WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

ATP Indian Wells: Program i wyniki

Novak Djoković przystępuje do obrony wywalczonego przed rokiem mistrzowskiego tytułu. W gronie 96 uczestników turnieju w Indian Wells znalazł się jeden Polak, Jerzy Janowicz.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

BNP Paribas Open, Indian Wells (USA)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy (Plexipave), pula nagród 5,381 mln dolarów

finał:

niedziela, 22 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Roger Federer (Szwajcaria, 2) 6:3, 6:7(5), 6:2

półfinał:

sobota, 21 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Andy Murray (Wielka Brytania, 4) 6:2, 6:3
Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Milos Raonić (Kanada, 6) 7:5, 6:4


ćwierćfinał:

piątek, 20 marca

Milos Raonić (Kanada, 6) - Rafael Nadal (Hiszpania, 3) 4:6, 7:6(10), 7:5
Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Tomáš Berdych (Czechy, 9) 6:4, 6:0

czwartek, 19 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Bernard Tomic (Australia, 32) walkower
Andy Murray (Wielka Brytania, 4) - Feliciano López (Hiszpania, 12) 6:3, 6:4

IV runda (1/8 finału):

środa, 18 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - John Isner (USA, 18) 6:4, 7:6(5)
Bernard Tomic (Australia, 32) - Thanasi Kokkinakis (Australia, WC) 6:4, 4:6, 6:4
Andy Murray (Wielka Brytania, 4) - Adrian Mannarino (Francja) 6:3, 6:3
Feliciano López (Hiszpania, 12) - Kei Nishikori (Japonia, 5) 6:4, 7:6(2)
Milos Raonić (Kanada, 6) - Tommy Robredo (Hiszpania, 17) 6:3, 6:2
Rafael Nadal (Hiszpania, 3) - Gilles Simon (Francja, 13) 6:2, 6:4
Tomáš Berdych (Czechy, 9) - Lukáš Rosol (Czechy, 27) 6:2, 4:6, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Jack Sock (USA) 6:3, 6:2

III runda (1/16 finału):

wtorek, 17 marca

Milos Raonić (Kanada, 6) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) 7:6(2), 6:4
Tommy Robredo (Hiszpania, 17) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 11) 6:4, 1:6, 7:5
Gilles Simon (Francja, 13) - Michael Berrer (Niemcy, Q) 6:2, 7:5
Rafael Nadal (Hiszpania, 3) - Donald Young (USA) 6:4, 6:2
Lukáš Rosol (Czechy, 27) - Robin Haase (Holandia) 6:4, 6:7(4), 7:6(3)
Tomáš Berdych (Czechy, 9) - Steve Johnson (USA) 6:4, 6:2
Jack Sock (USA) - Roberto Bautista (Hiszpania, 15) 3:6, 6:3, 6:2
Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Andreas Seppi (Włochy, 30) 6:3, 6:4

poniedziałek, 16 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Albert Ramos (Hiszpania) 7:5, 6:3
John Isner (USA, 18) - Kevin Anderson (RPA, 16) 7:6(6), 6:2
Thanasi Kokkinakis (Australia, WC) - Juan Mónaco (Argentyna) 6:2, 5:7, 7:6(5)
Bernard Tomic (Australia, 32) - David Ferrer (Hiszpania, 8) 7:5, 6:4
Andy Murray (Wielka Brytania, 4) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 26) 6:1, 3:6, 6:1
Adrian Mannarino (Francja) - Ernests Gulbis (Łotwa, 14) 6:4, 6:4
Feliciano López (Hiszpania, 12) - Pablo Cuevas (Urugwaj, 20) 6:2, 4:6, 6:3
Kei Nishikori (Japonia, 5) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 28) 6:7(6), 6:1, 6:4

