Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 0:0* - Gem i pierwszy set Jerzy Janowicz. Polak pokazał się ze znakomitej strony i wygrał pierwszą partię z ósmym tenisistą świata, Grigorem Dimitrowem.
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
Po wspaniałym zwycięstwie Jerzego Janowicza jeszcze dziś będziemy ściskać kciuki za Agnieszkę Radwańską. Krakowianka swój pojedynek z Kurumi Narą rozpocznie nie przed godziną 21:00, a my oczywiście zapraszamy na relację z tego pojedynku!
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz o ćwierćfinał turnieju Western & Southern Open zagra z Julienem Benneteau albo z brytyjskim kwalifikantem Jamesem Wardem
Skomentuj 0
Statystyki meczu Jerzy Janowicz  - Grigor Dimitrow.
Skomentuj 1
Dla Polaka to pierwsze w tym sezonie zwycięstwo nad tenisistą z Top 10 rankingu ATP i zarazem drugie najważniejsze w karierze.

Rok Turniej Faza Przeciwnik (Ranking) Wynik
2012 Paryż III runda Andy Murray (ATP 3) 5:7, 7:6(4), 6:2
2013 Rzym II runda Jo-Wilfried Tsonga (ATP 8) 6:4, 7:6(5)

Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3:6, 6:3 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Polak pokonał Grigora Dimitrowa i awansował do 1/8 finału turnieju ATP w Cincinnati.
Skomentuj 7
Zobacz więcej komentarzy (4)
  • Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 3:6, 5:3 - Trzy kolejne meczbole dla Janowicza.
    Skomentuj 11
    Zobacz więcej komentarzy (8)
    Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 3:6, 5:3 - Zostaje w grze Dimitrow, ale teraz to Janowicz serwuje, aby wygrać mecz.
    Skomentuj 2
    • Mg1 Zgłoś komentarz
      Brawo Jurek! Przyznaję szczerze nie wierzyłam w wygraną. Jak zwykle Jurek musi pyskować!!! Publiczność Go znienawidzi o sędziach nie wspomnę. Szalona głowa!
      • Alk Zgłoś komentarz
        Koniec! Brawo!
        Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3:6, 5:2* -  Dimitrow obronił trzema znakomitymi akcjami wszystkie szanse Janowicza.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3:6, 5:2* - Trzy błędy Bułgara i trzy meczbole dla Janowicza!
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3:6, 5:2* - Janowicza roznoszą emocje, otrzymał ostrzeżenie od sędziego za przedłużanie czasu pomiędzy kolejnymi punktami, wdał się z tego powodu w kłótnie z Mohammedem Lahyanim, ale na szczęście Polak utrzymał serwis i od triumfu dzieli go jeden wygrany gem.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 3:6, 4:2 - Nie ma zamiaru poddawać się Dimitrow. Bułgar, mimo że przegrał pierwszy punkt w gemie, podjął rękawicę i wygrał podanie do 30.
        Skomentuj 9
        • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
          Ostrzą pióra na Agnieszkę - w trakcie jej meczu znów ich wetnie;)
          • crzyjk Zgłoś komentarz
            Nie wierze własnym oczom. Wrócił stary dobry Jurek, waleczny na korcie i nieustępliwy sędziom kaloszom. Rola potulnego baranka, to nie dla Jurka Dynamitu!!
            • michal l Zgłoś komentarz
              Trzeba będzie po meczu im przypomnieć bo lubią mieć słabą pamięć.
              Zobacz więcej komentarzy (6)
              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3:6, 4:1* - Bardzo ważny i wygrany gem przez Janowicza. Polak podwyższył prowadzenie i od zwycięstwa dzielą go tylko dwa wygrane gemy.
