Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Puchar Davisa: Rosja - Polska na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 1:6, 0:6 - Koniec! Gem, set i mecz Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski! Kapitalny serwis Matki!
Skomentuj 1
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami. Zapraszamy na naszą relację na żywo z niedzielnych meczów singlowych z udziałem naszych reprezentantów. Początek już o godz. 10:00!
Skomentuj 0
W niedzielę czekają nas mecze singlowe, w których zagrają Jerzy Janowicz i Michał Przysiężny. Wstępnie rywalem łodzianina ma być Dmitrij Tursunow, zaś głogowianina Karen Chaczanow. Nie należy jednak wykluczać zmian, zwłaszcza w ekipie Rosji.
Skomentuj 0
Zaczęło się słabo, ale z czasem nasi debliści się rozkręcali, by odnieść zwycięstwo nad Rosjanami! Polska prowadzi w Moskwie 2-1 i jest o krok od awansu do dalszej fazy rozgrywek o Puchar Davisa!
Skomentuj 0
 • Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 1:6, 0:5* - Meczbol dla Polaków!
  Skomentuj 0
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 1:6, 0:5* - Szczecinianin popełnia dwa podwójne błędy i robi się po 30.
  Skomentuj 0
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 1:6, 0:5* - Świetnie Fyrstenberg! 30-0 przy podaniu Matkowskiego!
  Skomentuj 0
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 1:6, 0:5* - Mariusz Fyrstenberg wymusza błąd Krawczuka i moskwianin traci serwis do 40! Polacy podają na mecz!
  Skomentuj 0
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:6, 1:6, 0:4 - Przepiękne zagranie Fyrstenberga i kolejny break point dla naszych reprezentantów!
  Skomentuj 0
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:6, 1:6, 0:4 - Cztery pierwsze serwisy Mariusza Fyrstenberga i gem wygrany "na sucho" przez biało-czerwonych!
  Skomentuj 2
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 1:6, 0:3* - Rosjanie całkowicie bezradni! Karen Chaczanow przegrał serwis do zera i to w bardzo łatwy sposób. Biało-czerwoni coraz bliżej zwycięstwa w tym meczu.
  Skomentuj 0
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:6, 1:6, 0:2 - Polacy grają już na totalnym luzie. Marcin Matkowski zagrywa świetnego woleja, a po chwili młody moskwianin wyrzucił piłkę w aut. Szczecinianin utrzymał podanie do 15.
  Skomentuj 0
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 1:6, 0:1* - I przełamanie! Chaczanow znów myli się przy siatce i Konstantin Krawczuk przegrywa serwis do 30!
  Skomentuj 0
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:6, 1:6, 0:0 - Chaczanow pakuje woleja w siatkę i break point dla Polaków!
  Skomentuj 0
  Rosjanie powrócili już na kort po przerwie toaletowej.
  Skomentuj 0
  Coraz lepiej wygląda gra naszych deblistów. Polacy potrzebują już tylko jednego seta, by zwyciężyć w dzisiejszym meczu!
  Skomentuj 0
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:6, 1:6 - Gem i set Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski! Krawczuk wyrzucił return w aut!
  Skomentuj 0
  Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 1:5* - Świetny smecz Fyrstenberga.
  Skomentuj 1
  • skakun Zgłoś komentarz
   Nie widziałam 2 i 3 seta, a tu się nasi chłopcy wzięli do roboty. Brawo!
   Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 1:5* - As warszawianina, a w kolejnej akcji młody moskwianin wyrzuca piłkę w aut, 30-0.
   Skomentuj 0
   Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 1:5* - Młodziutki Karen Chaczanow zrobił swoje i wygrał serwis do 15, ale teraz to Fyrstenberg będzie podawał na seta.
   Skomentuj 0
   Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:6, 0:5 - Marcin Matkowski pewnie wygrał własne podanie. Biało-czerwoni o krok od zwycięstwa w III secie!
   Skomentuj 2
   Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 0:4* - I przełamanie! Fyrstenberg zdobywa punkt przy siatce i Karen Chaczanow traci serwis do 15!
   Skomentuj 0
   Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:6, 0:3 - Coraz więcej błędów po stronie Rosjan. Trzy break pointy dla Polaków!
   Skomentuj 0
   Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:6, 0:3 - Znakomity serwis Fyrstenberga! Warszawianin utrzymał podanie "na sucho"! Rośnie przewaga naszych deblistów.
