Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Katowice: Program i wyniki

Agnieszka Radwańska jest główną gwiazdą turnieju WTA International rozgrywanego w katowickim Spodku. W drabince singla zaprezentują się także jej siostra Urszula, Magdalena Fręch i Magda Linette.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, jest główną gwiazdą trzeciej edycji turnieju w Katowicach Najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, jest główną gwiazdą trzeciej edycji turnieju w Katowicach
Katowice Open, Katowice (Polska)
WTA International, kort twardy w hali, pula nagród 250 tys. dolarów

GRA POJEDYNCZA

finał gry pojedynczej:

niedziela, 12 kwietnia

Anna Schmiedlová (Słowacja, 8) - Camila Giorgi (Włochy, 3) 6:4, 6:3

półfinał gry pojedynczej:

sobota, 11 kwietnia

Camila Giorgi (Włochy, 3) - Agnieszka Radwańska (Polska, 1) 6:4, 6:2
Anna Schmiedlová (Słowacja, 8) - Alison van Uytvanck (Belgia) 6:4, 6:1


ćwierćfinał gry pojedynczej:

piątek, 10 kwietnia

Agnieszka Radwańska (Polska, 1) - Klára Koukalová (Czechy) 6:1, 6:1
Anna Schmiedlová (Słowacja, 8) - Alizé Cornet (Francja, 2) 6:2, 6:0
Camila Giorgi (Włochy, 3) - Jelizawieta Kuliczkowa (Rosja, LL) 6:3, 6:4
Alison van Uytvanck (Belgia) - Kirsten Flipkens (Belgia, 7) 6:2, 6:4

II runda gry pojedynczej:

czwartek, 9 kwietnia

Agnieszka Radwańska (Polska, 1) - An-Sophie Mestach (Belgia) 6:3, 6:1
Jelizawieta Kuliczkowa (Rosja, LL) - Kaia Kanepi (Estonia, 5) 6:1, 6:2
Kirsten Flipkens (Belgia, 7) - Monica Niculescu (Rumunia) 6:7(6), 6:1, 6:4
Anna Schmiedlová (Słowacja, 8) - Kateřina Siniaková (Czechy) 6:1, 3:6, 6:3

środa, 8 kwietnia

Klára Koukalová (Czechy) - Wiera Zwonariowa (Rosja) 6:1, 6:4
Camila Giorgi (Włochy, 3) - Magda Linette (Polska, Q) 6:7(3), 6:2, 6:3
Alison van Uytvanck (Belgia) - Carina Witthöft (Niemcy) 6:3, 6:3
Alizé Cornet (Francja, 2) - Polona Hercog (Słowenia) 4:6, 6:1, 6:3

I runda gry pojedynczej:

środa, 8 kwietnia

Monica Niculescu (Rumunia) - Kristina Mladenović (Francja) 6:4, 6:4

wtorek, 7 kwietnia

Agnieszka Radwańska (Polska, 1) - Yanina Wickmayer (Belgia) 6:1, 6:3
An-Sophie Mestach (Belgia) - Magdalena Fręch (Polska, WC) 6:2, 6:1
Klára Koukalová (Czechy) - Petra Martić (Chorwacja, Q) 6:2, 6:4
Magda Linette (Polska, Q) - Anna-Lena Friedsam (Niemcy) 7:6(5), 6:4
Jelizawieta Kuliczkowa (Rosja, LL) - Urszula Radwańska (Polska, WC) 6:0, 6:1
Kaia Kanepi (Estonia, 5) - Shahar Peer (Izrael, Q) 6:1, 6:2
Kirsten Flipkens (Belgia, 7) - Annika Beck (Niemcy) 6:4, 6:1
Carina Witthöft (Niemcy) - Tereza Smitková (Czechy) 6:2, 6:2
Anna Schmiedlová (Słowacja, 8) - Nigina Abduraimowa (Uzbekistan, Q) 6:1, 4:6, 6:1
Kateřina Siniaková (Czechy) - María-Teresa Torró-Flor (Hiszpania) 4:6, 7:5, 6:2

poniedziałek, 6 kwietnia

Wiera Zwonariowa (Rosja) - Karin Knapp (Włochy, 6) 7:5, 6:4
Camila Giorgi (Włochy, 3) - Denisa Allertová (Czechy) 7:5, 4:6, 6:4
Alison van Uytvanck (Belgia) - Magdaléna Rybáriková (Słowacja, 4) 6:2, 6:3
Polona Hercog (Słowenia) - Misaki Doi (Japonia) 6:0, 3:6, 6:2
Alizé Cornet (Francja, 2) - Kiki Bertens (Holandia) 6:1, 6:3

