Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - Jarkko Nieminen 7:6(4), 7:6(4), 6:4 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Łodzianin pokonał pogromcę Michała Przysiężnego z I rundy, Jarkko Nieminena, i awansował do III rundy Rolanda Garrosa.
Skomentuj 11

• Alk 0
    Dobrze, że to podkreślasz - spodziewam się dobrego zachowania Jurka w meczu z Tsongą, choćby Żaba go zlała. Mam nadzieję a nawet i sądzę, że kop w tyłek troszkę mu pomógł. Perspektywa "rankingowej maski" potrafi otrzeźwić bo nie chciałbym zobaczyć Janowicza w okolicach Stachowskiego, Tomica czy Ryana Harrisona. Ew. przedarcie się przez Jo wiele punktowo nie zmieni (po nieudanym Wimblu T-Jurex leci otwierać drugą połówkę pierwszej setki), ale mecz z Dżokerem to byłoby coś; brakuje spotkania z tym mistrzem defensywy. Ale i Jo wydaje się być w niezłej formie, może uda się zobaczyć spotkanie na żywo albo przynajmniej nagrać i siąść późnym wieczorem..
    -f-iolka I ten wywiad pomeczowy - "rozwiazałem swoje problemy", czy coś w tym guście. Było to widać i ja się bardzo cieszę.:-)
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • -f-iolka 0
    To ciężki WS dla pracujacych....wiem coś o tym.:/
    Alk W porównaniu do poprzednich miesięcy było bardzo poprawnie. Solidne T30, choć trzeba otwrcie napisać że przeciwnik nie był w formie. Ja się cieszę, że mogłem zobaczyć 90% meczu. Niestety zawalonym w trakcie tegorocznego RG a czytsm, iż jest co oglądać. .
Pokaż więcej komentarzy (9)
Dziękujemy Państwu za uwagę podczas naszej relacji z meczu Jerzego Janowicza i zapraszamy na relację ze spotkania Agnieszki Radwańskiej. Mamy nadzieję, że krakowianka awansuje do III rundy, tak jak uczynił to łodzianin.
Skomentuj 0

Ze zmiennym szczęściem walczyli dziś na paryskich kortach nasi debliści, ale na szczęście zwycięstwo wywalczył Jerzy Janowicz.
Skomentuj 0

Rywalem Jerzego Janowicza w 1/16 finału będzie rozstawiony z numerem 13. Jo-Wilfried Tsonga, który pokonał dziś 6:2, 6:3, 6:4 Jürgena Melzera. - Grałem już z Tsongą w Rzymie i pokonałem go. Wielokrotnie grałem też na terenie Francji i wiem, czego spodziewać się po francuskiej publiczności - mówił po meczu Polak.
Skomentuj 0

Jerzy Janowicz zakończył mecz notując sześć asów, dziewięć podwójnych błędów serwisowych, sześć przełamań, aż 51 uderzeń kończących i 39 pomyłek własnych.
Skomentuj 1

• konradt 0
    Małe grono tutaj jest na live, ale i tak fajnie tu być. Dzięki wszystkim :-) Miłego wieczoru.
Jerzy Janowicz - Jarkko Nieminen *7:6(4), 7:6(4), 5:4 - Trzy piłki meczowe dla Polaka!
Skomentuj 6

• michal lewski 0
    w końcu powyżynał te szopy:) Graty Jerzyku!!!
  • tomasf33 0
    jeeeest,wygrana i 3 runda z Tsongą,brawo :)
Pokaż więcej komentarzy (4)
  • Jerzy Janowicz - Jarkko Nieminen *7:6(4), 7:6(4), 5:4 - Fin nie dał za wygraną, utrzymał serwis, czym przerwał serię pięciu kolejnych gemów wygranych przez Janowicza, ale po przerwie to Polak będzie podawał po zwycięstwo.
    Skomentuj 4

• konradt 0
      i iiii....iiii...........
    • Sargon 0
      Streszczać się panowie, bo już muszę wychodzić... ;)
    Pokaż więcej komentarzy (2)
    Jerzy Janowicz - Jarkko Nieminen 7:6(4), 7:6(4), 5:3* - Piąty wygrany gem z kolei i łodzianin jest już o krok od awansu do III rundy.
    Skomentuj 9

• konradt 0
      Jakoś to przeboleję ;-) Niech tylko Jurek dokończy dzieła przy swoim
      nowa Nie masz takiej mocy ;)
    • nowa 0
      Nie masz takiej mocy ;)
      konradt Może przełamanko jeszcze na koniec? ;-)
      [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
    Pokaż więcej komentarzy (7)
    Jerzy Janowicz - Jarkko Nieminen *7:6(4), 7:6(4), 4:3 - Fenomenalny return bekhendowy i mamy przełamanie oraz czwartego gema z rzędu dla Janowicza!
    Skomentuj 6

• nowa 0
      Zdecydowanie
      konradt Zdecydowanie się rozluźnił i nabrał pewności w zagraniach.
    • konradt 0
      Zdecydowanie się rozluźnił i nabrał pewności w zagraniach.
      [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
    Jerzy Janowicz - Jarkko Nieminen 7:6(4), 7:6(4), 3:3* - Nie pierwszy raz przy break poincie Nieminen ratuje się podaniem, ale będzie druga szansa.