Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

ATP Indian Wells: Program i wyniki

Rafael Nadal przystępuje do obrony wywalczonego przed rokiem mistrzostwa. W gronie 96 uczestników turnieju w Indian Wells znalazło się trzech Polaków: Jerzy Janowicz, Michał Przysiężny i Łukasz Kubot.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

BNP Paribas Open, Indian Wells (USA)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy (Plexipave), pula nagród 5,240 mln dolarów

finał:

niedziela, 16 marca

Novak Djoković (Serbia, 2) - Roger Federer (Szwajcaria, 7) 3:6, 6:3, 7:6(3)

półfinał:

sobota, 15 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 7) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 28) 6:3, 6:1
Novak Djoković (Serbia, 2) - John Isner (USA, 12) 7:5, 6:7(2), 6:1

ćwierćfinał:

piątek, 14 marca

John Isner (USA, 12) - Ernests Gulbis (Łotwa, 20) 7:6(4), 7:6(3)
Novak Djoković (Serbia, 2) - Julien Benneteau (Francja) 6:1, 6:3

czwartek, 13 marca

Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 28) - Miloš Raonić (Kanada, 10) 6:3, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 7) - Kevin Anderson (RPA, 17) 7:5, 6:1

IV runda (1/8 finału):

środa, 12 marca

Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 28) - Fabio Fognini (Włochy, 13) 6:2, 6:4
Miloš Raonić (Kanada, 10) - Andy Murray (Wielka Brytania, 5) 4:6, 7:5, 6:3
Kevin Anderson (RPA, 17) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 3) 7:6(1), 4:6, 6:1
Roger Federer (Szwajcaria, 7) - Tommy Haas (Niemcy, 11) 6:4, 6:4
John Isner (USA, 12) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 30) 7:6(3), 3:6, 6:3
Ernests Gulbis (Łotwa, 20) - Roberto Bautista (Hiszpania) 7:6(0) 4:6, 6:2
Julien Benneteau (Francja) - Feliciano López (Hiszpania) 6:3, 7:6(4)
Novak Djoković (Serbia, 2) - Marin Čilić (Chorwacja, 24) 1:6, 6:2, 6:3

III runda (1/16 finału):

wtorek, 11 marca

Fernando Verdasco (Hiszpania, 30) - Richard Gasquet (Francja, 8) 7:6(5), 6:1
John Isner (USA, 12) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:4, 6:3
Ernests Gulbis (Łotwa, 20) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 15) 2:6, 6:1, 7:5
Roberto Bautista (Hiszpania) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 6:2, 4:6, 7:6(6)
Feliciano López (Hiszpania) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 1:6, 6:3, 6:4
Julien Benneteau (Francja) - Dominic Thiem (Austria, Q) 7:6(4), 6:3
Marin Čilić (Chorwacja, 24) - Tommy Robredo (Hiszpania, 16) 6:4, 6:3
Novak Djoković (Serbia, 2) - Alejandro González (Kolumbia) 6:1, 3:6, 6:1

poniedziałek, 10 marca

Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 28) - Rafael Nadal (Hiszpania, 1) 6:3, 3:6, 7:6(5)
Fabio Fognini (Włochy, 13) - Gaël Monfils (Francja, 23) 6:2, 3:6, 7:5
Miloš Raonić (Kanada, 10) - Alejandro Falla (Kolumbia) 6:4, 6:3
Andy Murray (Wielka Brytania, 5) - Jiří Veselý (Czechy) 6:7(2), 6:4, 6:4
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 3) - Andreas Seppi (Włochy, 29) 6:0, 6:2
Kevin Anderson (RPA, 17) - Jewgienij Donskoj (Rosja, LL) 4:6, 6:0, 6:3
Tommy Haas (Niemcy, 11) - Kei Nishikori (Japonia, 19) 7:6(3), 6:2
Roger Federer (Szwajcaria, 7) - Dmitrij Tursunow (Rosja, 27) 7:6(7), 7:6(2)