              Skomentuj 4
                Ale Griszka inaczej podchodzi i do wymian i do drugich podań Jurka, będzie nerwowo bo obaj dziś są "do ruszenia". Jednak Dżej to wygra :D
                  uff, mam transmisję, w samą porę:)
                  • Ane Mone Zgłoś komentarz
                    teraz b. ważny gem, niech nieba sprzyjają
                    Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 3:6, 3:1 - "Na sucho " Dimitrow.
                    Skomentuj 3
                    Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3:6, 3:0* - Gem do 15 wygrany przez Polaka po przełamaniu.
                    Skomentuj 2
                    Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 3;6, 2:0 - Janowicz poradził sobie z bardzo dobrym serwisem Dimitrowa, następnie zagrał bardzo dobry forhend po krosie, a Bułgar wyrzucił piłkę poza kort. Przełamanie dla łodzianina, który jeżeli nie straci serwisu do końca seta, wygra cały mecz.
                    Skomentuj 3
                    Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3;6, 1:0* - Świetna gra Janowicza i Polak ma piłkę na przełamanie!
                    Skomentuj 2
                    Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3;6, 1:0* - Gem, którego samym serwisem rozstrzygnął Janowicz: dwa asy, dwa wygrywające podania i jeden podwójny błąd.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3:6, 0:0* - Gem i drugi set Grigor Dimitrow. Bułgar wyrównał stan meczu i o tym, czy on czy Jerzy Janowicz zagra w 1/8 finału turnieju w Cincinnati zadecyduje trzecia odsłona.
                    Skomentuj 3
                      No i zobaczymy, który będzie w stanie podkręcić tempo w decydującej części. --- Dziżż..a już JJ grał spokojnie, rozdrażniła go ta długa, przegrana wymiana. --- Hehe, teraz Dymek
                      Czytaj całość
                      maści na potęgę i rozumem też nie grzeszy :D
                        tak dobrze żarło i zdechło, teraz trzeba 100% koncentracji inaczej będzie źle
                        • nowa Zgłoś komentarz
                          No to decydujący set, dobrze że na koniec drugiego gra JJ się poprawiła
                          Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3:5* - Setbol dla Bułgara.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 3:5* - "Na sucho" Janowicz, ale teraz Dimitrow po raz drugi serwuje, by wygrać drugą partię.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 2:5 - Janowicz odrobił stratę jednego przełamania, ale i tak sytuacja łodzianina w drugim secie nie jest dobra.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 1:5* - Jeszcze walczy w tym secie Janowicz - trzy break pointy dla Polaka.
                          Skomentuj 2
                          Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 1:5* - Bekhend Janowicza wylatuje daleko poza kort. Drugie przełamanie dla Dimitrowa, który serwuje, aby wygrać drugiego seta.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 1:4 - Proste błędy Polaka i Dimitrow ma dwie piłki na kolejne przełamanie.
                          Skomentuj 2
                            Jurek bez przekonania, chyba już zbiera siły na 3-ci set;
                              znowu nam się JJ rozregulował, szkoda, w trzecim secie trzeba będzie znowu podgonić
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 1:4 - Po przełamaniu Dimitrow wygrał własny serwis do 15. Trzeci z rzędu gem dla Bułgara.
                              Skomentuj 2
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 1:3* - Podwójny błąd serwisowy Janowicza przy piłce na przełamanie i break na korzyść Dimitrowa.
                              Skomentuj 1
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 1:2 - Pierwsze kłopoty Janowicza, trzy break pointy dla Dimitrowa.
                              Skomentuj 1
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 1:2 - Od stanu 30-30 dwa świetne serwisy Dimitrowa, który utrzymał podanie, choć nie był to dla niego łatwy gem.
                              Skomentuj 0
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 6:4, 1:1* - Nie tylko serwis, ale i gra z linii końcowej dziś u Janowicza na najwyższym poziomie. Takiego Jerzyka aż chce się oglądać!
                              Skomentuj 0
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *6:4, 0:1 - Dimitrow otwiera drugiego seta, a statystyki pierwszego wyglądają tak:
                              Skomentuj 0
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *5:4 - Dwa setbola dla Janowicza!