II runda (1/32 finału):

niedziela, 15 marca

Milos Raonić (Kanada, 6) - Simone Bolelli (Włochy) 6:3, 6:4
Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) - Santiago Giraldo (Kolumbia, 29) 6:1, 7:6(4)
Tommy Robredo (Hiszpania, 17) - Andriej Gołubiew (Kazachstan) 6:4, 6:7(5), 6:4
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 11) - Nick Kyrgios (Australia) 7:6(2), 3:6, 7:6(4)
Gilles Simon (Francja, 13) - Malek Jaziri (Tunezja) 6:3, 4:6, 6:2
Michael Berrer (Niemcy, Q) - Richard Gasquet (Francja, 22) 7:6(6), 4:6, 3:1 i krecz
Donald Young (USA) - Jérémy Chardy (Francja, 31) 6:4, 6:2
Rafael Nadal (Hiszpania, 3) - Igor Sijsling (Holandia) 6:4, 6:2
Robin Haase (Holandia) - Stan Wawrinka (Szwajcaria, 7) 6:3, 3:6, 6:3
Lukáš Rosol (Czechy, 27) - Martin Kližan (Słowacja) 4:6, 6:0, 6:3
Steve Johnson (USA) - Ivo Karlović (Chorwacja, 21) 6:3, 7:6(5)
Tomáš Berdych (Czechy, 9) - Serhij Stachowski (Ukraina) 6:1, 6:4
Roberto Bautista (Hiszpania, 15) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:4, 6:3
Jack Sock (USA) - Gilles Muller (Luksemburg, 33) 3:6, 6:3, 7:6(7)
Andreas Seppi (Włochy, 30) - Victor Hănescu (Rumunia, Q) 6:4, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Diego Schwartzman (Argentyna) 6:4, 6:2

sobota, 14 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Marcos Baghdatis (Cypr) 6:1, 6:3
Albert Ramos (Hiszpania) - Julien Benneteau (Francja, 25) 6:2, 6:3
John Isner (USA, 18) - Jürgen Melzer (Austria, Q) 6:3, 6:4
Kevin Anderson (RPA, 16) - Federico Delbonis (Argentyna) 7:5, 6:4
Juan Mónaco (Argentyna) - Marin Čilić (Chorwacja, 10) 6:4, 6:4
Thanasi Kokkinakis (Australia, WC) - Guillermo García-López (Hiszpania, 23) 7:5, 5:7, 6:3
Bernard Tomic (Australia, 32) - Borna Corić (Chorwacja, Q) 6:3, 6:4
David Ferrer (Hiszpania, 8) - Ivan Dodig (Chorwacja) 4:6, 6:1, 7:6(6)
Andy Murray (Wielka Brytania, 4) - Vasek Pospisil (Kanada) 6:1, 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 26) - Tim Smyczek (USA, WC) 6:3, 6:1
Adrian Mannarino (Francja) - Fabio Fognini (Włochy, 19) 7:6(8), 6:3
Ernests Gulbis (Łotwa, 14) - Daniel Gimeno (Hiszpania, LL) 6:4, 6:1
Feliciano López (Hiszpania, 12) - Édouard Roger-Vasselin (Francja, Q) 6:7(3), 6:4, 6:4
Pablo Cuevas (Urugwaj, 20) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 4:6, 7:5, 6:0
Fernando Verdasco (Hiszpania, 28) - James Duckworth (Australia, Q) 6:2, 7:6(3)
Kei Nishikori (Japonia, 5) - Ryan Harrison (USA, WC) 6:4, 6:4

I runda:

piątek, 13 marca

Simone Bolelli (Włochy) - Thomaz Bellucci (Brazylia) 6:2, 6:7(3), 6:4
Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) - Frank Dancević (Kanada, Q) 6:2, 7:5
Andriej Gołubiew (Kazachstan) - Dustin Brown (Niemcy) 6:7(4), 6:3, 7:6(3)
Nick Kyrgios (Australia) - Denis Kudla (USA, WC) 6:4, 7:5
Malek Jaziri (Tunezja) - Tatsuma Itō (Japonia) 7:5, 6:1
Michael Berrer (Niemcy, Q) - Victor Estrella (Dominikana) 6:3, 5:7, 6:4
Donald Young (USA) - Pablo Carreño (Hiszpania) 6:3, 6:4
Igor Sijsling (Holandia) - Filip Krajinović (Serbia, Q) 6:4, 3:6, 6:2
Robin Haase (Holandia) - Alex Bolt (Australia, Q) 6:4, 6:2
Martin Kližan (Słowacja) - Pablo Andújar (Hiszpania) 7:6(4), 6:3
Steve Johnson (USA) - Marcel Granollers (Hiszpania) 6:2, 6:3
Serhij Stachowski (Ukraina) - Sam Querrey (USA) 2:6, 6:4, 6:2
Denis Istomin (Uzbekistan) - Austin Krajicek (USA, WC) 7:6(5), 6:4
Jack Sock (USA) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:7(4), 6:2, 7:5
Victor Hănescu (Rumunia, Q) - Michaił Jużny (Rosja) 6:3, 6:4
Diego Schwartzman (Argentyna) - Jerzy Janowicz (Polska) 6:4, 3:6, 7:6(3)

