Jerzy Janowicz - Benoit Paire na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:6, 6:3 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Polak zakończył trzysetowe spotkanie z Benoitem Paire'em wygrywającym forhendem.
Skomentuj 3
Dziękujemy Państwu za uwagę podczas naszej relacji na żywo z meczu Jerzego Janowicza z Benoitem Paire'em i już zapraszamy na piątek, gdy łodzianin będzie grał o półfinał turnieju w Montpellier. Żegnamy się, życząc Dobrej Nocy!
Skomentuj 1
W ćwierćfinale turnieju Open Sud de France Jerzy Janowicz zmierzy się z kolejnym Francuzem, rozstawionym z numerem drugim Gillesem Simonem, który wygrał dziś 6:3, 6:3 z Edouardem Rogerem-Vasselinem.
Skomentuj 1
Dla Jerzego Janowicza to pierwsze oficjalne zwycięstwo nad Benoitem Paire'em. A poniżej prezentujemy statystyki dzisiejszego meczu.
Skomentuj 3
  • Fanka Rogera Zgłoś komentarz
    statystyki bardzo dobre - ale ten drugi set był niepotrzebny. JJ miał jak zwykle okres słabszej gry - ale wyszedł z tego . Uspokoił się , za to Paire puściły nerwy. Forma jest tylko
    Czytaj całość
    trzeba ją ustabilizować.
    • Grażyna Jarek Zgłoś komentarz
      brawo!!
      • tko32 Zgłoś komentarz
        Ehh znów kilka siwych włosów przybędzie przez Jerzyka:)
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 5:3 - As Janowicza i drugi meczbol.
        Skomentuj 3
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 5:3 - Paire broni meczbola znakomitym minięciem atakującego przy siatce Polaka.
        Skomentuj 2
      • Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 5:3 - Meczbol dla Polaka!
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 5:3 - Piłka na przełamanie obroniona asem z drugiego podania. Paire wszczął awanturę z sędzią, bo jest pewny, że serwis Polaka nie trafił w karo.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 5:3 - Szczęście jest po stronie Paire'a. Break point dla Francuza.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 5:3 - Janowicz odetchnął z ulgą, gdy pierwszy serwis Paire'a został wywołany jako autowy, wygrał wymianę i uzyskał breaka. Wściekły Paire zniszczył swoją rakietę.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:6, 4:3* - Dwa break pointy dla Janowicza!
        Skomentuj 4
        Zobacz więcej komentarzy (1)
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:6, 4:3* - To jest mecz wzlotów i upadków dla obu tenisistów. Janowicz wygrał gema "na sucho" i oby był to znak, że to on jest teraz na fali wznoszącej.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 3:3 - Wielka szkoda, bo uciekła szansa. Paire przegrywał przy własnym podaniu 0-30, ale utrzymał podanie.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:6, 3:2* - Po przełamaniu powrotnym Janowicz utrzymał serwis do 15.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 2:2 - Przełamanie powrotne po cudownym forhendowym minięciu Janowicza!
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:6, 1:2* - Paire daje szanse Janowiczowi na powrót do gry. Podwójny błąd, następnie dwie przegrane wymiany i Polak ma trzy break pointy.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:6, 1:2* - Forhend łodzianina wyfrunął daleko poza linię boczną kortu. Przełamanie dla Paire'a.
        Skomentuj 3
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 1:1 - Piłka na breaka dla Paire'a po forhendowym błędzie Janowicza.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 1:1 - Gem dla Paire'a. Janowicz wpakował w siatkę dwa kolejne returny.
        Skomentuj 1
          Za Jurkiem jestem zawsze. Ale on chyba naprawdę potrzebuje psychologa albo silnego trenera który jakoś na niego wpłynie. Ma gościa w garści, wystarczy lekko docisnać. A Jerzy? 2 set w
          plecy, zaczyna bawić się w dyskusje, lekceważące piłki itp. ehh Jurek Jurek:)
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:6, 1:0* - Francuz broni się przed przełamaniem świetną akcją przy siatce.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:6, 1:0* - Podwójny błąd serwisowy Paire'a i jest break point dla Janowicza.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:6, 1:0* - Ważne, udane otwarcie decydującego seta w wykonaniu Polaka.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:6, 0:0 - Gem i drugi set Benoit Paire. Wydawało się po pierwszej partii, że Jerzy Janowicz ma to spotkanie pod kontrolą, ale Francuz wrócił do gry.
