ATP Miami: Program i wyniki

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Andy Murray przystępuje do obrony wywalczonego przed rokiem mistrzostwa. W gronie 96 uczestników turnieju w Miami znalazło się trzech Polaków: Jerzy Janowicz, Michał Przysiężny i Łukasz Kubot.

W tym artykule dowiesz się o:

Sony Open Tennis, Miami (USA) ATP World Tour Masters 1000, kort twardy (Laykold), pula nagród 4,720 mln dolarów

finał:

niedziela, 30 marca

Novak Djoković (Serbia, 2) - Rafael Nadal (Hiszpania, 1) 6:3, 6:3

półfinał:

piątek, 28 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Tomáš Berdych (Czechy, 7) walkower Novak Djoković (Serbia, 2) - Kei Nishikori (Japonia, 20) walkower

ćwierćfinał:

czwartek, 27 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Miloš Raonić (Kanada, 12) 4:6, 6:2, 6:4 Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 22) 6:4, 7:6(3)

środa, 26 marca

Kei Nishikori (Japonia, 20) -  Roger Federer (Szwajcaria, 5) 3:6, 7:5, 6:4 Novak Djoković (Serbia, 2) - Andy Murray (Wielka Brytania, 6) 7:5, 6:3

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 25 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Fabio Fognini (Włochy, 14) 6:2, 6:2 Miloš Raonić (Kanada, 12) - Benjamin Becker (Niemcy, LL) 6:3, 6:4 Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 22) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 3) 6:4, 3:6, 6:1 Tomáš Berdych (Czechy, 7) - John Isner (USA, 10) 6:3, 7:5 Roger Federer (Szwajcaria, 5) - Richard Gasquet (Francja, 9) 6:1, 6:2 Kei Nishikori (Japonia, 20) - David Ferrer (Hiszpania, 4) 7:6(7), 2:6, 7:6(9) Andy Murray (Wielka Brytania, 6) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 11) 6:4, 6:1 Novak Djoković (Serbia, 2) - Tommy Robredo (Hiszpania, 16) 6:3, 7:5

III runda (1/16 finału):

poniedziałek, 24 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:1, 6:0 Fabio Fognini (Włochy, 14) - Roberto Bautista (Hiszpania) 4:6, 6:3, 6:3 Miloš Raonić (Kanada, 12) - Guillermo García-López (Hiszpania) 6:1, 6:2 Benjamin Becker (Niemcy, LL) - Aljaž Bedene (Słowenia, Q) 6:3, 7:5 Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 3) - Édouard Roger-Vasselin (Francja) 7:5, 6:4 Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 22) - Dušan Lajović (Serbia, LL) 3:6, 6:0, 7:6(5) John Isner (USA, 10) - Nicolás Almagro (Hiszpania, 18) 7:5, 6:3 Tomáš Berdych (Czechy, 7) - João Sousa (Portugalia) 6:2, 6:4

niedziela, 23 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 5) - Thiemo de Bakker (Holandia, Q) 6:3, 6:3 Richard Gasquet (Francja, 9) - Kevin Anderson (RPA, 17) 6:3, 6:4 Kei Nishikori (Japonia, 20) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 15) 7:6(1), 7:5 David Ferrer (Hiszpania, 4) - Andreas Seppi (Włochy, 31) 6:3, 6:2 Andy Murray (Wielka Brytania, 6) - Feliciano López (Hiszpania, 32) 6:4, 6:1 Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 11) - Marcos Baghdatis (Cypr, WC) 4:6, 7:6(6), 7:5 Tommy Robredo (Hiszpania, 16) - Julien Benneteau (Francja) 6:3, 6:4 Novak Djoković (Serbia, 2) - Florian Mayer (Niemcy, 30) walkower

