Turniej WTA w Baku, I runda: Magda Linette - Aleksandra Panowa na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 0:0* - Gem i pierwszy set Aleksandra Panowa. Magda Linette przegrała premierową odsłonę, choć rozpoczęła ją od przełamania.
Skomentuj 1
Za nami bardzo ciekawy początek poniedziałku. Jerzy Janowicz wygrał swój mecz, ale Magda Linette niestety przegrała. Przypominamy, że dziś również na kort we Florianapolis wyjdzie Paula Kania. Tymczasem dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne tenisowe relacje!
Skomentuj 0
Aleksandra Panowa w II rundzie imprezy w Baku zagra z Andreą Hlavackovą. Czeszka wygrała dziś 7:6(6), 7:5 z rozstawioną z numerem piątym Bojaną Jovanovski.
Skomentuj 1
  • Michał W. Zgłoś komentarz
    Oj, Magdusiu, co to było? Niedyspozycja? Szkoda... powodzenia życzę w następnym turnieju!
    Tym samym Magda Linette nie powtórzy swojego rezultatu z 2013 roku, gdy w Baku Cup doszła aż do półfinału.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 1:6 - Gem, set i mecz Aleksandra Panowa. Zagranie w siatkę Magdy Linette kończy mecz I rundy turnieju WTA w Baku.
    Skomentuj 2
    • MichalInator Zgłoś komentarz
      Czego mógłbym dodać to: jeśli macie kasę, sponsorujcie młodsze pokolenie w jakim jest n.p. Magdalena Fręch, zafundujcie im pobyt w jakieś znanej akademii bo te 20-25 latki poza siostrami
      Czytaj całość
      Radwańskich są marne i nie chce im się grać.
        Tak jak napisałem wcześniej.
        Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 1:5* - Trzy meczbole dla Panowej.
        Skomentuj 0
      • Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 1:5* - Podwójny błąd serwisowy Linette i przełamanie dla Panowej, która po przerwie będzie serwować, aby wygrać mecz.
        Skomentuj 1
        Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:6, 1:4 - Break point dla Panowej.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:6, 1:4 - Równowaga przy serwisie Linette.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:6, 1:4 - Panowa dzieli i rządzi na korcie. Po przełamaniu gem serwisowy Rosjanki wygrany bez straty punktu.
        Skomentuj 1
        Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 1:3* - Błąd Linette i przełamanie dla Panowej. Sytuacja poznanianki robi się bardzo trudna.
        Skomentuj 1
        Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:6, 1:2 - Trzy break pointy dla Panowej.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:6, 1:2 - Kolejny raz Panowa pewnie przy własnym serwisie. Nie licząc premierowego gema, podanie Rosjanki jest dla Linette zabójczą bronią.
        Skomentuj 1
        Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 1:1* - Gem dla Linette. Najpierw Panowa trafiła z forhendu w siatkę, następnie nie odpowiedziała na podanie Polki.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:6, 0:1 - Równowaga przy podaniu Libnette, choć Polka prowadziła 40-15.
        Skomentuj 2
          * Wiecie co, zdaje mi się że poza sióstr Radwańskich, nie będzie żadnych wybitnych Polskich tenisistów z tego pokolenia.
            Wiecie co, zdaje mi się że poza sióstr Radwańskich, zdaje mi się że nie będzie żadnych wybitnych Polskich tenisistów z tego pokolenia.
            Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:6, 0:1 - Gem dla Panowej. Rosjanka gra odważniej, jest pewniejsza swoich uderzeń i prowadzi jak najbardziej zasłużenie.
            Skomentuj 0
            Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 0:0* - Panowa obroniła piłkę na przełamanie - w wymianie na krosy jako pierwsza złamała kanon i posłała wygrywający forhend po linii.
            Skomentuj 0
            Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 0:0* - Break point na otwarcia drugiej partii dla Polki.
            Skomentuj 0
            Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 0:0* - Drugi set serwisem rozpoczęła Panowa.
            Skomentuj 0
            Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:6, 0:0* - Przerwa pomiędzy pierwszym a drugim setem będzie nieco dłuższa, ponieważ Linette udała się do szatni.
            Skomentuj 1
              Magduś, koncentracja i walka w II secie, całe Baku na Ciebie liczy! I polscy kibice! :)
              Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:5 - Pierwszy setbol obroniony przez Polkę.
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:5 - 0-40, trzy piłki setowe dla Panowej.
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa *4:5 - Najlepszy gem serwisowy Panowej w dzisiejszym meczu. Rosjanka wyszła na prowadzenie 40-0, by wygrać go do 15.
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa 4:4* - Nierówny gem w wykonaniu Linette. Poznanianka objęła prowadzenie 30-0, następnie zrobiła się 30-30, ale na szczęście dwa ostatnie punkty trafiły na konto naszej reprezentantki.
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa *3:4 - Linette prowadziła 30-15 przy serwisie Panowej, ale trzy kolejne punkty i cały gem padły łupem Rosjanki.
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa 3:3* - Linette również z jednym straconym punktem.
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa *2:3 - Błędy i nierozważne warianty akcji z obu stron. Gem do 15 dla Panowej.
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa 2:2* - Gem dla Linette. Polka w fantastycznym stylu wyszła ze stanu 0-40, a potem okazała się lepsza w grze na przewagi.
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa *1:2 - Trzy świetne serwisy i Linette broni szans na przełamanie!
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa *1:2 - 0-40 przy serwisie Linette.
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa *1:2 - Po przełamaniu gem serwisowy Panowej wygrany do 15 i Rosjanka pierwszy raz w dzisiejszym meczu wychodzi na prowadzenie.
              Skomentuj 0
              Magda Linette - Aleksandra Panowa *1:1 - Niestety, przełamanie powrotne po podwójnym błędzie serwisowym Linette.
              Skomentuj 1
              Magda Linette - Aleksandra Panowa *1:0 - Linette i Panowa są już na korcie. Co więcej, Polka w gemie otwarcia przełamała serwis Rosjanki!
              Skomentuj 1
              Od godz. 13:15 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju WTA International w Baku pomiędzy Magdą Linette a Aleksandrą Panową.