Turniej WTA w Baku, I runda: Magda Linette - Aleksandra Panowa na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 0:0* - Gem i pierwszy set Aleksandra Panowa. Magda Linette przegrała premierową odsłonę, choć rozpoczęła ją od przełamania.
Skomentuj 1
Za nami bardzo ciekawy początek poniedziałku. Jerzy Janowicz wygrał swój mecz, ale Magda Linette niestety przegrała. Przypominamy, że dziś również na kort we Florianapolis wyjdzie Paula Kania. Tymczasem dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne tenisowe relacje!
Skomentuj 0
Aleksandra Panowa w II rundzie imprezy w Baku zagra z Andreą Hlavackovą. Czeszka wygrała dziś 7:6(6), 7:5 z rozstawioną z numerem piątym Bojaną Jovanovski.
Skomentuj 1
Tym samym Magda Linette nie powtórzy swojego rezultatu z 2013 roku, gdy w Baku Cup doszła aż do półfinału.
Skomentuj 1
Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 1:6 - Gem, set i mecz Aleksandra Panowa. Zagranie w siatkę Magdy Linette kończy mecz I rundy turnieju WTA w Baku.
Skomentuj 2
Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 1:5* - Trzy meczbole dla Panowej.
Skomentuj 0
  • Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 1:5* - Podwójny błąd serwisowy Linette i przełamanie dla Panowej, która po przerwie będzie serwować, aby wygrać mecz.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:6, 1:4 - Break point dla Panowej.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:6, 1:4 - Równowaga przy serwisie Linette.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:6, 1:4 - Panowa dzieli i rządzi na korcie. Po przełamaniu gem serwisowy Rosjanki wygrany bez straty punktu.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 1:3* - Błąd Linette i przełamanie dla Panowej. Sytuacja poznanianki robi się bardzo trudna.