Turniej ATP w Hamburgu, I runda: Jerzy Janowicz - Taro Daniel na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 6:3 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Polak pokonał Taro Daniela i awansował do II rundy turnieju ATP w Hamburgu!
Skomentuj 3
Tenisowy tydzień zaczyna się dla nas znakomicie - od zwycięstwa Jerzego Janowicza. Dziękujemy, że byliście Państwo z nami podczas naszej relacji z meczu Polaka i przypominamy, że w obecnym tygodniu prócz łodzianina w turniejach głównego cyklu wystąpią także Magda Linette i Paula Kania!
Skomentuj 0
Oto statystyki meczu Jerzego Janowicza z Taro Danielem. Bardzo dobre liczby po stronie łodzianina.
Skomentuj 0
W II rundzie turnieju German Open Tennis Championships Jerzy Janowicz zmierzy się z Diego Schwartzmanem bądź z rozstawionym z numerem piątym Pablo Cuevasem.
Skomentuj 1
  • Michał W. Zgłoś komentarz
    Oby, bo z Cuevasem (lub Schwartzmanem) będzie już trudniej... ale Jurek dobrze wszedł w turniej :)
    Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 5:3* - Trzy piłki meczowe dla Janowicza!
    Skomentuj 1
      6:3! Na zbyt dużo Jurek nie pozwolił dzisiaj Japończykowi ;) Brawo!
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 5:3* - Szalenie ważny gem dla Janowicza. Nie dość, że wygrany, to jeszcze pełen efektownych zagrań, na czele z bekhendowym smeczem.
      Skomentuj 0
    • Jerzy Janowicz - Taro Daniel *6:4, 4:3 - Słabszy okres w grze Janowicza, który nagle zaczął popełniać wiele prostych błędów. Daniel odrobił cześć strat, ale łodzianin wciąż posiada przewagę przełamania w drugim secie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 4:2* - Katastrofalny gem Janowicza. Trwał niewiele więcej niż jedną minutę, a Polak popełnił w nim cztery błędy i oddał podanie "na sucho".
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *6:4, 4:1 - 0-40 przy serwisie Janowicza, który tym samym musi bronić się przed stratą podania.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *6:4, 4:1 - Przełamanie dla Janowicza! Wyśmienity return łodzianina, po którym Daniel wyrzucił forhend w aut.
      Skomentuj 3
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 3:1* - Dwa błędy Daniela, do tego wygrywający return Janowicza i Polak ma trzy break pointy.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 3:1* - Gem do 15 dla Janowicza. Polak rozważnie pilnuje przewagi przełamania.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *6:4, 2:1 - Pierwszy zwycięski gem Daniela w drugim secie, w dużej mierze dzięki pomyłkom Janowicza.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 2:0* - Przerwa medyczna dobiegła końca, tenisiści wracają na plac gry.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 2:0* - Przerwa medyczna dla Janowicza. Fizjoterapeuta musi się zająć rozciętą skórą na kolanie najlepszego polskiego tenisisty.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 2:0* - Polak wrócił do gry i wygrał gema, kończą go forhendowym skrótem.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *6:4, 1:0 - Niebezpieczna sytuacja. Janowicz poślizgnął się na linii i upadł na kort, starając się dogonić zagranie rywala. Na szczęście wygląda na to, że z Polakiem wszystko jest w porządku
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *6:4, 1:0 - Przełamanie! Daniel chciał zagrać jak Janowicz i zdecydował się na skrót, ale nasz tenisista dobiegł do piłki i odegrał tak, że Daniel wyrzucił wolej w aut.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 0:0* - Break pointy dla Polaka na początek drugiej odsłony.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 6:4, 0:0* - Gem i pierwszy set Jerzy Janowicz. Polak zakończył partię otwarcia udanym skrótem!
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *5:4 - Trzy piłki setowe dla Janowicza!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *5:4 - Gem dla Daniela, który obronił dwie piłki setowe. Po przerwie Janowicz będzie serwował, aby wygrać premierową odsłonę.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 5:3* - Drugą szansę dla Janowicza Daniel także obronił - tym razem wygrywającym forhendem.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 5:3* - Pierwszy setbol niewykorzystany, return Polaka trafił w siatkę.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 5:3* - Kończący bekhend Polaka i dwa setbole dla łodzianina.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 5:3* - Serwis i forhend funkcjonują jak należy. Dropszoty zaskakują - może podobać się Janowicz w pierwszym secie dzisiejszego spotkania.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *4:3 - Przełamanie! Fantastyczny bekhendowy return po linii i Polak wygrywa gema przy serwisie przeciwnika!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 3:3* - Dwa kolejne błędy Daniela, do tego potężny serwis Janowicza i Polak ma trzy break pointy.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 3:3* - Ostatni serwisowy gem Janowicza pierwszym kompletem piłek bardzo szybki i pewny, wygrany bez straty punktu.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *2:3 - Gem dla Daniela. Janowicz miał trzy break pointy, ale Japończyk utrzymał serwis.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 2:2* - Niestety, trzecia szans też niewykorzystana. Janowicz nieczysto trafił z returnu i posłał piłkę w aut.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 2:2* - Świetny atak Janowicza i trzeci break point dla Polaka.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 2:2* - Broni się Daniel. Kończący bekhend oraz dobry serwis i równowaga.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 2:2* - Bekhendowy błąd Daniela, który daje Janowicza dwie piłki na przełamanie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 2:2* - Janowicz udanie przeszedł pierwszą poważną próbę w tym meczu. Polak przegrywał 0-30, ale zdobył cztery kolejne punkty i utrzymał podanie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *1:2 - Daniel bez straconego punktu przy własnym serwisie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel 1:1* - Forhend Janowicz bardzo dobrze funkcjonuje w początkowej fazie spotkania. Gem dla Polaka do 15.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Taro Daniel *0:1 - Już w drugim punkcie Janowicz popisał się popisowym skrótem, następnie Daniel popełnił błąd, lecz Japończyk zdołał utrzymać podanie w gemie otwarcia, wygrywając do 30.
      Skomentuj 0
      Zaczynamy od serwisu Daniela!
      Skomentuj 0
      Dzisiejszy mecz jest pierwszą konfrontacją pomiędzy Jerzym Janowiczem a Taro Danielem.
      Skomentuj 0
      Taro Daniel natomiast debiutuje na kortach Rothenbaum. Aby zagrać w głównej drabince, Japończyk musiał przejść przez kwalifikacje, w których pokonał reprezentantów gospodarzy - Daniela Masura (6:4, 6:2) i Maximiliana Marterera (6:3, 6:1).
      Skomentuj 0
      Dla Jerzego Janowicza to trzeci występ w Hamburgu. W dwóch poprzednich startach  wygrywał po jednym meczu - z Robinem Haase (2013 rok) i z Albertem Ramosem 2014).
      Skomentuj 0
      Jako że pogoda w Hamburgu dziś nie dopisuje, Jerzy Janowicz i Taro Daniel zagrają przy zasuniętym dachu.
      Skomentuj 0
      Turniej w Hamburgu to ostatnia szansa dla tych tenisistów, którzy chcą jeszcze zagrać na ceglanej mączce. Jednym z nich jest Jerzy Janowicz. Już za kilka chwil rozpocznie się mecz łodzianina z Taro Danielem.
      Skomentuj 0
      Od godz. 11:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju ATP World Tour 500 w Hamburgu pomiędzy Jerzym Janowiczem a Taro Danielem.