II runda (1/32 finału):

sobota, 22 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Lleyton Hewitt (Australia) 6:1, 6:3 Denis Istomin (Uzbekistan) - Dmitrij Tursunow (Rosja, 29) 6:7(8), 6:0, 6:3 Roberto Bautista (Hiszpania) - Jerzy Janowicz (Polska, 19) 6:4, 6:1 Fabio Fognini (Włochy, 14) - Lukáš Lacko (Słowacja, Q) 6:4, 6:4 Miloš Raonić (Kanada, 12) - Jack Sock (USA, Q) 6:4, 7:6(1) Guillermo García-López (Hiszpania) - Gaël Monfils (Francja, 23) 6:2, 7:5 Aljaž Bedene (Słowenia, Q) - Vasek Pospisil (Kanada, 27) 6:7(5), 7:5, 6:3 Benjamin Becker (Niemcy, LL) - Ryan Harrison (USA, WC) 7:5, 3:6, 7:6(2) Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 3) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 6:0, 3:6, 6:3 Édouard Roger-Vasselin (Francja) - Marin Čilić (Chorwacja, 25) 6:2, 7:6(5) Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 22) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 6:4, 6:2 Dušan Lajović (Serbia, LL) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:1, 6:7(3), 6:3 John Isner (USA, 10) - Donald Young (USA) 6:7(5), 6:3, 6:4 Nicolás Almagro (Hiszpania, 18) - Sam Querrey (USA) 6:4, 6:4 João Sousa (Portugalia) - Gilles Simon (Francja, 26) 7:6(5), 3:6, 6:3 Tomáš Berdych (Czechy, 7) - Stéphane Robert (Francja) 7:6(5), 6:1

piątek, 21 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 5) - Ivo Karlović (Chorwacja) 6:4, 7:6(4) Thiemo de Bakker (Holandia, Q) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 28) 7:6(4), 6:7(3), 6:2 Kevin Anderson (RPA, 17) - Horacio Zeballos (Argentyna) 6:4, 6:3 Richard Gasquet (Francja, 9) - Alejandro González (Kolumbia) 7:6(7), 6:4 Grigor Dimitrow (Bułgaria, 15) - Albert Montañés (Hiszpania) 6:1, 6:7(5), 6:3 Kei Nishikori (Japonia, 20) - Marinko Matošević (Australia) 6:4, 6:1 Andreas Seppi (Włochy, 31) - Radek Štěpánek (Czechy) 7:6(8), 4:6, 6:4 David Ferrer (Hiszpania, 4) - Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) 6:4, 6:0 Andy Murray (Wielka Brytania, 6) - Matthew Ebden (Australia) 3:6, 6:0, 6:1 Feliciano López (Hiszpania, 32) - Jiří Veselý (Czechy) 6:2, 7:6(3) Marcos Baghdatis (Cypr, WC) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 24) 3:6, 7:6(1), 7:6(5) Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 11) - Adrian Mannarino (Francja) 6:2, 6:4 Tommy Robredo (Hiszpania, 16) - Dominic Thiem (Austria, Q) 6:4, 7:6(8) Julien Benneteau (Francja) - Ernests Gulbis (Łotwa, 21) 6:4, 4:6, 7:5 Florian Mayer (Niemcy, 30) - Ivan Dodig (Chorwacja) 6:3, 6:2 Novak Djoković (Serbia, 2) - Jérémy Chardy (Francja) 6:4, 6:3

I runda:

