. ludzie czasem powinni popatrzeć na osiągnięcia przeciwników JJ. Rafa to nie jest byle kto.
  • Paper Monster 0
    basher Już sobie wyobrażam, jak teraz szan. forum zacznie jechać po JJu..
    [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Dzielnie walczył Jerzy Janowicz w starciu z aktualnym numerem jeden na świecie, Rafaelem Nadalem, ale zwyciężyć mu się nie udało. Hiszpan wygrał 7:5, 6:4 i w piątkowym ćwierćfinale zagra z Richardem Gasquetem.
Skomentuj 0

5:7, 4:5* - Cudowny wolej Hiszpana i trzeci meczbol!
Skomentuj 2

• basher 0
    Szkoda, ale co za widowisko!
  • Jan Mosiewicz 0
    No i koniec...Dzięki Jurek za walkę! Szkoda I seta i ostatniego gema...
5:7, 4:5* - Niesamowitym forhendem w samą linię broni piłki na przełamanie Nadal. Kolejna równowaga.
Skomentuj 0

• 5:7, 4:5* - Magiczny drop szot Polaka i break point!
    Skomentuj 2

3 meczbol...
      Ależ on to trafił...
    5:7, 4:5* - Nie wykorzystuje również drugiej szansy Nadal, popełniając podwójny błąd serwisowy.