Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Turniej WTA w Nottingham, II runda: Agnieszka Radwańska - Christina McHale na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Kacper Kowalczyk
autor:
Marcin Motyka
Agnieszka Radwańska - Christina McHale 6:3, 0:0* - Polka kończy I seta na swoją korzyść!
Skomentuj 0
Tymczasem my kończymy dzisiejszą relację i dziękując za jej śledzenie, zapraszamy na kolejne - chociażby jutrzejszą, z meczu Agnieszki Radwańskiej z Lauren Davis!
Skomentuj 0
Dla Agnieszki Radwańskiej to trzeci ćwierćfinał turnieju WTA w tym sezonie, po zawodach w Ad-Dauha i w Katowicach.
Skomentuj 1
Statystyki całego meczu:
Skomentuj 1
Agnieszka Radwańska - Christina McHale 6:3, 6:1 - Podobnie jak I set, II partia kończy się wyrzuconym za linię końcową uderzeniem Amerykanki. Polka w ćwierćfinale.
Skomentuj 0
Agnieszka Radwańska - Christina McHale 6:3, 5:1* - Ale więcej takich przebłysków nie było trzeba. Trzy błędy Amerykanki i piłka meczowa dla Agnieszki Radwańskiej!
Skomentuj 2
 • Agnieszka Radwańska - Christina McHale 6:3, 5:1* - Ale przebłyski ofensywnej gry Agnieszki Radwańskiej też się pojawiają. Forhend po linii wymusza błąd Christiny McHale i daje Polce piątego gema.
  Skomentuj 0
  Agnieszka Radwańska - Christina McHale *6:3, 4:1 - Amerykanka wciąż ma problemy ze znalezieniem swojego rytmu, Polce wystarcza dostarczanie piłek na drugą stronę z drobnymi różnicami w ich długości.
  Skomentuj 0
  Agnieszka Radwańska - Christina McHale *6:3, 4:1 - Agnieszka Radwańska coraz bliżej ćwierćfinału - drugie przełamanie w tym secie na jej korzyść!
  Skomentuj 1
  Agnieszka Radwańska - Christina McHale 6:3, 3:1* - Błędy, błędy, błędy - tak wygląda od dłuższego czasu gra Amerykanki. Trzy breakpointy dla Agnieszki Radwańskiej.
  Skomentuj 2
  • Załamany Crzyjk Zgłoś komentarz
   Ort się ucieszy, bo ponoć Iśka zakończyła eksperymenty ze stylem gry i wraca do starych nawyków, z mierzeniem krokami plandek włącznie..
   • Załamany Crzyjk Zgłoś komentarz
    Mecz błędów..
    Agnieszka Radwańska - Christina McHale 6:3, 3:1* - Cóż za stopwolej Polki!
    Skomentuj 2
    Agnieszka Radwańska - Christina McHale 6:3, 3:1* - Na szczęście Agnieszka Radwańska potrafi przekuć tę irytację na motywację i łatwo wygrywa trzeciego gema w tej odsłonie.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Christina McHale *6:3, 2:1 - Polka wciąż nie potrafi ukryć swojej irytacji po nieudanych akcjach, tym razem po uderzeniu na linię końcową w wykonaniu Christiny McHale.
    Skomentuj 2
    Agnieszka Radwańska - Christina McHale *6:3, 2:1 - Amerykanka otwiera wynik po swojej stronie łatwo wygranym gemem przy swoim serwisie.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Christina McHale 6:3, 2:0* - I drugi gem II seta kończy się... niewymuszonym błędem Christiny McHale z bekhendu.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Christina McHale *6:3, 1:0 - Polka wymusza kolejny błąd Amerykanki z forhendu i ma następną szansę na zakończenie tego gema.
    Skomentuj 0
    Statystyki I seta:
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Christina McHale *6:3, 1:0 - Ta sytuacja chyba zmotywowała Polkę. Wygrywa trzy kolejne punkty i oddala Christinę McHale od szans na przełamanie powrotne!
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Christina McHale *6:3, 1:0 - Liniowy nie wywołują wyraźnego błędu Amerykanki, stołkowa tego nie koryguje. Agnieszka Radwańska jest oburzona.
    Skomentuj 2
    • Załamany Crzyjk Zgłoś komentarz
     Nie o wkurzenie raczej chodziło, tylko trochę pokrzyczała, by obudzić dziadka śpiącego przy tej linii..
     • celcik Zgłoś komentarz
      Wyraźny błąd liniowego. Aga słusznie wkurzona...
      Agnieszka Radwańska - Christina McHale *6:3, 1:0 - Polka powstrzymuje napór Amerykanki i przełamuje Christiny McHale już na otwarcie II seta!
      Skomentuj 2
      Agnieszka Radwańska - Christina McHale 6:3, 0:0* - A Amerykanka wciąż nie potrafi ograniczyć ilości niewymuszonych błędów, które bardzo ułatwiają sprawę Agnieszce Radwańskiej. Dwa breakpointy dla Polki.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Christina McHale 6:3, 0:0* - II set rozpoczyna się równie dobrze dla Polki, wygrywający forhend w jej wykonaniu.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Christina McHale *5:3 - Kąśliwy i głęboki return daje Christina McHale punkt ale Polka rewanżuje się wygrywającym serwisem. Setbol dla Agnieszki Radwańskiej!
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Christina McHale *5:3 - Polka odpłaca się pięknym za nadobne - pierwszy podwójny błąd w jej wykonaniu.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Christina McHale *5:3 - I już przy pierwszej szansie na przełamanie, Christina McHale popełnia kolejny błąd. Gem dla Agnieszki Radwańskiej!