          Skomentuj 4
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:5* - Setbol dla Paire'a.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:5* - Paire trafił bekhend w samą linię końcową, co spowodowało błąd naszego tenisisty. Break point obroniony.
          Skomentuj 3
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:5* - Jest drugi break point dla łodzianina!
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:5* - Niestety, Polak wyrzucił return.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:5* - Break point po błędzie Francuza!
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:5* - 30-30 i teraz albo setbol dla Paire'a albo break point dla Janowicza.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:5* - Kolejna pomyłka Janowicza i Paire notuje przełamanie. Wściekły Polak wystrzelił piłkę, za co otrzymał ostrzeżenie.
          Skomentuj 2
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:4 - Piłka na przełamanie w bardzo ważnym momencie seta dla Paire'a.
          Skomentuj 2
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 3:4 - Paire w gazie. Wygrał gema bez straty punktu, co w tym meczu było domeną Janowicza.
          Skomentuj 4
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 3:3* - Janowicz musi się mieć na baczności, bo Paire przestał wyrzucać co drugą piłkę w aut i znalazł również receptę na podanie łodzianina, które nie przynosi już naszemu reprezentantowi aż tylu łatwych punktów, jak w partii otwarcia.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 2:3 - Po bardzo słabym początku Paire złapał rytm i teraz to on ma inicjatywę na korcie.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 2:2* - Z kłopotami, ale na szczęście Janowicz utrzymał podanie. Po obronie break pointa łodzianin wygrał wymianę, a następnie zaserwował asa.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 1:2 - Break point obroniony, a właściwie to zmarnowany przez Paire'a, który zagrał dropszotem we własną stronę kortu.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 1:2 - Znakomity return Paire'a, następnie piękny stopwolej i Francuz ma break pointa.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 1:2 - Janowicz mógł mieć nadzieję na kolejne przełamanie, lecz Paire utrzymał podanie ze stanu 15-30.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 1:1* - Znakomity gem Janowicza. Polak zdobywał punkty podaniem, ale pokusił się też o piękną akcję serwis-wolej.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:2, 0:1 - Paire utrzymał własne podanie.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 0:0* - Równowaga w gemie otwarcia drugiego seta przy serwisie Paire'a.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:2, 0:0* - Gem i pierwszy set Jerzy Janowicz!
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *5:2 - Trzy setbole dla Polaka!
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *5:2 - Tenisiści wracają do gry. Janowicz serwuje, by wygrać partię otwarcia.
          Skomentuj 2
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *5:2 - Przerwa medyczna dla Paire'a.
          Skomentuj 2
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *5:2 - Drugie przełamanie dla Janowicza! Przy break poincie Paire wyrzucił forhend w aut.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 4:2* - Podobnie jak w poprzednim gemie serwisowym Paire'a, Janowicz ma break pointa, mimo że Francuz prowadził 30-0.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 4:2* - Janowicz udanie przeszedł pierwszą poważną próbę w tym meczu. Wygrał gema, w którym przegrywał 0-30.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *3:2 - Gem dla Paire'a. Janowicz zmarnował szansę na drugie przełamanie, ale wciąż jego sytuacja w pierwszym secie jest bardzo dobra.
          Skomentuj 2
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 3:1* - Janowicz nie wykorzystał szansy na drugiego breaka, posłał return w siatkę.
          Skomentuj 2
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 3:1* - Dwa podwójne błędy serwisowe Paire'a do tego znakomity skrót Janowicza i z 30-0 dla Francuza robi piłka na przełamanie dla Polaka.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 3:1* - I po przełamaniu gem serwisowy wygrany przez Janowicza. Wymarzony początek w wykonaniu naszego tenisisty.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *2:1 - I mamy przełamanie "na sucho" dla Polaka! Paire przy pierwszym break poincie wyrzucił forhend w aut.
