Mecze z udziałem Urszuli Radwańskiej i Katarzyny Piter na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Katarzyna Piter - Bojana Jovanovski 3:6, 1:6 - Gem, set i mecz Bojana Jovanovski! Serbka skończyła pojedynek asem z drugiego podania!
Skomentuj 1
Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo z Baku. Zapraszamy na nasze kolejne relacje ze spotkań z udziałem biało-czerwonych, tym razem już z amerykańskich kortów twardych. Tymczasem życzymy Państwu miłego dnia!
Skomentuj 0
Nasze singlistki zakończyły już zmagania w azerskiej stolicy.
Skomentuj 0
Zaledwie 71 minut potrzebowała mistrzyni z 2012 roku, żeby awansować do ćwierćfinału turnieju Baku Cup 2014. Katarzyna Piter, podobnie jak Urszula Radwańska, zagrała dziś znacznie poniżej swoich możliwości.
Skomentuj 1
Katarzyna Piter - Bojana Jovanovski 3:6, 1:5* - Fatalny gem w wykonaniu Piter. Polka przegrała go "na sucho" i Bojana Jovanovski będzie teraz podawać po końcowe zwycięstwo!
Skomentuj 2
Katarzyna Piter - Bojana Jovanovski *3:6, 1:4 - Ale w ostatniej wymianie Jovanovski zagrała za dobrze i wygrała gema do 40. Serbka coraz bliżej meczu z Misą Eguchi.
Skomentuj 0
  • Katarzyna Piter - Bojana Jovanovski 3:6, 1:3* - Ładnie pogoniła teraz Polka Serbkę po korcie. Doprowadziła tym samym do równowagi.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Bojana Jovanovski 3:6, 1:3* - Dwa znakomite uderzenia Bojany i Serbka prowadzi 40-15.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Bojana Jovanovski 3:6, 1:3* - Udało się! Z pomocą rywalki Polka wygrała serwis do 40.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Bojana Jovanovski *3:6, 0:3 - Było już 40-0 dla Polki, ale Jovanovski mocnymi uderzaniami doprowadziła do równowagi.