czwartek, 20 marca

Lleyton Hewitt (Australia) - Robin Haase (Holandia) 3:6, 6:3, 6:3 Denis Istomin (Uzbekistan) - Nicolas Mahut (Francja) 7:6(8), 7:6(2) Roberto Bautista (Hiszpania) - Steve Johnson (USA, Q) 4:6, 6:3, 6:1 Lukáš Lacko (Słowacja, Q) - Kenny de Schepper (Francja) 6:4, 6:4 Jack Sock (USA, Q) - Guido Pella (Argentyna, WC) 6:3, 6:4 Guillermo García-López (Hiszpania) - Bradley Klahn (USA) 1:6, 6:1, 6:4 Aljaž Bedene (Słowenia, Q) - Jimmy Wang (Tajwan, Q) 1:6, 6:2, 6:4 Ryan Harrison (USA, WC) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:2, 6:4 Daniel Gimeno (Hiszpania) - Karen Chaczanow (Rosja, WC) 6:7(8), 6:1, 6:1 Édouard Roger-Vasselin (Francja) - Igor Sijsling (Holandia) 3:6, 6:3, 7:6(3) Jarkko Nieminen (Finlandia) - Bernard Tomic (Australia) 6:0, 6:1 Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:1, 3:1 i krecz Donald Young (USA) - Carlos Berlocq (Argentyna) 6:2, 6:2 Sam Querrey (USA) - Serhij Stachowski (Ukraina) 7:6(2), 6:3 João Sousa (Portugalia) - Pablo Carreño (Hiszpania) 6:4, 7:6(3) Stéphane Robert (Francja) - Aleks Bogomołow Jr. (Rosja, Q) 7:5, 6:4

środa, 19 marca

Ivo Karlović (Chorwacja) - Paul-Henri Mathieu (Francja, Q) 7:6(3), 7:6(5) Thiemo de Bakker (Holandia, Q) - Victor Hănescu (Rumunia) 6:3, 6:2 Horacio Zeballos (Argentyna) - David Goffin (Belgia, Q) 7:5, 6:3 Alejandro González (Kolumbia) - Malek Jaziri (Tunezja, Q) 7:6(9), 6:1 Albert Montañés (Hiszpania) - Michał Przysiężny (Polska) 5:7, 7:6(5), 6:3 Marinko Matošević (Australia) - Alejandro Falla (Kolumbia) 1:6, 6:4, 7:6(6) Radek Štěpánek (Czechy) - Daniel Brands (Niemcy) 6:3, 6:0 Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) - Marcel Granollers (Hiszpania) 6:4, 6:3 Matthew Ebden (Australia) - Łukasz Kubot (Polska) 4:6, 6:4, 6:4 Jiří Veselý (Czechy) - Filippo Volandri (Włochy) 6:4, 7:6(1) Marcos Baghdatis (Cypr, WC) - Santiago Giraldo (Kolumbia) 1:6, 6:2, 7:5 Adrian Mannarino (Francja) - Nikołaj Dawidienko (Rosja) 6:4, 7:5 Dominic Thiem (Austria, Q) - Lukáš Rosol (Czechy) 7:6(6), 6:4 Julien Benneteau (Francja) - Kyle Edmund (Wielka Brytania, WC) 6:7(2), 6:3, 6:2 Ivan Dodig (Chorwacja) - Andriej Gołubiew (Kazachstan, Q) 4:6, 6:1, 6:4 Jérémy Chardy (Francja) - Juan Mónaco (Argentyna) 7:5, 3:6, 7:6(5)

wolne losy: Rafael Nadal (Hiszpania, 1); Novak Djoković (Serbia, 2); Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 3); David Ferrer (Hiszpania, 4); Roger Federer (Szwajcaria, 5); Andy Murray (Wielka Brytania, 6); Tomáš Berdych (Czechy, 7); Benjamin Becker (Niemcy, LL); Richard Gasquet (Francja, 9); John Isner (USA, 10); Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 11); Miloš Raonić (Kanada, 12); Dušan Lajović (Serbia, LL); Fabio Fognini (Włochy, 14); Grigor Dimitrow (Bułgaria, 15); Tommy Robredo (Hiszpania, 16); Kevin Anderson (RPA, 17); Nicolás Almagro (Hiszpania, 18); Jerzy Janowicz (Polska, 19); Kei Nishikori (Japonia, 20); Ernests Gulbis (Łotwa, 21); Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 22); Gaël Monfils (Francja, 23); Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 24); Marin Čilić (Chorwacja, 25); Gilles Simon (Francja, 26); Vasek Pospisil (Kanada, 27); Fernando Verdasco (Hiszpania, 28); Dmitrij Tursunow (Rosja, 29); Florian Mayer (Niemcy, 30); Andreas Seppi (Włochy, 31); Feliciano López (Hiszpania, 32)

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Źródło artykułu: