Janowicz - Thompson na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 6:1 - I koniec! Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Polak zagra w II rundzie Australian Open!
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo ze spotkania z udziałem Jerzego Janowicza i przypominamy, że we wtorek na kortach Melbourne Park zaprezentują się Agnieszka Radwańska, Katarzyna Piter oraz Michał Przysiężny! Emocji dziś z pewnością nie brakowało!
Skomentuj 0
Na korcie numer 11 mamy remis! Nikołaj Dawidienko wygrał IV seta meczu z Łukaszem Kubotem 6:3! To już czwarty set z rzędu, w którym panowie rozegrali po dziewięć gemów.
Skomentuj 0
I jeszcze pełne statystyki z dzisiejszego pojedynku z udziałem łodzianina!
Skomentuj 1
Polak z wielkim trudem pokonał Australijczyka, a w II rundzie zmierzy się z Pablo Andujarem!
Skomentuj 1
  • ort222 Zgłoś komentarz
    W wielkim szlemie kazde zwyciestwo jest cenne, brawo dla Jurka. I powodzenia w 2 rundzie!
    *1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 5:1 - Świetny serwis Polaka i dwie kolejne piłki meczowe!
    Skomentuj 0
  • *1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 5:1 - Jeszcze tylko dwie piłki!
    Skomentuj 0
    *1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 5:1 - Dwa znakomite serwisy i Australijczyk utrzymał serwis do 40, czym pobudził jeszcze miejscowych fanów! Teraz jednak na mecz będzie podawał łodzianin!
    Skomentuj 0
    1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 5:0* - Obroniony! Ale w jakim stylu! Świetne uderzenie po linii Thompsona, a następnie przepiękny skrót.
    Skomentuj 0
    1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 5:0* - Kolejny błąd Australijczyka i meczbol dla Polaka!
    Skomentuj 0
    1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 5:0* - Na Hisense Arena trwa zabawa, w której Polak popisuje się świetnymi skrótami i winnerami. Thompson wyrzuca bekhend w aut i Janowicz potrzebuje już tylko gema, by znaleźć się w II rundzie!
    Skomentuj 2
    *1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 4:0 - Polak w pełni kontroluje sytuację na placu gry! Świetny skrót łodzianina i kolejny break point! Jerzy Janowicz zmusza rywala do błędu i ma przełamanie!
    Skomentuj 0
    1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 3:0* - Gem wygrany do 30 przez naszego reprezentanta! Dwa kapitalne serwisy od stanu po 30!
    Skomentuj 2
    *1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 2:0 - Jerzy Janowicz przełamał serwis Thompsona, a uczynił to bez straty punktu!
    Skomentuj 0
    Po czterech setach lepszy o dwie piłki był Australijczyk. Jak będzie na koniec spotkania?
    Skomentuj 0
    1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 1:0* - Łodzianin rozpoczyna V seta od pewnego utrzymania podania do 15. Polak popisał się znakomitym winnerem z bekhendu po linii w ostatniej akcji.
    Skomentuj 1
    *1:6, 4:6, 6:4, 6:2 - Thompson prowadził już 30-0, ale popełnił kilka prostych błędów i Polak uzyskał setbola! Jerzy Janowicz popisał się świetnym uderzeniem z bekhendu pod nogi rywala i mamy remis w całym pojedynku!
    Skomentuj 0
    1:6, 4:6, 6:4, 5:2* - As! As na koniec gema! Polak o krok od wyrównania stanu rywalizacji w całym pojedynku!
    Skomentuj 0
    *1:6, 4:6, 6:4, 4:2 - Polak wyrzucił forhend w aut i rywal miał break pointa! Janowicz ruszył do siatki i wolejem doprowadził do równowagi!
    Skomentuj 0
    A na korcie numer 11: Łukasz Kubot wygrał III seta meczu z Nikołajem Dawidienką 6:3 i prowadzi 2-1!
    Skomentuj 2
    *1:6, 4:6, 6:4, 4:2 - Dwa świetne serwisy Thompsona. Australijczyk wyszedł z ogromnych tarapatów.
    Skomentuj 0
    1:6, 4:6, 6:4, 4:1* - Była szansa na kolejne przełamanie, ale Janowicz wpakował bekhend w siatkę i jest równowaga.
