Puchar Hopmana: Polska - Australia na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Grzegorz Panfil / Agnieszka Radwańska - Bernard Tomic / Samantha Stosur *1:6, 7:5 - Podwójny błąd serwisowy Stosur i Polska wygrywa drugiego seta, dzięki czemu zagra w sobotnim finale Pucharu Hopmana!
Skomentuj 9
Zobacz więcej komentarzy (6)
Dziękujemy za wspólnie spędzone z nami ponad sześć godzin, ale na pewno było warto. Grzegorz Panfil i Agnieszka Radwańska nie oszczędzili nam nerwów, ale zdołali wywalczyć awans do finału Pucharu Hopmana. Dziękujemy i już zapraszamy na naszą relację z finału, który będzie rozgrywany w sobotę od godz. 10:30 czasu polskiego.
Skomentuj 1
Jeżeli Francuzom powinęłaby się noga, to w sobotnim rywalem Polski w meczu o tytuł będzie zwycięzca meczu USA (Sloane Stephens i John Isner) z Czechami, których barwy reprezentują Radek Stepanek i Petra Kvitova.
Skomentuj 0
Niemniej, w Grupie B wszystko jest w rękach Francuzów. Jo-Wilfried Tsonga i Alize Cornet do awansu potrzebują zwycięstwa nad broniącą tytułu, ale nie mającą już szans na wyjście z fazy grupowej, Hiszpanią.
Skomentuj 0
Finałowy przeciwnik naszej reprezentacji nie jest jeszcze znany. Najprawdopodobniej będzie to Francja, choć szansę na awans mają też Czechy i USA.
Skomentuj 1
  • Polska kończy rywalizację w Grupie A na pierwszym miejscu i zagra w finale Pucharu Hopmana. Kolejne miejsca zajęli: Kanada, Włochy i Australia.
    Skomentuj 0
    Grzegorz Panfil / Agnieszka Radwańska - Bernard Tomic / Samantha Stosur *1:6, 7:5, 10-8 - Gem, set i mecz Polska!Grzegorz Panfil i Agnieszka Radwańska kończą rozgrywki fazy grupowej Pucharu Hopmana bez porażki!
    Skomentuj 7
    Zobacz więcej komentarzy (4)
    Grzegorz Panfil / Agnieszka Radwańska - Bernard Tomic / Samantha Stosur 1:6, 7:5, 9-8* - Piłka meczowa dla Polski!
    Skomentuj 3
    Grzegorz Panfil / Agnieszka Radwańska - Bernard Tomic / Samantha Stosur 1:6, 7:5, 7-7* - Wspaniałe zagranie Radwańskiej i Polacy odrabiają stratę.
    Skomentuj 0
    Grzegorz Panfil / Agnieszka Radwańska - Bernard Tomic / Samantha Stosur *1:6, 7:5, 5-7 - Nie ma już  walki na korcie w Perth, jest za to dobra zabawa. Trzy punkty od zwycięstwa Australia.