KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WTA Katowice: Program i wyniki

Agnieszka Radwańska jest główną gwiazdą turnieju WTA International rozgrywanego w katowickim Spodku. W głównej drabince singla zaprezentują się także Katarzyna Piter, Magda Linette i Magdalena Fręch.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, jest główną gwiazdą drugiej edycji turnieju BNP Paribas Katowice Open Najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, jest główną gwiazdą drugiej edycji turnieju BNP Paribas Katowice Open
BNP Paribas Katowice Open, Katowice (Polska)
WTA International, kort twardy w hali, pula nagród 250 tys. dolarów

GRA POJEDYNCZA

finał gry pojedynczej:

niedziela, 13 kwietnia

Alizé Cornet (Francja, 4/WC) - Camila Giorgi (Włochy) 7:6(3), 5:7, 7:5

półfinał gry pojedynczej:

sobota, 12 kwietnia

Alizé Cornet (Francja, 4/WC) - Agnieszka Radwańska (Polska, 1) 0:6, 6:2, 6:4
Camila Giorgi (Włochy) - Carla Suárez (Hiszpania, 3) 7:6(2), 6:4

ćwierćfinał gry pojedynczej:

piątek, 11 kwietnia

Agnieszka Radwańska (Polska, 1) - Yvonne Meusburger (Austria, 6) 6:4, 6:1
Alizé Cornet (Francja, 4/WC) - Klára Koukalová (Czechy, 5) 6:2, 0:6, 6:2
Carla Suárez (Hiszpania, 3) - Magdaléna Rybáriková (Słowacja, 7) 6:2, 6:3
Camila Giorgi (Włochy) - Shahar Peer (Izrael) 6:1, 6:4

II runda gry pojedynczej:

czwartek, 10 kwietnia

Agnieszka Radwańska (Polska, 1) - Francesca Schiavone (Włochy) 6:4, 6:3
Yvonne Meusburger (Austria, 6) - Mirjana Lučić-Baroni (Chorwacja) 6:2, 6:3
Alizé Cornet (Francja, 4/WC) - Kristína Kučová (Słowacja, Q) 6:3, 4:6, 6:3
Magdaléna Rybáriková (Słowacja, 7) - Silvia Soler (Hiszpania) 6:2, 6:0

środa, 9 kwietnia

Klára Koukalová (Czechy, 5) - Annika Beck (Niemcy) 4:6, 6:3, 6:1
Carla Suárez (Hiszpania, 3) - Alexandra Cadanțu (Rumunia) 2:6, 6:4, 6:4
Shahar Peer (Izrael) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria, 8) 6:2, 6:1
Camila Giorgi (Włochy) - Roberta Vinci (Włochy, 2) 6:3, 6:7(7), 6:0

I runda gry pojedynczej:

środa, 9 kwietnia

Mirjana Lučić-Baroni (Chorwacja) - Jovana Jakšić (Serbia, SE) 6:3, 6:4
Magdaléna Rybáriková (Słowacja, 7) - Claire Feuerstein (Francja, Q) 6:2, 7:5

wtorek, 8 kwietnia

Agnieszka Radwańska (Polska, 1) - Kristýna Plíšková (Czechy, WC) 6:3, 6:2
Francesca Schiavone (Włochy) - Wiera Duszewina (Rosja, Q) 6:0, 6:2
Yvonne Meusburger (Austria, 6) - Magdalena Fręch (Polska, WC) 6:3, 6:1
Alizé Cornet (Francja, 4/WC) - Wiesna Dołonc (Serbia) 6:3, 6:2
Kristína Kučová (Słowacja, Q) - Monica Niculescu (Rumunia) 6:1, 6:1
Klára Koukalová (Czechy, 5) - Magda Linette (Polska, WC) 6:4, 6:3
Silvia Soler (Hiszpania) - Misaki Doi (Japonia) 6:1, 7:5
Cwetana Pironkowa (Bułgaria, 8) - Andrea Hlaváčková (Czechy) 4:6, 7:5, 6:1
Roberta Vinci (Włochy, 2) - Ksenia Pierwak (Rosja, Q) 6:3, 6:3