czwartek, 12 marca

Marcos Baghdatis (Cypr) - Jiří Veselý (Czechy) 6:3, 1:1 i krecz
Albert Ramos (Hiszpania) - Viktor Troicki (Serbia) 6:4, 6:4
Jürgen Melzer (Austria, Q) - Dennis Novikov (USA, Q) 6:4, 6:4
Federico Delbonis (Argentyna) - Dušan Lajović (Serbia) 6:4, 6:3
Juan Mónaco (Argentyna) - Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) 6:2, 3:6, 6:3
Thanasi Kokkinakis (Australia, WC) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 7:6(3), 6:3
Borna Corić (Chorwacja, Q) - Andreas Haider-Maurer (Austria) 6:4, 6:4
Ivan Dodig (Chorwacja) - João Sousa (Portugalia) 6:3, 7:5
Vasek Pospisil (Kanada) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:4, 4:2 i krecz
Tim Smyczek (USA, WC) - Benjamin Becker (Niemcy) 6:3, 7:6(4)
Adrian Mannarino (Francja) - Mischa Zverev (Niemcy, Q) 6:4, 6:4
Daniel Gimeno (Hiszpania, LL) - Sam Groth (Australia) 7:6(5), 7:6(6)
Édouard Roger-Vasselin (Francja, Q) - Marinko Matosević (Australia) 5:7, 6:4, 6:3
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Thiemo de Bakker (Holandia, Q) 7:6(3), 6:4
James Duckworth (Australia, Q) - Dominic Thiem (Austria) 7:6(5), 6:1
Ryan Harrison (USA, WC) - Mardy Fish (USA) 6:4, 4:6, 7:6(3)

wolne losy: Novak Djoković (Serbia, 1); Roger Federer (Szwajcaria, 2); Rafael Nadal (Hiszpania, 3); Andy Murray (Wielka Brytania, 4); Kei Nishikori (Japonia, 5); Milos Raonić (Kanada, 6); Stan Wawrinka (Szwajcaria, 7); David Ferrer (Hiszpania, 8); Tomáš Berdych (Czechy, 9); Marin Čilić (Chorwacja, 10); Grigor Dimitrow (Bułgaria, 11); Feliciano López (Hiszpania, 12); Gilles Simon (Francja, 13); Ernests Gulbis (Łotwa, 14); Roberto Bautista (Hiszpania, 15); Kevin Anderson (RPA, 16); Tommy Robredo (Hiszpania, 17); John Isner (USA, 18); Fabio Fognini (Włochy, 19); Pablo Cuevas (Urugwaj, 20); Ivo Karlović (Chorwacja, 21); Richard Gasquet (Francja, 22); Guillermo García-López (Hiszpania, 23); Julien Benneteau (Francja, 25); Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 26); Lukáš Rosol (Czechy, 27); Fernando Verdasco (Hiszpania, 28); Santiago Giraldo (Kolumbia, 29); Andreas Seppi (Włochy, 30); Jérémy Chardy (Francja, 31); Bernard Tomic (Australia, 32); Gilles Muller (Luksemburg, 33)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • panda25 0
    A więc raczej "1" spotka się z "2" w finale. A przynajmniej mam taką nadzieję. W przypadku pierwszego półfinału chyba pozamiatane i Djoko ogra Murraya (oby). No, i żen=by Roger zagrał na dotychczasowym poziomie, to z Raonicem nie powinien mieć problemu.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Mossad 0
    He he tylko jak Mardy zacznie strzelac....ale zobaczymy.
    RvR Tak, czekam na ten mecz! :)
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • RvR 0
    Tak, czekam na ten mecz! :)
    Mossad Ooooo Mardy Fish sie jeszcze pojawi. I to z ziomalem Harrisonem. Dwoch Jankesow...czyli ciekawie?
    [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×