    Skomentuj 0
    1:6, 4:6, 6:4, 4:1* - Polak wściekły na sędziego, że ten nie przyznał mu punktu po udanym challenge'u. Janowicz zaserwował na koniec asa i powiększył przewagę w czwartej partii.
    Skomentuj 0
    *1:6, 4:6, 6:4, 3:1 - Australijczyk przerwał serię wygranych gemów przez Polaków, za co otrzymał ze strony kibiców sporą owację.
    Skomentuj 0
    Znamy już plan gier na wtorek! Na Margaret Court Arena o godz. 1:00 zaczną Katarzyna Piter i Simona Halep, a na korcie numer 5 jako pierwsi pojawią się Michał Przysiężny i Horacio Zeballos. Agnieszka Radwańska i Julia Putincewa zmierzą się ze sobą na Hisense Arena jako trzecie w kolejności od 1:00 czasu polskiego!
    Skomentuj 0
    1:6, 4:6, 6:4, 3:0* - Wreszcie trochę lepiej wygląda gra naszego reprezentanta! Kilka świetnych serwisów, pewny wolej przy siatce i piąty z rzędu gem wędruje na koncie łodzianina!
    Skomentuj 1
    *1:6, 4:6, 6:4, 2:0 - Przełamanie dla Jerzego Janowicza! Kapitalny winner ze strony Polaka!
    Skomentuj 0
    1:6, 4:6, 6:4, 1:0* - Dobre otwarcie czwartego seta ze strony Polaka. Janowicz utrzymał serwis do 30.
    Skomentuj 3
    *1:6, 4:6, 6:4 - I jest set! Rewelacyjny return Jerzego Janowicza!
    Skomentuj 1
      Janowicz przegral to co mogl, teraz wygra, ale z kontuzja to raczej daleko nie zajedzie
      1:6, 4:6, 5:4* - Setbol dla Polaka! Thompson wyrzucił slajsa!
      Skomentuj 0
      1:6, 4:6, 5:4* - Łodzianin popełnił podwójny błąd, ale natychmiast odpowiedział asem. Kolejne dwie piłki padają łupem Polaka, który potrzebuje jeszcze jednego gema w tym secie.
      Skomentuj 0
      *1:6, 4:6, 4:4 - Janowicz wyrzuca return w aut i Australijczyk utrzymał serwis do 40.
      Skomentuj 0
      1:6, 4:6, 4:3* - Kiedy Thompson wyrzucił slajsa w aut, wydawało się, że Janowicz przełamanie jego serwis. Odpowiedź Australijczyka jednak rewelacyjna, przepięknie grany bekhend po linii!
      Skomentuj 0
      1:6, 4:6, 4:3* - Kapitalny winner z bekhendu ze strony Polaka. Janowicz wygrał pewnie serwis do 15.
      Skomentuj 0
      *1:6, 4:6, 3:3 - Była szansa dla Polaka, ale Thompson wygrał ze stanu 15-30 trzy kolejne punkty.
      Skomentuj 0
      Na korcie numer 11: Nikołaj Dawidienko zwyciężył w II secie 6:3 i wyrównał stan rywalizacji z Łukaszem Kubotem.
      Skomentuj 1
      • Alk Zgłoś komentarz
        A Rosol gra pięciosetówkę z Robredo, ciekawie jak ten mecz wygląda. Wygląda na to, że Tommy ponownie zakończy grę na pierwszej rundzie.
        1:6, 4:6, 3:2* - Fatalny błąd sędziego liniowego, który krzyknął "aut!", kiedy Polak szykował się do skończenia akcji. W powtórce Janowicz serwuje jednak znakomicie.
        Skomentuj 0
        *1:6, 4:6, 2:2 - Niebezpieczeństwo zażegnane.
        Skomentuj 0
        *1:6, 4:6, 2:2 - Podwójny błąd Janowicza i Thompson ma break pointa, jeśli go wykorzysta to sytuacja Polaka będzie fatalna!
        Skomentuj 0
        *1:6, 4:6, 2:2 - Polak stanął w pewnym momencie wymiany, a Thompson pewnie zwieńczył gema do 30.