   Skomentuj 0
   Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6, 0:2* - Przełamanie dla Polaków! Mariusz Fyrstenberg idealnie trafia returnem w korytarz deblowy, a następnie Karen Chaczanow wyrzuca bekhend w aut i biało-czerwoni mają breaka!
   Skomentuj 3
   Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:6, 0:1 - Podwójny błąd Chaczanowa i jest równowaga.
   Skomentuj 0
   Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:6, 0:1 - Marcin Matkowski pewnie wygrał serwis do 15. Coraz więcej błędów po stronie Rosjanie.
   Skomentuj 0
   Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:6* - Przełamanie! Konstantin Krawczuk wyrzucił bekhend w aut i jest set dla Polaków!
   Skomentuj 4
   • Jankus Zgłoś komentarz
    Tak, zabawne to było. Widać, że chłopak na treningach siedzi na linii końcowej. Z punktu widzenia szkoleniowego decyzja Tarpiszczewa o wystawieniu go do debla była strzałem w
    Czytaj całość
    dziesiątkę.
    • Włókniarz Zgłoś komentarz
     komentator ciekawie o tym opowiedzial,z pamieci ~'Wreszczie zaczeli grac na Chaczanowa,ktory jest przy siatce,a to nie jest jego naturalne srodowisko.Wczoraj podczas meczu z Janowiczem byl przy
     Czytaj całość
     siatce tylko 3 razy,z czego 2 zeby podac reke przed i po meczu' :)
     • Jankus Zgłoś komentarz
      Poziom gry Chaczanowa trochę opadł. Na początku meczu prezentował się dobrze także z przodu, ale jak go M&M wzięli na celownik, to się zaczął łamać. Pod koniec tego seta właściwie
      Czytaj całość
      wszystko na barkach Krawczuka. Brawa dla Matki za postawę w tym secie.
      Zobacz więcej komentarzy (1)
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:5 - Drugi setbol dla Polaków!
      Skomentuj 1
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:5 - Tym razem Krawczuk zaserwował mocno i zdobył kolejny punkt, ale po chwili Fyrstenberg zmusił do błędu Chaczanowa i robi się po 40.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:5 - Świetny serwis Krawczuka! Matkowski nie był w stanie przebić piłki na drugą stronę!
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:5 - Znakomity wolej Matkowskiego i setbol dla Polaków!
      Skomentuj 1
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:5 - Biało-czerwoni zdobywają punkt przy siatce i jest po 30 przy podaniu Krawczuka.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 4:5 - Potężne serwisy ze strony Marcina Matkowskiego. A na koniec szczecinianin popisuje się kapitalnym wolejem i wygrywa serwis "na sucho".
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 4:4* - Dwa świetne serwisy i 17-latek z Moskwy wygrał gema do 30.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 3:4 - Przytomnie teraz Polacy przy siatce i jest po 30 przy podaniu Chaczanowa.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 3:4 - Mariusz Fyrstenberg wygrał serwis do zera. Przydałoby się teraz przełamanie...
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 3:3* - Polacy niewiele mogli zrobić przy podaniu Konstantina Krawczuka, który wciąż serwuje znakomicie. Nasi reprezentanci mieli pretensje, że piłka przy serwisie Rosjanina wyszła w aut, ale na Stadionie Olimpijskim nie ma "sokolego oka".
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 2:3 - Błąd Chaczanowa z returnu, a w ostatniej akcji Fyrstenberg przytomnie zachował się przy siatce i Marcin Matkowski wygrał podanie "na sucho".
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 2:2* - Karen Chaczanow bez większych problemów wygrał serwis do 15. Rosjanie prezentują się jak na razie znakomicie.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 1:2 - Mariusz Fyrstenberg wygrał serwis do 30. Warszawianin zagrał asa na 40-15, a w kolejnej akcji znakomitym bekhendem po linii popisał się Chaczanow. Na szczęście leworęczny Polak zamknął gema pewnym smeczem.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2, 1:1* - Rewelacyjne uderzenie z forhendu Krawczuka i gem wygrany przez Rosjan do 40.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 0:1 - Kapitalny return Fyrstenberga i break point dla Polaków, ale Krawczuk znów odpowiada serwisem!