                              Skomentuj 6
                              Zobacz więcej komentarzy (3)
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *5:4 - Przełamanie i to "na sucho" Cudowny gem Janowicza, zwieńczony przepięknym minięciem z forhendu.
                              Skomentuj 0
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 4:4* - Trzy break pointy dla Polaka!
                              Skomentuj 2
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 4:4* - Mimo że do gry weszły nowe piłki, Polak miał problemy przy własnym serwisie, przegrywał już 15-30, ale od tego momentu zaserwował dwa asy z drugich podań, a gema zakończył akcją przy siatce.
                              Skomentuj 1
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *3:4 - Szybko i pewnie wygrywają gemy przy własnych podaniach obaj tenisiści. Jak na razie nie było break pointów, ani nawet równowag w poszczególnych gemach.
                              Skomentuj 3
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 3:3* - Znów Janowicz bezbłędny przy własnym podaniu. Była szansa na gema 'na sucho", lecz Bułgar odpowiedział na skrót Polaka przy 40-0.
                              Skomentuj 0
                              Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *2:3 - Najlepszy gem serwisowy Dimitrowa w tym meczu, choć to Janowicz wygrał najpiękniejszą akcję, dobiegając do drop szota rywala.
                              Skomentuj 2
                                3:3 znów kończy Jurek asem; zła wiadomość dla Bułgara - JJ gra dziś bez fochów;)
                                  Coś mi się wydaje że łapa pierwsza zadrży Dimie,na razie jest dobrze i spokojnie:)
                                  Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 2:2* - Kapitalny gem Janowicza: as, wygrana akcja przy siatce, wygrywający serwis i zwycięski skrót. Polak pokazuje bardzo kreatywny tenis na początku dzisiejszego meczu.
                                  Skomentuj 0
                                  Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *1:2 - Podobnie jak w premierowym gemie, Dimitrow prowadził już 40-0, ale wówczas popełnił podwójny błąd serwisowy, następnie przegrał kolejną akcję, lecz utrzymał podanie do 30.
                                  Skomentuj 1
                                  Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow 1:1* - Janowicz otwiera wynik po swojej stronie gemem wygranym do 15. Polak zaprezentował już swoje firmowe zagrania, w tym drop szota.
                                  Skomentuj 1
                                  Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow *0:1 - Nierówny gem otwarcia Dimitrowa. Dwa forhendowe winnery, dwa asy i do tego podwójny błąd serwisowy oraz pomyłka z bekhendu.
                                  Skomentuj 1
                                    1:1; zakończone asem, przedtem Jurek , co ważne, wygrywał długie wymiany;
                                    Zaczynamy od serwisu Bułgara!
                                    Skomentuj 1
                                    Dzisiejszy mecz będzie pierwszą oficjalną konfrontacją Jerzego Janowicza z Grigorem Dimitrowem.
                                    Skomentuj 0
                                    Grigor Dimitrow w tym sezonie wygrał już trzy turnieje rangi ATP World Tour. Dotarł także do półfinału wielkoszlemowego Wimbledonu, a w zeszłym tygodniu w Toronto zagrał w 1/2 finału.
                                    Skomentuj 0
                                    Tenisiści są już na korcie nr 3, trwa rozgrzewka.
                                    Skomentuj 2
                                    W poniedziałek z Tejmurazem Gabaszwilim Jerzy Janowicz odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w turnieju rangi ATP Masters 1000. Dziś, w II rundzie zmagań w Cincinnati, Polak będzie mógł wygrać pierwszy w 2014 roku mecz z tenisistą z Top 10 rankingu, a jego rywalem będzie ósma rakieta świata, Grigor Dimitrow.
                                    Skomentuj 1
                                    Od godz. 17:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Cincinnati pomiędzy Jerzym Janowiczem a Grigorem Dimitrowem.