        Skomentuj 0
        Łodzianin wraca do gry, ale widać, że uraz mu wciąż doskwiera.
        Skomentuj 0
        Teraz udzielana jest Polakowi pomoc medyczna. Problemem jest jego lewa stopa.
        Skomentuj 0
        1:6, 4:6, 2:1* - Nasz reprezentant pewnie utrzymał serwis do 15 i ponownie wysunął się na prowadzenie w trzeciej partii.
        Skomentuj 0
        *1:6, 4:6, 1:1 - Polak wypuścił z rąk jedyną jak na razie okazję na przełamanie. Thompson wyrównał stan seta przy wydatnej pomocy łodzianina.
        Skomentuj 0
        1:6, 4:6, 1:0* - Fatalnie wyrzucony forhend... Równowaga!
        Skomentuj 0
        1:6, 4:6, 1:0* - Australijczyk pakuje bekhend w siatkę i jest pierwszy w meczu break point dla Polaka!
        Skomentuj 0
        Polak szybko jednak wraca na kort i gra jest kontynuowana.
        Skomentuj 0
        Janowicz poprosił o konsultację medyczną. Problemem jest jego lewa stopa.
        Skomentuj 0
        1:6, 4:6, 1:0* - W końcu po dwóch błędach rywala Polak utrzymał podanie.
        Skomentuj 0
        *1:6, 4:6, 0:0 - Polak serwisem broni break pointa w pierwszym gemie trzeciej partii...
        Skomentuj 0
        *1:6, 4:6 - I jeszcze jeden as! Druga partia pada łupem Australijczyka! Polak pod ścianą!
        Skomentuj 1
        1:6, 4:5* - Australijczyk zagrywa asa i ma dwie piłki setowe!
        Skomentuj 1
          Dało się już popatrzeć na trzy gemy w wykonaniu Janowicza. W drugim secie nie było tak źle jak sądziłem, że dziś będzie.
          Lepsze wieści z kortu numer 11, na którym Łukasz Kubot wygrał 6:3 I seta meczu z Nikołajem Dawidienką!
          Skomentuj 0
          1:6, 4:5* - I Jordan Thompson przełamał serwis Janowicza! Polak wyrzucił forhend w aut i jego rywal będzie podawał na seta!
          Skomentuj 0
          *1:6, 4:4 - Po kapitalnym zagraniu z bekhendu po linii Thompson miał break pointa, lecz w następnej wymianie posłał forhend w siatkę.
          Skomentuj 0
          *1:6, 4:4 - Długi gem, a łodzianin ciągle nie może wygrać tej decydującej piłki.
          Skomentuj 1
            Janowicz męczy się okrutnie, Kubot - z live score'a oceniając - poczyna sobie coraz śmielej! Brawo Łuki - mój człowiek w drugiej rundzie :D Jedziesz!
            *1:6, 4:4 - Polak nie wykorzystał szansy na zwieńczenie gema, wpakował skrót w siatkę i mamy równowagę.
            Skomentuj 0
            *1:6, 4:4 - Festiwal błędów po stronie łodzianina, wyrzucony w aut return i Australijczyk utrzymał tym razem serwisem "na sucho".
            Skomentuj 0
            1:6, 4:3* - Gem bez historii. Potężny serwis Polaka i po raz drugi wygrane przez niego podanie do zera.
            Skomentuj 0
            *1:6, 3:3 - A na Hisense Arena Thompson kończy gema do 15 i mamy remis.
            Skomentuj 0
            Na korcie numer 11 Łukasz Kubot prowadzi 4:1 w I secie z Nikołajem Dawidienką!
            Skomentuj 1
            1:6, 3:2* - Tego właśnie łodzianinowi brakowało! Pierwszy w meczu gem wygrany przez Polaka "na sucho"!
            Skomentuj 1
            *1:6, 2:2 - Thompson doprowadza do wyrównaniu stanu w drugiej partii. Australijczyk asem serwisowym wychodzi na 40-0, a przy trzeciej dla niego okazji na skończenie gema piłkę w aut wyrzuca nasz reprezentant.
            Skomentuj 0
            1:6, 2:1* - Znakomity punkt w wykonaniu Polaka! Skrót i odegrany z trudnej pozycji wolej. Po chwili świetny serwis i gem wygrany do 30 przez Janowicza.