poniedziałek, 7 kwietnia

Annika Beck (Niemcy) - Mona Barthel (Niemcy) 6:1, 6:4
Alexandra Cadanțu (Rumunia) - Yanina Wickmayer (Belgia) 3:6, 6:1, 6:1
Carla Suárez (Hiszpania, 3) - Alison van Uytvanck (Belgia) 6:4, 6:0
Shahar Peer (Izrael) - Petra Martić (Chorwacja) 6:4, 6:4
Camila Giorgi (Włochy) - Katarzyna Piter (Polska) 6:0, 6:1

GRA PODWÓJNA

finał gry podwójnej:

niedziela, 13 kwietnia

Julia Bejgelzimer (Ukraina) / Olga Sawczuk (Ukraina) - Klára Koukalová (Czechy, 1) / Monica Niculescu (Rumunia, 1) 6:4, 5:7, 10-7

półfinał gry podwójnej:

sobota, 12 kwietnia

Julia Bejgelzimer (Ukraina) / Olga Sawczuk (Ukraina) - Klaudia Jans-Ignacik (Polska, WC) / Raluca Olaru (Rumunia, WC) 6:1, 2:6, 12-10

piątek, 11 kwietnia

Klára Koukalová (Czechy, 1) / Monica Niculescu (Rumunia, 1) - Paula Kania (Polska) / Waleria Sołowiowa (Rosja) 6:2, 6:3

ćwierćfinał gry podwójnej:

czwartek, 10 kwietnia

Klára Koukalová (Czechy, 1) / Monica Niculescu (Rumunia, 1) - Laura Thorpe (Francja) / Stephanie Vogt (Liechtenstein) 6:2, 6:1

Paula Kania (Polska) / Waleria Sołowiowa (Rosja) - Katarzyna Piter (Polska) / Alicja Rosolska (Polska) 2:6, 7:5, 10-8

Klaudia Jans-Ignacik (Polska, WC) / Raluca Olaru (Rumunia, WC) - Eva Hrdinová (Czechy) / Kristýna Plíšková (Czechy) 3:6, 6:3, 10-6

środa, 9 kwietnia

Julia Bejgelzimer (Ukraina) / Olga Sawczuk (Ukraina) - Shuko Aoyama (Japonia, 4) / Renata Voráčová (Czechy, 4) 6:4, 6:2

I runda gry podwójnej:

środa, 9 kwietnia

Klára Koukalová (Czechy, 1) / Monica Niculescu (Rumunia, 1) - Shahar Peer (Izrael) / Silvia Soler (Hiszpania) 5:7, 6:2, 10-8

Paula Kania (Polska) / Waleria Sołowiowa (Rosja) - Sandra Klemenschits (Austria, 3) / Andreja Klepač (Słowenia, 3) 6:3, 1:6, 10-3

Klaudia Jans-Ignacik (Polska, WC) / Raluca Olaru (Rumunia, WC) - Darija Jurak (Chorwacja, 2) / Megan Moulton-Levy (USA, 2) 6:4, 6:3

wtorek, 8 kwietnia

Katarzyna Piter (Polska) / Alicja Rosolska (Polska) - Weronika Kapszaj (Ukraina, Alt) / Teodora Mirčić (Serbia, Alt) 6:2, 6:4

Eva Hrdinová (Czechy) / Kristýna Plíšková (Czechy) - Mona Barthel (Niemcy) / Petra Martić (Chorwacja) 6:4, 7:6(5)

poniedziałek, 7 kwietnia

Laura Thorpe (Francja) / Stephanie Vogt (Liechtenstein) - Misaki Doi (Japonia) / Eri Hozumi (Japonia) 4:6, 6:4, 13-11

Julia Bejgelzimer (Ukraina) / Olga Sawczuk (Ukraina) - Kristina Barrois (Niemcy) / Irina Burjaczok (Ukraina) 6:3, 7:6(5)