          Skomentuj 5
          Zobacz więcej komentarzy (2)
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 1:1* - Trzy break pointy dla Polaka!
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire 1:1* - Winner z forhendu Janowicz i trzy nieudane returny Paire'a oraz dwa forhendowe błędy łodzianina złożyły się na gema wygranego do 30 przez Polaka.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Benoît Paire *0:1 - Gem otwarcia wygrany przez Francuza do 30.
          Skomentuj 0
          Zaczynamy od serwisu Paire'a!
          Skomentuj 0
          Na lepszego z pary Jerzy Janowicz - Benoit Paire w ćwierćfinale Open Sud de France czeka już rozstawiony z numerem drugim Gilles Simon, który dziś wyeliminował Edouarda Rogera-Vasselina.
          Skomentuj 2
          Dzisiejszy mecz będzie trzecim starciem pomiędzy Jerzym Janowiczem a Benoitem Paire'em, lecz pierwszym oficjalnym. Przed czterema laty w Challengerze w Salzburgu zwyciężył Francuz, a w tym sezonie w Pucharze Hopmana triumfował łodzianin.
          Skomentuj 2
          Jerzy Janowicz wygrał losowanie i wybrał odbiór.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz i Benoit Paire są już na korcie centralnym w Montpellier.
          Skomentuj 0
          W oczekiwaniu na mecz Jerzego Janowicza zapraszamy również do obejrzenia naszej fotorelacji z dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem Polska - Rosja w Pucharze Federacji.
          Skomentuj 0
          Dziś powróciliśmy też wspomnieniami do niedawno zakończonego Australian Open. Oto nasze podsumowanie turnieju mężczyzn.
          Skomentuj 0
          Korzystając z chwili przerwy, przypominany, że dziś w Challengerze w Glasgow nie powiodło się Michałowi Przysiężnemu, który przegrał z Davidem Guezem.
          Skomentuj 0
          Koniec meczu Richarda Gasqueta z Lucasem Pouille'em oznacza, iż za kilka chwil na korcie centralnym w Montpellier pojawią się Jerzy Janowicz i Benoit Paire.
          Skomentuj 1
          Gem, set i mecz Richard Gasquet! Rozstawiony z numerem czwartym Francuz wygrał 6:3, 7:6(6) ze swoim rodakiem Lucasem Pouille'em i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP w Montpellier, gdzie zagra z lepszym z pary Dudi Sela -Denis Istomin.
          Skomentuj 0
          6-6. Niesamowity przebieg rozgrywki tie breakowej. Richard Gasquet zdobył trzy pierwsze punkty z rzędu, przegrał następnych sześc i wygrał kolejne trzy, które były setbolami dla Lucasa Pouille'a.
          Skomentuj 1
          6-3. Trzy setbole dla Lucasa Pouille'a.
          Skomentuj 0
          3-3 przy zmianie stron. Richard Gasquet prowadził już 3-0, ale trzy kolejne punkty wygrał Lucas Pouille.
          Skomentuj 0
          Tie break zadecyduje o losach drugiego seta pojedynku Richarda Gasqueta z Lucasem Pouille'em.
          Skomentuj 0
          Na początek spotkania Jerzego Janowicza z Benoitem Paire'em będziemy musieli poczekać. Na korcie centralnym w Montpellier trwa bowiem jeszcze pojedynek dwóch Francuzów. Richard Gasquet wygrał pierwszego seta 6:4, ale w drugim Lucas Pouille prowadzi 5:4.
          Skomentuj 0
          Od godz. 20:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju ATP w Montpellier pomiędzy Jerzym Janowiczem a Benoitem Paire'em.
          Skomentuj 2
          • brynol Zgłoś komentarz
            Tak sobie myśle że jeśli JJ przegra to będzie wina dziennikarzy...B-)
            • basher Zgłoś komentarz
              Na razie Rysiu sie męczy w drugim secie i jeszcze chwila do końca mmeczu. Więc jeszcze na JJa trzeba poczekać..