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Christina McHale 4:3* - Kolejne dwa niewymuszone błędy Amerykanki i to Polka ma trzy breakpointy!
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Christina McHale 4:3* - Pierwszy podwójny błąd serwisowy w tym meczu.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Christina McHale 4:3* - Oprócz tej szczęśliwej piłki Christiny McHale, Polka łatwo zwycięża w tym gemie.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Christina McHale *3:3 - Szczęśliwie dla Amerykanki siatka na korcie głównym w Nottingham jest mocno naciągnięta i defensywny forhend McHale prześlizguje się na stronę Polki.
      Skomentuj 2
      • Załamany Crzyjk Zgłoś komentarz
       Myślisz o jej drugim podaniu? Krysia ugrała już tyle gemów co w całej historii ich spotkań. Może w końcu pozbędzie się też paraliżu i respektu przed dawną gwiazdą. Laura nie
       Czytaj całość
       będzie miała takich oporów. Na niej nazwisko Radwańska nie robi wrażenia, o czym przekonała się już Ula.
       • Seb Glamour Zgłoś komentarz
        Niezły serwis robi w tej chwili różnicę.
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale *3:3 - Zdobyte przez Amerykankę trzy gemy to największa ilość gemów, jaką udało się jej zdobyć w konfrontacjach z Polką.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale *3:3 - Amerykanka ostatecznie kończy 6. gema na swoją korzyść.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale 2:3* - Zanosiło się na swobodną wygraną McHale przy swoim podaniu ale Agnieszka Radwańska popisała się dobrym forhendem, a punkt później Amerykanka wyrzuciła swój forhend poza kort.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale 3:2* - Wygrywający serwis Polki daje jej trzeciego gema.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale *2:2 - Amerykanka zaczyna szukać coraz to szybszych rozwiązań na zakończenie punktu. Tym razem krótki forhendowy kros ląduje poza linią boczną.
        Skomentuj 1
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale *2:2 - Wymiana kilku krosów z obydwu stron kończy się pomyłką McHale.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale *2:2 - Ale przy drugim i głębokim forhendowym returnie Polki to Amerykanka popełnia błąd. Przełamanie powrotne, Agnieszka Radwańska.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale 1:2* - Pierwszy to return Polki, który wylądował w siatce.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale 1:2* - Po raz pierwszy Polka zaatakowała słabsze podanie McHale, przejęła inicjatywę i smeczem zakończyła punkt na swoją korzyść. Dwa breakpointy powrotne dla Agnieszki Radwańskiej!
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale 1:2* - Liniowy wywołał aut po forhendzie McHale, jednak stołkowa zmieniła tę decyzję i nakazała powtórkę punktu. Na kortach w Nottingham nie ma systemu challenge.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale 1:2* - Tym razem Polce pomógł serwis. Dwie udane akcje ofensywne i dwa błędy Amerykanki z returnu dają Agnieszce Radwańskiej pierwszego gema.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale *0:2 - Bekhendowy kros kończy tego gema na korzyść Christiny McHale.
        Skomentuj 3
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale 0:1* - Amerykanka utrzymuje swoje piłki w obrębie końcowej linii, co jak na razie sprawia duże problemy Polce.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale 0:1* - Amerykanka otwiera wynik spotkania bardzo dobrą akcją przy siatce i udanym wolejem.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale *0:0 - Dość szczęśliwa piłka Amerykanki na końcową linię daje jej pierwszego breakpointa.
        Skomentuj 3
        Agnieszka Radwańska - Christina McHale *0:0 - Po dwóch łatwiej wygranych piłkach, dwa niewymuszone błędy Polki. Po 30.
        Skomentuj 0
        Spotkanie rozpoczyna się zatem od serwisu Agnieszki Radwańskiej. W meczu I rundy przeciwko Alle Kudriawcewej Polka ani razu nie przegrała gema przy swoim podaniu.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska wygrała losowanie i wybrała serwis.
        Skomentuj 0
        Lepsza z pojedynku pomiędzy Agnieszką Radwańską a Christiną McHale zmierzy się w ćwierćfinale z Lauren Davis. Amerykanka w środowym meczu z Magdą Linette obroniła osiem meczboli, co sama uważa za... szalone.
        Skomentuj 0
        Jednak nie kilkanaście a kilka minut. Polka i Amerykanka są już na korcie!
        Skomentuj 0
        Johanna Konta zakończyła tie-breaka III seta z Monica Puig na swoją korzyść i za kilkadziesiąt minut na korcie głównym w Nottingham pojawią się Agnieszka Radwańska i Christina McHale.
        Skomentuj 2
        Zanim jednak Polka i Amerykanka wyjdą na kort, swój mecz muszą zakończyć Monica Puig i Johanna Konta. Zatem powróćmy jeszcze do zakończonego w niedzielę wielkoszlemowego Rolanda Garrosa. Oto nasze redakcyjne podsumowanie paryskiego turnieju z przymrużeniem oka.
        Skomentuj 3
        Od godz. 15:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju WTA na trawiastych kortach w Nottingham pomiędzy Agnieszką Radwańską a Christiną McHale.
        Skomentuj 1
        • Załamany Crzyjk Zgłoś komentarz
         Monika Ognia, nie pozbawiaj i mnie, już swojego uroku! Dokończenie meczu jest na ES2..