GRA PODWÓJNA

finał gry podwójnej:

niedziela, 12 kwietnia

Ysaline Bonaventure (Belgia) / Demi Schuurs (Holandia) - Gioia Barbieri (Włochy) / Karin Knapp (Włochy) 7:5, 4:6, 10-6

półfinał gry podwójnej:

sobota, 11 kwietnia

Ysaline Bonaventure (Belgia) / Demi Schuurs (Holandia) - Alizé Cornet (Francja) / Magda Linette (Polska) 6:4, 6:2

piątek, 10 kwietnia

Gioia Barbieri (Włochy) / Karin Knapp (Włochy) - Ludmiła Kiczenok (Ukraina, 3) / Nadia Kiczenok (Ukraina, 3) 6:3, 6:1

ćwierćfinał gry podwójnej:

czwartek, 9 kwietnia

Gioia Barbieri (Włochy) / Karin Knapp (Włochy) - Klaudia Jans-Ignacik (Polska, 1) / Kristina Mladenović (Francja, 1) 6:3, 6:4

Ludmiła Kiczenok (Ukraina, 3) / Nadia Kiczenok (Ukraina, 3) - Magdalena Fręch (Polska, WC) / Katarzyna Kawa (Polska, WC) 6:4, 4:6, 12-10

Ysaline Bonaventure (Belgia) / Demi Schuurs (Holandia) - Oksana Kałasznikowa (Gruzja) / Katalin Marosi (Węgry) 7:6(4), 6:3

Alizé Cornet (Francja) / Magda Linette (Polska) - Klára Koukalová (Czechy, 2) / Kateřina Siniaková (Czechy, 2) 7:5, 7:5

I runda gry podwójnej:

środa, 8 kwietnia

Klára Koukalová (Czechy, 2) / Kateřina Siniaková (Czechy, 2) - Margarita Gasparian (Rosja) / Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) 1:6, 6:4, 10-5

Ludmiła Kiczenok (Ukraina, 3) / Nadia Kiczenok (Ukraina, 3) - Aleksandra Krunić (Serbia) / Petra Martić (Chorwacja) 2:6, 7:6(3), 10-6

Gioia Barbieri (Włochy) / Karin Knapp (Włochy) - Misaki Doi (Japonia) / Shahar Peer (Izrael) 6:2, 4:6, 10-5

Alizé Cornet (Francja) / Magda Linette (Polska) - Sandra Klemenschits (Austria) / Laura Thorpe (Francja) 7:5, 6:4

wtorek, 7 kwietnia

Klaudia Jans-Ignacik (Polska, 1) / Kristina Mladenović (Francja, 1) - Jocelyn Rae (Wielka Brytania) / Anna Smith (Wielka Brytania) 6:0, 6:2

poniedziałek, 6 kwietnia

Ysaline Bonaventure (Belgia) / Demi Schuurs (Holandia) - Julia Bejgelzimer (Ukraina, 4) / Eva Hrdinová (Czechy, 4) 6:2, 6:1

Magdalena Fręch (Polska, WC) / Katarzyna Kawa (Polska, WC) - Raluca Olaru (Rumunia) / Wiera Zwonariowa (Rosja) 7:6(7), 7:6(5)

Oksana Kałasznikowa (Gruzja) / Katalin Marosi (Węgry) - Tatiana Búa (Argentyna) / Daniela Seguel (Chile) 7:5, 6:4

ELIMINACJE GRY POJEDYNCZEJ

III runda eliminacji gry pojedynczej:

poniedziałek, 6 kwietnia

Magda Linette (Polska, 1) - Jelizawieta Kuliczkowa (Rosja, 5) 6:4, 5:7, 7:5
Shahar Peer (Izrael, 2) - Alaksandra Sasnowicz (Białoruś, 6) 6:3, 7:6(5)
Nigina Abduraimowa (Uzbekistan, 7) - Marie Bouzková (Czechy, WC) 6:4, 2:6, 6:4
Petra Martić (Chorwacja) - Ana Bogdan (Rumunia) 6:4, 7:6(5)