Shuko Aoyama (Japonia, 4) / Renata Voráčová (Czechy, 4) - Magdalena Fręch (Polska, WC) / Zuzanna Maciejewska (Polska, WC) 6:1, 6:3

ELIMINACJE GRY POJEDYNCZEJ

III runda eliminacji gry pojedynczej:

poniedziałek, 7 kwietnia

Claire Feuerstein (Francja, 1) - Aleksandra Krunić (Serbia, 8) 6:4, 6:3
Kristína Kučová (Słowacja, 5) - Julia Bejgelzimer (Ukraina) 6:3, 5:7, 6:4
Wiera Duszewina (Rosja, 3) - Maria Elena Camerin (Włochy) 6:1, 2:6, 6:1
Ksenia Pierwak (Rosja) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria) 7:5, 5:7, 6:4

II runda eliminacji gry pojedynczej:

niedziela, 6 kwietnia

Claire Feuerstein (Francja, 1) - Viktorija Golubić (Szwajcaria) 6:3, 6:1
Aleksandra Krunić (Serbia, 8) - Tamira Paszek (Austria) 6:2, 3:2 i krecz
Julia Bejgelzimer (Ukraina) - Eri Hozumi (Japonia) 6:4, 6:3
Kristína Kučová (Słowacja, 5) - Marie Bouzková (Czechy, WC) walkower
Wiera Duszewina (Rosja, 3) - Anastazja Wasiliewa (Ukraina) 6:3, 6:3
Maria Elena Camerin (Włochy) - Paula Kania (Polska) 6:7(4), 6:1, 7:5
Timea Bacsinszky (Szwajcaria) - Sofia Arvidsson (Szwecja, 4) 6:2, 6:3
Ksenia Pierwak (Rosja) - Arantxa Rus (Holandia, 7) 6:2, 6:3

I runda eliminacji gry pojedynczej:

sobota, 5 kwietnia

Claire Feuerstein (Francja, 1) - Katarzyna Pyka (Polska, WC) 6:2, 6:3
Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Julie Coin (Francja) 4:6, 7:5, 6:2
Tamira Paszek (Austria) - Maria João Koehler (Portugalia) 7:5, 6:4
Aleksandra Krunić (Serbia, 8) - Alberta Brianti (Włochy) 7:5, 6:2
Eri Hozumi (Japonia) - Nastassja Burnett (Włochy, 2) 6:1, 1:6, 6:1
Julia Bejgelzimer (Ukraina) - Olga Sawczuk (Ukraina) 6:1, 6:2
Marie Bouzková (Czechy, WC) - Renata Voráčová (Czechy) 6:4, 2:6, 6:3
Kristína Kučová (Słowacja, 5) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:1, 6:3
Wiera Duszewina (Rosja, 3) - Ana Vrljić (Chorwacja) 6:1, 6:4
Anastazja Wasiliewa (Ukraina) - Diana Marcinkevica (Łotwa) 7:6(5), 7:6(8)
Maria Elena Camerin (Włochy) - Marta Kowalska (Polska, WC) 6:0, 6:2
Paula Kania (Polska) - Stephanie Vogt (Liechtenstein, 6) 6:3, 6:4
Sofia Arvidsson (Szwecja, 4) - Kateřina Siniaková (Czechy) 6:2, 4:6, 6:2
Timea Bacsinszky (Szwajcaria) - Eva Birnerová (Czechy) 7:5, 6:1
Ksenia Pierwak (Rosja) - Zuzanna Maciejewska (Polska, WC) 6:4, 6:3
Arantxa Rus (Holandia, 7) - Carina Witthöft (Niemcy) 6:3, 6:2

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
  • aag Zgłoś komentarz
    ale ze nawet K.Piter bardziej tvp lubi niz Age to juz jakas komedia ;) mam nadzieje ze nastepny mecz Agi juz o normalnej porze!
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×