Wimbledon, I runda: Urszula Radwańska - Edina Gallovits-Hall na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Urszula Radwańska - Edina Gallovits-Hall 6:2, 6:1 - Podwójny błąd Gallovits-Hall! Urszula Radwańska w II rundzie Wimbledonu!
Skomentuj 2
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście razem z nami na meczu Uli Radwańskiej. Jeszcze dziś występ w Wimbledonie 2015 zainauguruje Jerzy Janowicz. Na mecz łodzianina z Marselem İlhanem również serdecznie zapraszamy!
Skomentuj 1
Przypominamy, że w II rundzie Urszula Radwańska zmierzy się z Samanthą Stosur i będzie to już znacznie trudniejsze spotkanie.
Skomentuj 0
Brawo Urszula Radwańska! Mamy pierwsze zwycięstwo w Wimbledonie 2015! Cały mecz trwał zaledwie 59 minut!
Skomentuj 1
Urszula Radwańska - Edina Gallovits-Hall 6:2, 5:1* - Meczbol dla krakowianki!
Skomentuj 1
Urszula Radwańska - Edina Gallovits-Hall 6:2, 5:1* - Błąd Amerykanki i Ula Radwańska o dwie piłki od zwycięstwa.
Skomentuj 1
  • Urszula Radwańska - Edina Gallovits-Hall 6:2, 5:1* - Jest wygrany serwis do 40! Urszula Radwańska o krok od triumfu!
    Skomentuj 1
    Urszula Radwańska - Edina Gallovits-Hall *6:2, 4:1 - Polka ma problemy ze zwieńczeniem gema. Równowaga.
    Skomentuj 2
    Urszula Radwańska - Edina Gallovits-Hall *6:2, 4:1 - I za drugim razem Gallovits-Hall zwieńczyła gema serwisem. Amerykanka przerwała serię dziewięciu gemów z rzędu Polki.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Edina Gallovits-Hall 6:2, 4:0* - Piłka po taśmie weszła w kort i Amerykanka ma dwie okazje na zwieńczenie gema.