II runda (1/32 finału):

niedziela, 9 marca

Richard Gasquet (Francja, 8) - Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) 6:0, 2:0 i krecz
Fernando Verdasco (Hiszpania, 30) - Horacio Zeballos (Argentyna) 7:5, 7:5
Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 22) 6:2, 6:2
John Isner (USA, 12) - Nikołaj Dawidienko (Rosja) 7:6(5), 6:3
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 15) - Robin Haase (Holandia) 6:4, 6:3
Ernests Gulbis (Łotwa, 20) - João Sousa (Portugalia) 6:3, 6:3
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Florian Mayer (Niemcy, 26) 6:2, 1:0 i krecz
Roberto Bautista (Hiszpania) - Tomáš Berdych (Czechy, 4) 4:6, 6:2, 6:4
Feliciano López (Hiszpania) - James Ward (Wielka Brytania, LL) 3:6, 6:2, 6:4
Michaił Kukuszkin (Kazachstan) - Vasek Pospisil (Kanada, 25) 6:0, 6:2
Dominic Thiem (Austria, Q) - Gilles Simon (Francja, 21) 7:6(5), 6:2
Julien Benneteau (Francja) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 9) 6:4, 6:4
Tommy Robredo (Hiszpania, 16) - Marinko Matosević (Australia) 7:6(6), 5:7, 6:4
Marin Čilić (Chorwacja, 24) - Paolo Lorenzi (Włochy, Q) 6:2, 6:2
Alejandro González (Kolumbia) - Ivan Dodig (Chorwacja, 31) 6:4, 2:6, 7:6(5)
Novak Djoković (Serbia, 2) - Victor Hănescu (Rumunia) 7:6(1), 6:2

sobota, 8 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Radek Štěpánek (Czechy) 2:6, 6:4, 7:5
Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 28) - Tim Smyczek (USA) 7:6(3), 6:4
Gaël Monfils (Francja, 23) - Serhij Stachowski (Ukraina) 6:2, 6:4
Fabio Fognini (Włochy, 13) - Ryan Harrison (USA, WC) 5:7, 6:1, 6:4
Miloš Raonić (Kanada, 10) - Édouard Roger-Vasselin (Francja) 7:6(4), 4:6, 7:6(2)
Alejandro Falla (Kolumbia) - Jerzy Janowicz (Polska, 18) 6:3, 2:6, 7:6(5)
Jiří Veselý (Czechy) - Pablo Andújar (Hiszpania, 32) 6:1, 2:6, 6:1
Andy Murray (Wielka Brytania, 5) - Lukáš Rosol (Czechy) 4:6, 6:3, 6:2
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 3) - Ivo Karlović (Chorwacja) 6:3, 7:5
Andreas Seppi (Włochy, 29) - Sam Querrey (USA) 4:6, 7:6(3), 6:3
Kevin Anderson (RPA, 17) - Lleyton Hewitt (Australia) 7:6(5), 6:4
Jewgienij Donskoj (Rosja, LL) - Michael Russell (USA) 6:4, 6:3
Tommy Haas (Niemcy, 11) - Jérémy Chardy (Francja) 6:3, 6:4
Kei Nishikori (Japonia, 19) - Santiago Giraldo (Kolumbia) 6:1, 6:3
Dmitrij Tursunow (Rosja, 27) - Juan Mónaco (Argentyna) 7:6(4), 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 7) - Paul-Henri Mathieu (Francja, Q) 6:2, 7:6(5)

I runda:

