Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4, 6:4 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Kapitalny skrót, po którym Rosjanin wyrzucił piłkę w aut!
Skomentuj 2
Co za wieczór! Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście razem z nami! Zapraszamy na nasze kolejne relacje ze spotkań z udziałem Polaków w Cincinnati, a tymczasem życzymy dobrej nocy!
Skomentuj 0
A oto i statystyki dzisiejszego pojedynku. W końcu Polak odniósł zwycięstwo!
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Co za radość Polaka! Tak bardzo potrzebował tego zwycięstwa!
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 5:4 - As! Trzeci meczbol dla Polaka!
Skomentuj 1
  • Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 5:4 - Drugi też! Podwójny błąd!
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 5:4 - Dwa meczbole dla Polaka. Pierwszy niewykorzystany...
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 5:4 - Świetny serwis Polaka, jeszcze tylko dwa punkty!
    Skomentuj 1
    • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
      Jeeeeest! 2:0; oby Agnieszka przekazała Jurkowi deczko swoich pozytywnych fluidów, niechby się w tym turnieju odrodził.
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 5:4 - Gabaszwili zrobił to, co do niego należało, czyli wygrał podanie do 15. Po przerwie to jednak Janowicz będzie podawał po zwycięstwo w całym spotkaniu!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4, 5:3* - Janowicz nie dał szans rywalowi! Cztery pewnie wygrane punkty i Polak jest już o krok od awansu do II rundy!
      Skomentuj 2
      Tejmuraz Gabaszwili teraz korzysta z interwencji medycznej. Rosjanin narzeka na odciski na stopie.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 4:3 - Przełamanie! Genialny return Jerzego Janowicza! Rosjanin aż rzucił rakietą o kort!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4, 3:3* - Dwa błędy własne Rosjanina i dwa break pointy dla Polaka!
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4, 3:3* - Obyło się jednak bez interwencji medycznej dla zawodnika z Moskwy. Po zmianie stron Janowicz stracił tylko jeden punkt i wygrał gema do 15.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 2:3 - Gabaszwili po raz pierwszy w meczu wygrał serwis "na sucho", po czym poprosił o... interwencję medyczną.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4, 2:2* - Janowicz zaserwował asa i wyszedł na 40-0. Dwa kolejne punkty na konto Rosjanina, ale łodzianin znów odpowiedział serwisem i wyrównał stan drugiego seta.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 1:2 - Pierwszy punkt w trzecim gemie padł łupem Polaka, ale Gabaszwili odpowiedział serwisem i wygrał własne podanie do 15.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4, 1:1* - Świetny serwis łodzianina i gem wygrany do 40.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 0:1 - Janowicz miał kolejną szansę na zwieńczenie gema, ale znów popełnił podwójny błąd.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 0:1 - Polak miał już 40-30, ale popełnił drugi w gemie podwójny błąd i jest równowaga.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *6:4, 0:1 - Gabaszwili z trudem utrzymał serwis do 40.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4, 0:0* - Tym razem Rosjanin uratował się uderzeniem z bekhendu po linii.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4, 0:0* - I trzeci świetny return Janowicza! Drugi break point!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4, 0:0* - Chytry serwis Gabaszwilego i równowaga.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4, 0:0* - Drugą partię Rosjanin otworzył podwójnym błędem, ale wygrał dwie następne piłki. Dwa kapitalne returny Polaka i jest break point!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 6:4* - Gem i set Jerzy Janowicz! Po krótkiej wymianie błąd popełnił Rosjanin!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *5:4 - As! Trzy setbole dla Polaka!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *5:4 - Szkoda, było po 30, ale Polak wyrzucił piłkę w aut. Rosjanin zwieńczył gema do 30, ale po przerwie to łodzianin będzie podawał na seta.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 5:3* - Janowicz utrzymał serwis do zera i potrzebuje jeszcze tylko jednego gema, by wygrać seta.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *4:3 - Przełamanie! Polak minął ze spokojem minął Rosjanina i wywalczył break pointa. Po chwili Gabaszwili wpakował forhend w siatkę i Jerzy Janowicz po raz pierwszy w tym meczu wysunął się na prowadzenie!
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 3:3* - A 23-latek z Łodzi pewnie utrzymał serwis do 15 i znów mamy remis w pierwszej partii.
      Skomentuj 2
      Roger Rasheed, trener Grigora Dimitrowa, uważnie obserwuje mecz Polaka z Rosjaninem. Jego opiekun zmierzy się ze zwycięzcą tego starcia w II rundzie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *2:3 - Trzy znakomite serwisy tenisisty z Moskwy ustawiły gema. Przy stanie 40-0 Rosjanin wyrzucił jeszcze forhend w aut, ale po chwili pewnie zwieńczył gema.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 2:2* - Gabaszwili wyrzucił bekhend w aut i nasz reprezentant pewnie wygrał serwis do 15.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *1:2 - Podwójny błąd Janowicza, ale łodzianin odpowiada skrótem oraz wygrywającym forhendem. 30-15.
      Skomentuj 5
      • basher Zgłoś komentarz
        I jeszcze do tego krostopaty.. I głowa jak kartofel..
          Przynajmniej przystojniaczek, czego o Gruzinie nie można powedzieć..
          • Alk Zgłoś komentarz
            Za to Janowicz bardzo - jak na siebie - spokojny. Serwis też grany bez "zarzynania" a i w wymianach całkiem mądrze taktycznie (wprawdzie często w siatkę, ale i tak przyzwoicie). Mecz
            Czytaj całość
            nudnawy, ale jak Gaba będzie grał jak teraz to może być do przodu dla JJ..
            Zobacz więcej komentarzy (2)
            Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *1:2 - Dwa błędy z forhendu Polaka i Gabaszwili utrzymał podanie do 40.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 1:1* - Niestety, Rosjanin uratował się serwisem i jest równowaga.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 1:1* - Kapitalny return i Janowicz ma break pointa!
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili 1:1* - Łodzianin dosyć szybko wyszedł na 40-15, po czym popełnił podwójny błąd. W kolejnej akcji Gabaszwili wpakował return w siatkę i Polak wygrał serwis do 30.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Tejmuraz Gabaszwili *0:1 - Mocny początek ze strony Gabaszwilego. Piękny forhend po krosie, po czym Rosjanin zwieńczył gema do zera winnerem z bekhendu po linii.
            Skomentuj 0
            Grają! Podaje Rosjanin.
            Skomentuj 3
            Sędzia główny, Brazylijczyk Carlos Bernardes, dał znać do zakończenia rozgrzewki i obaj panowie są już gotowi do rozpoczęcia pojedynku.
            Skomentuj 0
            Obaj panowie właśnie pojawili się na korcie i rozpoczęli rozgrzewkę! Jeszcze tylko kilka minut i zaczynamy!
            Skomentuj 4
            Zobacz więcej komentarzy (1)
            Kort numer 3 jest już wolny! Za chwilę pojawią się na nim Polak i Rosjanin!
            Skomentuj 1
            Od godz. 22:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Cincinnati pomiędzy Jerzym Janowiczem a Tejmurazem Gabaszwilim.