Jerzy Janowicz - Gilles Simon na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Gilles Simon 6:2, 7:5 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Polak pokonał Gillesa Simona i awansował do półłinału turnieju ATP w Montpellier!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
Dziękujemy Państwu za uwagę podczas naszej relacji z meczu Jerzego Janowicza z Gillesem Simonem. Jutro czeka nas wielka dawka tenisowych emocji, bo łodzianin zagra o finał imprezy w Montpellier oraz nasze reprezentantki rozpoczną ćwierćfinałową konfrontację z Rosjankami w Pucharze Federacji. Na te atrakcje zapraszamy w sobotę, a tymczasem żegnamy się, życząc Miłego Dnia!
Skomentuj 3
Dla Jerzego Janowicza to pierwszy w tym sezonie i drugi w karierze w drugim występie w Montpellier awans do półfinału. Rywalem łodzianina w meczu o finał będzie rozstawiony z numerem siódmym João Sousa bądź Philipp Kohlschreiber, oznaczony "trójką".
Skomentuj 0
A tak prezentują się statystyki meczu Jerzego Janowicza z Gillesem Simonem.
Skomentuj 0
- To mój najlepszy mecz w sezonie. Gilles grał bardzo dobrze, to niesamowity atleta. Byłem bardzo agresywny, i to dało pozytywny efekt - powiedział Jerzy Janowicz.
Skomentuj 3
Jerzy Janowicz - Gilles Simon *6:2, 6:5 - Trzy meczbole dla Polaka!
Skomentuj 2
  • Jerzy Janowicz - Gilles Simon *6:2, 6:5 - Przełamanie! Simon poszedł do siatki, ale nie utrzymał na rakiecie potężnego bekhendu Janowicza. Po przerwie Polak będzie serwował, aby wygrać mecz i awansować do półfinału turnieju w Montpellier.
    Skomentuj 6
    Zobacz więcej komentarzy (3)
    Jerzy Janowicz - Gilles Simon 6:2, 5:5* - Pierwszy break point niewykorzystany, Janowicz trafił z bekhendu w siatkę.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Gilles Simon 6:2, 5:5* - Dwa bekhendowe winnery Janowicza i Polak ma dwa break pointy!
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Gilles Simon 6:2, 5:5* - W meczu I rundy było obronione meczbole, dziś będzie obroniony setbol? Nie mamy nic przeciwko temu! Gem dla Janowicza po obronie piłki setowej.