Relację prowadzą : autor:
Piotr Wróbel
autor:
Rafał Smoliński
Agnieszka Radwańska - Polona Hercog 6:3* - Dobre prowadzenie akcji dało Polce partię otwarcia po 33 minutach!
Skomentuj 0

Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo z meczu z udziałem Agnieszki Radwańskiej! Życzymy miłego dnia i zapraszamy na kolejne relacje z występów polskich tenisistek i tenisistów!
Skomentuj 1

• sekup II 1
    Dobrze, że nie było to jakieś "gromienie" przeciwniczki. Aga chciała grać dłużej więc musiała dawać fory Hercog, stąd te spowolnienia. To był bardzo dobry, poważny trening po dłuższej przerwie w grze.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Nie było to zbyt przekonywujące zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej, ale przynajmniej spotkanie toczyło się w szybkim tempie. Po 75 minutach Polka wykonała pierwszy krok w kierunku obrony tytułu.
Skomentuj 0

Agnieszka Radwańska - Polona Hercog 6:3, 6:3 - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska! Pojedynek zakończył się bekhendem wrzuconym w siatkę przez Słowenkę. Brawa dla krakowianki!
Skomentuj 1

• sekup II 0
    Oczywiście brawa! Trochę sobie pohejtowałem ale gratuluję Agnieszce tego zwycięstwa. Przebieg meczu wskazywał, że po szybkim wyrzuceniu z US Open, brakowało jej grania i ogrania. Najwyraźniej chciała przedłużyć ten mecz trzymając jednak wynik pod kontrolą.
  • Agnieszka Radwańska - Polona Hercog 6:3, 5:3* - Pierwsza piłka meczowa była najlepszą wymianą spotkania. Polka wyszła z głębokiej defensywy, a pod siatką popisała się Słowenka.
    Skomentuj 0

Agnieszka Radwańska - Polona Hercog 6:3, 5:3* - Hercog pomaga, dzięki czemu mamy dwie piłki meczowe dla Agnieszki Radwańskiej!
    Skomentuj 0

Agnieszka Radwańska - Polona Hercog 6:3, 5:3* - Nie docenia obrończyni tytułu umiejętności deblowych przeciwniczki. Gdyby zagrała lepiej loba, byłaby dwa punkty od zwycięstwa.
    Skomentuj 0

Agnieszka Radwańska - Polona Hercog 6:3, 5:3* - Serwując pod słońce Polka wygrywa gema do 15 i jest tylko cztery wygrywające returny od awansu do II rundy. :)
    Skomentuj 0

Agnieszka Radwańska - Polona Hercog *6:3, 4:3 - Cudowna kontra forhendowa po linii to jedno z najlepszych zagrań tenisistki z Mariboru. Wygrywając gema "na sucho" przerwała serię faworytki.
    Skomentuj 0

Agnieszka Radwańska - Polona Hercog 6:3, 4:2* - Świetny serwis na koniec i czwarty gem z rzędu dla turniejowej "jedynki".
    Skomentuj 1

Gładko teraz idzie łamAdze. Zaraz zapewne przyhamuje i da pograć Hercog.
    Agnieszka Radwańska - Polona Hercog *6:3, 3:2 - Kroi nam się całkiem dobry gem. Najpierw Radwańska zrozumiała, że skracając dystans do piłki może prowadzić grę. Następnie Hercog zagrała piękny kros forhendowy. Na deser spięcie pod siatką, 30-15 dla serwującej.