Turniej ATP w Bastad, I runda: Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 7:5 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Polak zakończył mecz z Andreą Arnaboldim efektownym skrótem!
Skomentuj 6
Zobacz więcej komentarzy (3)
To był bardzo udany dla Biało-Czerwonych tenisistów i sympatyków polskiego tenisa, bowiem zwycięstwa odnieśli Urszula Radwańska i Jerzy Janowicz. My dziękujemy, że byliście Państwo z nami i zapraszamy na nasze kolejne relacje!
Skomentuj 1
Rozstawiony z numerem ósmym Jerzy Janowicz w II rundzie SkiStar Swedish Open zmierzy się ze Steve'em Darcisem. Belg wygrał dziś 6:4, 6:3 z Danielem Gimeno.
Skomentuj 0
Dla Jerzego Janowicza to pierwszy w karierze wygrany mecz w głównej drabince turnieju w Bastad.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 6:5 - Trzy meczbole dla Polaka.
Skomentuj 2
Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 6:5 - Przełamanie dla Janowicza po tym, jak Arnaboldi wyrzucił forhend w wymianie. Po przerwie Polak będzie serwował, by wygrać mecz!
Skomentuj 1
  • Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 5:5* - Teraz Janowicz przed szansą! Polak ma dwa break pointy.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 5:5* - Jest niezwykle ważny i trudny gem dla Janowicza. Łodzianin obronił dwie piłki setowe i utrzymał podanie.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 4:5 - Broni się Polak. Tym razem znakomitym forhendem.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 4:5 - Drugi setbol dla Włocha.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 4:5 - Szczęście było po stronie Polaka. Arnaboldi miał piłkę do zaatakowania i zagrał agresywnie z bekhendu, ale trafił w siatkę.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 4:5 - Nieudany skrót Janowicz i setbol dla Arnaboldiego.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 4:5 - Gem dla Arnaboldiego i mamy zupełnie nieoczekiwany zwrot. Jeszcze kilka minut temu Janowicz zmierzał po triumf, teraz zaś będzie się bronił, by nie przegrać drugiego seta.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 4:4* - Przełamanie dla Arnaboldiego. Polak mógł prowadzić z przewagą dwóch breaków, a tymczasem oddał prowadzenie.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 4:3 - 0-40 przy serwisie Janowicza.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 4:3 - Szkoda tego gema. Janowicz nie wykorzystał ani jednej z trzech piłek na przełamanie i Arnaboldi utrzymał serwis.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 4:2* - Powrót do równowagi. Forhend Janowicza zatrzymał się na siatce.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 4:2* - Druga szans także niewykorzystana przez łodzianina. Ale będzie trzecia po forhendowym błędzie Włocha w wymianie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 4:2* - Drugi break point dla Polaka.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 4:2* - Broni się Arnaboldi. Włoch posłał dobry serwis, po czym wyegzekwował akcję forhendem.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 4:2* - Świetny return Janowicz i break point dla Polaka.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 4:2* - Serwis Janowicz funkcjonuje na znakomitym poziomie, więc nasz reprezentant znów nie miał kłopotów z wygraniem gema przy własnym podaniu.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 3:2 - Szybki gem Arnaboldiego, wygrany do 15.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 3:1* - Najlepiej jak tylko można - po przełamaniu gem "na sucho" dla Polaka.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 2:1 - Przełamanie! Janowicz pięknie rozprowadził rywala po korcie, po czym zakończył akcję winnerem z forhendu.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4, 1:1* - Forhendowy błąd Włocha i jest break point dla Janowicza.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 1:1 - Gem dla Janowicza do 15, zwieńczonym zagraniem wygrywającym z forhendu.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *6:4, 0:1 - Gem otwarcia drugiej partii wygrany przez Arnaboldiego do 30 i po raz pierwszy w dzisiejszym meczu Włoch obejmuje prowadzenie w secie.
    Skomentuj 2
    • Grek Zorba Zgłoś komentarz
      ktoś się tym buraczanym, gościem jeszcze interesuje i mu kibicuje? Ja go pojkotuję! Taki koleś jedynie do PO się nadaje. Pozorant jak mawia Staszek eL.
      • Seb Glamour Zgłoś komentarz
        Ale doping;)
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 6:4* - Gem i set Jerzy Janowicz! Polak pewnie wykorzystał premierowego setbola!
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *5:4 - Dwa setbole dla Janowicza!
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *5:4 - Jeszcze dwie piłki potrzebne, by łodzianin wygrał seta! 30-15.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *5:4 - Gem do zera dla Arnaboldiego. Po przerwie Janowicz będzie serwował, aby wygrać pierwszą partię.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *4:3 - Janowicz zrobił doskonały użytek z nowych piłek. Polak wyszedł na prowadzenie 40-0, następnie przegrał dwa punkty, ale zakończył gema akcją przy siatce.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *4:3 - Po długiej walce jest gem Włocha po tym, jak Janowicz zepsuł return. Po przerwie Polak będzie serwował nowymi piłkami.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 4:2* - Walka punkt za punkty w tym gemie. Nawet gdy Arnaboldi ma przewagę, nie potrafi postawić kropki nad "i".
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 4:2* - Równowaga przy serwisie Włocha.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 4:2* - Po dwóch przegranych gemach z rzędu łodzianin utrzymał podanie do 30.
        Skomentuj 3
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *3:2 - Gem dla Arnaboldiego. Włoski kwalifikant utrzymał serwis, broniąc piłki na przełamanie.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 3:1* - Szansa na breaka niewykorzystana. Janowicz chciał zaskoczyć przeciwnika skrótem, ale nie było to udane zagrania i Arnaboldi nie miał problemu ze skończeniem piłki.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 3:1* - Okazja na kolejne przełamanie dla Janowicza.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 3:1* - Świetna akcja Arnaboldiego zakończona udanym atakiem przy siatce i Włoch odrobił stratę jednego breaka.
        Skomentuj 1
        • basher Zgłoś komentarz
          A Gullbis ograł Ilhana wynik 6:2, 6:0 pokazuje dobitnie co się tam działo
          Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *3:0 - Podwójny błąd serwisowy Janowicza i dwa break pointy dla Arnabodiego.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *3:0 - Fantastyczne bekhendowe minięcie w wykonaniu Janowicza daje naszemu reprezentantowi drugie przełamanie.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 2:0* - Dwie szanse na kolejnego breaka dla łodzianina
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi 2:0* - Janowicz do zera i Polak obejmuje dwugemowe prowadzenie.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Andrea Arnaboldi *1:0 - Jerzy Janowicz i Andrea Arnaboldi rywalizują już na korcie nr 1 w Batad i pojedynek rozpoczął się po myśli Polaka, który wywalczył przełamanie w gemie otwarcia.
          Skomentuj 0
          Od godz. 17:15 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju ATP w Bastad pomiędzy Jerzym Janowiczem a Andreą Arnaboldim.