piątek, 7 marca

Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) - Nicolas Mahut (Francja) 6:2, 7:5
Horacio Zeballos (Argentyna) - Rajeev Ram (USA, WC) 6:3, 7:6(4)
Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Tobias Kamke (Niemcy) 6:0, 6:4
Nikołaj Dawidienko (Rosja) - David Goffin (Belgia, LL) 7:6(5), 4:6, 7:6(3)
Robin Haase (Holandia) - John-Patrick Smith (Australia, Q) 6:4, 6:4
João Sousa (Portugalia) - Ołeksandr Niedowiesow (Kazachstan) 6:4, 6:1
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Daniel Brands (Niemcy) 4:6, 6:2, 6:2
Roberto Bautista (Hiszpania) - Steve Johnson (USA, WC) 6:3, 6:3
Feliciano López (Hiszpania) - Dudi Sela (Izrael) 7:5, 6:3
Michaił Kukuszkin (Kazachstan) - Samuel Groth (Australia, Q) 6:4, 2:6, 7:6(4)
Dominic Thiem (Austria, Q) - Daniel Kosakowski (USA, Q) 6:2, 7:6(1)
Julien Benneteau (Francja) - Daniel Muñoz de la Nava (Hiszpania, Q) 3:6, 6:1, 6:3
Marinko Matosević (Australia) - Bradley Klahn (USA) 6:4, 6:4
Paolo Lorenzi (Włochy, Q) - Pablo Carreño (Hiszpania) 3:6, 6:1, 6:2
Alejandro González (Kolumbia) - Adrian Mannarino (Francja) 5:7, 6:4, 7:6(6)
Victor Hănescu (Rumunia) - Stéphane Robert (Francja, Q) 7:5, 3:6, 6:4

czwartek, 6 marca

Radek Štěpánek (Czechy) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:1, 3:6, 6:1
Tim Smyczek (USA) - Jack Sock (USA, WC) 6:4, 1:6, 6:4
Serhij Stachowski (Ukraina) - Łukasz Kubot (Polska) 6:4, 7:5
Ryan Harrison (USA, WC) - Andriej Gołubiew (Kazachstan) 6:4, 7:5
Édouard Roger-Vasselin (Francja) - Benjamin Becker (Niemcy) 6:4, 6:2
Alejandro Falla (Kolumbia) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:3, 6:4
Jiří Veselý (Czechy) - Igor Sijsling (Holandia) 3:6, 6:4, 7:6(1)
Lukáš Rosol (Czechy) - Dušan Lajović (Serbia, Q) 6:7(2), 7:5, 6:4
Ivo Karlović (Chorwacja) - Aleks Bogomołow Jr. (Rosja) 6:4, 6:4
Sam Querrey (USA) - Aleks Kuzniecow (USA, Q) 6:3, 6:3
Lleyton Hewitt (Australia) - Matthew Ebden (Australia) 7:6(2), 3:6, 6:3
Michael Russell (USA) - Donald Young (USA) 4:6, 6:1, 6:2
Jérémy Chardy (Francja) - Rhyne Williams (USA, WC) 7:6(5), 7:5
Santiago Giraldo (Kolumbia) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 6:3, 4:6, 6:4
Juan Mónaco (Argentyna) - Peter Polansky (Kanada, Q) 6:4, 6:7(5), 6:4
Paul-Henri Mathieu (Francja, Q) - Robby Ginepri (USA, Q) 6:2, 6:3

wolne losy: Rafael Nadal (Hiszpania, 1); Novak Djoković (Serbia, 2); Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 3); Tomáš Berdych (Czechy, 4); Andy Murray (Wielka Brytania, 5); James Ward (Wielka Brytania, LL); Roger Federer (Szwajcaria, 7); Richard Gasquet (Francja, 8); Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 9); Miloš Raonić (Kanada, 10); Tommy Haas (Niemcy, 11); John Isner (USA, 12); Fabio Fognini (Włochy, 13); Jewgienij Donskoj (Rosja, LL); Grigor Dimitrow (Bułgaria, 15); Tommy Robredo (Hiszpania, 16); Kevin Anderson (RPA, 17); Jerzy Janowicz (Polska, 18); Kei Nishikori (Japonia, 19); Ernests Gulbis (Łotwa, 20); Gilles Simon (Francja, 21); Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 22); Gaël Monfils (Francja, 23); Marin Čilić (Chorwacja, 24); Vasek Pospisil (Kanada, 25); Florian Mayer (Niemcy, 26); Dmitrij Tursunow (Rosja, 27); Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 28); Andreas Seppi (Włochy, 29); Fernando Verdasco (Hiszpania, 30); Ivan Dodig (Chorwacja, 31); Pablo Andújar (Hiszpania, 32)

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×