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 0:1 - Konstantin Krawczuk popełnia podwójny błąd i robi się 30-30, ale odpowiedź 28-latka z Moskwy jest znakomita: świetny serwis. Chaczanow wyrzuca wolej i jest równowaga.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *6:2, 0:1 - Marcin Matkowski wygrał serwis do 30, ale wcale tak łatwo nie było! Rosjanom przy stanie 30-30 wyraźnie zabrakło szczęścia.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 6:2* - Znakomity serwis Karena Chaczanowa i Rosjanie wygrywają I seta!
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *5:2 - Świetny forhend Chaczanowa i trzy setbole.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *5:2 - Dwa pewny serwisy zdolnego 17-latka, 30-0.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *5:2 - Mariusz Fyrstenberg również wygrał do 15 swoje podanie, ale to Chaczanow będzie po przerwie podawał na seta.
      Skomentuj 1
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 5:1* - Fyrstenberg wyrzuca return w aut i Konstantin Krawczuk utrzymał serwis do 15. Tego seta raczej nie da się już uratować.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *4:1 - W końcu gem dla Polaków. Marcin Matkowski wygrał serwis "na sucho", popisując się w ostatniej akcji pewnym drajw-wolejem.
      Skomentuj 0
      Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 4:0* - Przepięknie, przepięknie zagrał Krawczuk przy siatce! Karen Chaczanow utrzymał serwis do 30.
      Skomentuj 2
      • Jankus Zgłoś komentarz
       Fyrstenberg już się obudził :)
       • ttom195 Zgłoś komentarz
        "Ciąża" Matkowskiego nadal ma się znakomicie, Fyrstenberg z kolei jakby się jeszcze nie obudził - efekty na korcie widać. Tragedia.
        Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *3:0 - I drugie przełamanie dla Rosjan! Konstantin Krawczuk wykorzystał niezdecydowanie Polaków i odebrał serwis Fyrstenbergowi!
        Skomentuj 3
        Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 2:0* - Ospale! Ospale nasi przy siatce! Trzy break pointy!
        Skomentuj 0
        Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 2:0* - Dwa podwójne błędy Fyrstenberga i 0-30...
        Skomentuj 0
        Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 2:0* - Błędy po stronie Polaków i Konstantin Krawczuk wygrał serwis do 40.
        Skomentuj 0
        Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *1:0 - Matkowski zagrywa return pod samą linię i znów jest po 40.
        Skomentuj 1
        Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *1:0 - Przepiękny stop-wolej Krawczuka i przewaga dla Rosjan.
        Skomentuj 1
        Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *1:0 - Matkowski popisuje się świetnym uderzeniem z forhendu na 30-30, ale Krawczuk odpowiada asem. Po dłuższej wymianie Fyrstenberg zagrywa świetnego loba i jest równowaga.
        Skomentuj 0
        Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski *1:0 - I przełamanie! Rosjanie mają drugiego break pointa, a Marcin Matkowski posyła w aut woleja i traci serwis!
        Skomentuj 0
        Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 0:0* - Na szczęście smecz szczecinianina jest bardzo pewny i mamy równowagę.
        Skomentuj 0
        Chaczanow / Krawczuk - Fyrstenberg / Matkowski 0:0* - Chaczanow zdobywa punkt przy siatce i break point dla Rosjan!
        Skomentuj 0
        Zaczynamy! Podaje Marcin Matkowski!
        Skomentuj 0
        Obaj deble są już na korcie i właśnie rozpoczęły rozgrzewkę. Oby humory naszym reprezentantom dopisywały po dzisiejszym dniu jeszcze bardziej! niż wczoraj!
        Skomentuj 2
        • Jankus Zgłoś komentarz
         Radziecka, nie radziecka - dobrze, żeby zainteresowani Chaczanowem zasiedli przed ekranami, bo pokazuje, co potrafi przy siatce.
         • RvR Zgłoś komentarz
          Jankusie, to radziecka szkoła. Kto tam wie :)
          17-latek z Moskwy zastąpi w deblu nominowanego wcześniej do tej konkurencji Tejmuraza Gabaszwilego.
          Skomentuj 0
          Kapitan Rosjan zaskoczył i w deblu zagrają Karen Chaczanow i Konstantin Krawczuk! Ich rywalami będą oczywiście Mariusz Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.
          Skomentuj 0
          Od godz. 11:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy Grupy I Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Davisa pomiędzy Rosją a Polską.
          Skomentuj 3