II runda eliminacji gry pojedynczej:

niedziela, 5 kwietnia

Magda Linette (Polska, 1) - Ludmiła Kiczenok (Ukraina) 6:1, 4:0 i krecz
Shahar Peer (Izrael, 2) - Elica Kostowa (Bułgaria) 6:4, 6:4
Jelizawieta Kuliczkowa (Rosja, 5) - Nadia Kiczenok (Ukraina) 6:2, 6:7(4), 6:3
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś, 6) - Susanne Celik (Szwecja) 6:4, 6:3
Nigina Abduraimowa (Uzbekistan, 7) - Oliwia Szymczuch (Polska, WC) 6:4, 6:2
Petra Martić (Chorwacja) - Richel Hogenkamp (Holandia, 3) 6:4, 6:7(5), 7:5
Marie Bouzková (Czechy, WC) - Misa Eguchi (Japonia, 4) walkower
Ana Bogdan (Rumunia) - Justyna Jegiołka (Polska) 7:5, 6:7(10), 7:5

I runda eliminacji gry pojedynczej:

sobota, 4 kwietnia

Richel Hogenkamp (Holandia, 3) - Tereza Martincová (Czechy) 7:5, 6:4
Misa Eguchi (Japonia, 4) - Anett Kontaveit (Estonia) walkower
Jelizawieta Kuliczkowa (Rosja, 5) - Joanna Zawadzka (Polska, WC) 4:6, 6:2, 6:0
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś, 6) - Gioia Barbieri (Włochy) 6:4, 6:7(3), 6:4
Nigina Abduraimowa (Uzbekistan, 7) - Kateřina Vaňková (Czechy) 6:2, 6:4
Justyna Jegiołka (Polska) - Risa Ozaki (Japonia, 8) 5:7, 6:2, 6:3
Ludmiła Kiczenok (Ukraina) - Zuzanna Maciejewska (Polska, WC) 6:1, 6:2
Nadia Kiczenok (Ukraina) - Olga Brózda (Polska, WC) 6:1, 6:2
Elica Kostowa (Bułgaria) - Indy De Vroome (Holandia) 7:5, 6:2
Susanne Celik (Szwecja) - Oksana Kałasznikowa (Gruzja) 7:5, 6:4
Petra Martić (Chorwacja) - Alberta Brianti (Włochy) 1:6, 6:4, 6:1
Ana Bogdan (Rumunia) - Katarzyna Kawa (Polska, WC) 2:6, 6:2, 6:0
Marie Bouzková (Czechy, WC) - Ysaline Bonaventure (Belgia) 7:6(7), 0:6, 6:3
Oliwia Szymczuch (Polska, WC) - Akgul Amanmuradowa (Uzbekistan) 4:3 i krecz

wolne losy: Magda Linette (Polska, 1); Shahar Peer (Izrael, 2)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (3):

  • Damianho Zgłoś komentarz
    finał katowic zaczarowany dla niemyślących jednostrzałów, 3 raz z rzędu przegrana takiego "stylu" w finale dobrze dla gry
    • Krzysztof Peter Zgłoś komentarz
      Nie trudno jest dostrzec gwiazdę, kiedy wokoło panuje mrok.(mrok - w tym wypadku oznacza elitę tenisistek z drugiej setki). Z szacunkiem do tenisistów w jakie by nie byli obecnie kondycji,
      Czytaj całość
      to chyba organizatorzy nie zdają sobie sprawy z tego, że zapraszając tak zacne grono tylko pomniejszają rangę Krakowskiego turnieju. Równie podobny jakościowo tenis można zobaczyć w miejskich ośrodkach sportowych. Do organizatorów - albo nie robić nic, albo robić z jakością. To komentarz do tytułu z poprzedniej strony
      • grolo Zgłoś komentarz
        Bogdan, Bouzkova, Peer i Kuliczkowa
        Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
        ×
        Sport na ×