Jerzy Janowicz - Dusan Lajović na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *3:6, 1:1 - Koniec meczu! Jerzy Janowicz postanowił skreczować i przedwcześnie zakończyć mecz z Dusanem Lajoviciem. W ćwierćfinale SkiStar Swedish Open melduje się więc Serb.
Skomentuj 2
  • whoviaan Zgłoś komentarz
    Gringox, co z tego że zmieniłes nick skoro w twojej głowie ciągle pustka. Co cię tak śmieszy, krecz czy może własna głupota?
    • WojtekSG Zgłoś komentarz
      Jest Polakiem więc trzeba go wspierać Belfort.
      Dziękujemy Państwu za uwagę podczas naszej relacji z meczu Jerzego Janowicza i życzymy udanego środowego popołudnia!
      Skomentuj 0
      W ćwierćfinale turnieju SkiStar Swedish Open Dusan Lajović zmierzy się ze szwedzkim posiadaczem dzikiej karty Eliasem Ymerem bądź z rozstawionym z numerem piątym Portugalczykiem João Sousą.
      Skomentuj 0
      Pozostaje nam życzyć Jerzemu Janowiczowi szybkiego powrotu do zdrowia, bowiem w przyszłym tygodniu Polak planuje zagrać w turnieju rangi ATP World Tour 500 w Hamburgu.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *3:6, 1:1 - Gem "na sucho" dla Lajovicia.
      Skomentuj 4
      Zobacz więcej komentarzy (1)
      Jerzy Janowicz - Dušan Lajović 3:6, 1:0* - W wielkich mękach, ale łodzianin zapisał na swoim koncie pierwszego gema drugiego seta.
      Skomentuj 1
    • Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *3:6, 0:0 - Polak obronił break pointa udaną akcją ofensywną.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *3:6, 0:0 - Dwa podwójne błędy serwisowe Janowicza i break point na otwarcie drugiego seta dla Serba.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *3:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Dusan Lajović. Serb zakończył pierwszą partię pojedynku z Jerzym Janowiczem trzema asami serwisowymi z rzędu.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Dušan Lajović 3:5* - Trzy setbole dla Serba.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Dušan Lajović 3:5* - Pierwszy raz w tym meczu Janowicz wygrał gema bez straty seta punktu, ale marne to pocieszenie, bo teraz Lajović serwuje, aby wygrać pierwszego seta.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *2:5 - Przerwa medyczna dobiegła końca i tenisiści wracają do gry, nowymi piłkami serwuje Polak.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *2:5 - Janowicz korzysta z pomocy medycznej, problem dotyczy odcisków na lewej stopie łodzianina.
      Skomentuj 1
      • skakun Zgłoś komentarz
        Kibicuję Jerzemu całym sercem ale tego co dziś wyczynia na korcie po prostu nie da się oglądać... Jerzy obudź się!!!
        Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *2:5 - Błąd z forhendu, błąd z bekhendu, wyrzucony return, slajs posłany w aut i kończący bekhend. - to dorobek Janowicza w siódmym gemie.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Dušan Lajović 2:4* - Trzy break pointy obronione przez Polaka w szóstym gemie, który poprosił sędziego o wezwanie fizjoterapeuty.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *1:4 - Polak obronił dwie piłki na przełamanie, ale po błędzie z forhendu będzie musiał bronić trzeciej.
        Skomentuj 3
        Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *1:4 - Dwa podwójne błędy serwisowe Janowicza i kolejne break pointy.
        Skomentuj 1
        • SMAG Zgłoś komentarz
          Tyle wielkich szlemów na koncie, nr 1 przez tyle tygodni i takie proste błędy. No naprawdę oczekiwałem więcej po JJ xd
          Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *1:4 - Dwa podwójne błędy serwisowe popełnił Lajović w piątym gemie, do tego Janowicz posłał kończący return, lecz Serb utrzymał własny serwis i przybliża się do zwycięstwa w pierwszym secie.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Dušan Lajović 1:3* - I mamy otwarcie wyniku po stronie łodzianina.
          Skomentuj 1
          • ExpertOfTennis Zgłoś komentarz
            Jurek zdecydowanie zbyt spokojny jak na Niego.chyba jeszcze śpi... :)
            Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *0:3 - Lajović podwyższył prowadzenie gemem wygranym do 15 i zwieńczonym asem.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Dušan Lajović 0:2* - Przełamanie dla Lajovicia. Przy break poincie Serb posłał forhendowego winnera.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *0:1 - Dwa podwójne błędy serwisowe Polaka w jednym gemie i jest break point dla Lajovicia.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Dušan Lajović *0:1 - Gem otwarcia wygrany przez Lajovicia. Serb prowadził już 40-0, Janowicz doprowadził jednak do równowagi, lecz dwa kolejne punkty padły łupem serwującego.
            Skomentuj 0
            Zaczynamy od serwisu Lajovicia!
            Skomentuj 0
            Zawodnicy są już na korcie i przeprowadzają rozgrzewkę.
            Skomentuj 0
            Od godz. 11:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju ATP World Tour 250 rozgrywanego na korcie ziemnym w Bastad pomiędzy Jerzym Janowiczem a Dusanem Lajoviciem.