            Skomentuj 0
            *1:6, 1:1 - Wydawało się, że Polak z łatwością doprowadzi do równowagi, ale wpakował bekhend w siatkę i gem padł łupem Australijczyka.
            Skomentuj 4
            Tymczasem na korcie numer 11 rozpoczął się już mecz Łukasza Kubota z Nikołajem Dawidienką! Jak na razie Polak prowadzi w I secie 2:1!
            Skomentuj 1
            1:6, 1:0* - Polak w końcu utrzymał serwis do 40 dzięki znakomitym podaniom.
            Skomentuj 0
            *1:6, 0:0 - Janowicz bezmyślnie pakuje skrót w siatkę i rywal ma break pointa na przełamanie już w pierwszym gemie drugiej partii!
            Skomentuj 0
            *1:6 - Ale przy drugiej okazji Jordan Thompson jest już skuteczny i po 31 minutach wygrywa I seta!
            Skomentuj 1
            1:5* - Łodzianin jeszcze ratuje się returnem.
            Skomentuj 0
            1:5* - Znakomity serwis i setbol dla Jordana Thompsona!
            Skomentuj 1
            1:5 - Fatalna gra Polaka! Dużo niedokładności i sporo prostych błędów! Janowicz wpakował piłkę w siatkę i Australijczyk przełamał jego serwis! Rywal podaje na seta!
            Skomentuj 0
            *1:4 - Polak nie może jak na razie złapać właściwego dla siebie rytmu. Trzeci z rzędu gem wędruje na konto Australijczyka!
            Skomentuj 0
            1:3* - I przełamanie dla Jordana Thompsona! Najpierw znakomity smecz Australijczyka, a w kolejnej akcji znakomicie wygrane starcie przy siatce!
            Skomentuj 0
            *1:2 - Drugi w spotkaniu break point dla Thompsona, ale Janowicz akcją serwis i wolej zażegnał niebezpieczeństwo!
            Skomentuj 0
            *1:2 - Punkt meczu padł jak na razie łupem 19-latka z antypodów, który w sam sobie wiadomy sposób przebił na drugą stronę piłkę po potężnym zagraniu z forhendu Polaka.
            Skomentuj 0
            *1:2 - Szkoda. Pierwszy punkt, po tym jak rywal posłał slajsa w siatkę, wygrał łodzianin. Australijczyk szybko odpowiedział serwisem, a przy drugiej dla niego okazji na zwieńczenie gema błąd popełnił nasz reprezentant.
            Skomentuj 0
            1:1* - Nasz reprezentant z wielkim trudem utrzymał serwis do 40. W ostatniej akcji Thompson nie był w stanie skutecznie odebrać podania Polaka.
            Skomentuj 0
            *0:1 - Janowicz wyrzucił forhend w aut i rywal miał break pointa, którego Polak obronił potężnym serwisem!
            Skomentuj 0
            *0:1 - Ależ otwarcie w wykonaniu Thompsona! Dwa asy na koniec i gem pewnie wygrany "na sucho"!
            Skomentuj 1
            • Jankoqaz2PL Zgłoś komentarz
              na Eurosporcie mecze pań, można gdzieś obejrzeć, czy tylko relacja - kort bez kamer?
              Zaczynamy! Podaje Australijczyk!
              Skomentuj 0
              Panowie zakończyli już rozgrzewkę i są gotowi do rozpoczęcia spotkania!
              Skomentuj 0
              W Melbourne jest oczywiście bardzo gorąco. Nasz reprezentant prezentuje się znakomicie na tle kortu, bowiem ubrany jest w jasnoniebieską koszulkę i białą czapeczkę.
              Skomentuj 0
              Są już na korcie! Obaj ciepło powitani, wszak na trybunach jest też spora grupa polskich kibiców!
              Skomentuj 0
              Obiekt Hisense Arena jest już od dłuższego czasu wolny i wkrótce powinni na nim pojawić się Polak i reprezentant gospodarzy.
              Skomentuj 0
              Od godz. 7:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy wielkoszlemowego Australian Open 2014 pomiędzy Jerzym Janowiczem a Jordanem Thompsonem.